تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: مانیتور LED سامسونگ یا LG ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه ehbas's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض مانیتور LED سامسونگ یا LG ؟

سلام به همگی

آقا من یه مانیتور CRT از مدل LG smartflat که 17 اینچیه دارم. اول اینکه تصویر CRT با LED چقدر فرق میکنه؟ ارزش داره 200، 300 تومن خرج کنم؟ برای من حفظ سلامتی چشم خیلی مهمه چون روزی 12 ساعت پشت pc هستم. تازگی هم عینکی شدم با شماره 2.
    اگه بخوام، یه مانیتور 20 یا 22 LED می گیرم. از کسایی که مدل های زیر رو دارن یه مشاوره میخوام

LG E2260V
    Samsung S22A310

و

LG E2060T
    samsung S20A310

قیمتاشون رو هم اگه تو تهران دارید بیزحمت بذارید.

کارم هم بیشتر text و نرم افزارهای مهندسی، خیلی با گرافیک و فیلم HD سرو کار ندارم.
    زاویه دید کدوم بهتره سامسونگ یا ال جی؟
    راستی خر کاری هم برام خیلی مهمه. جنسای قدیمی خیلی خوب بود. مثلا همین مانیتور LG که دارم 7 ساله مثل ساعت کار میکنه. بین LED ها سامسونگ خر کارتره یا LG؟

امروز میخوام بگیرم بیزحمت زودتر مشاوره بدید

داره خودمونی میشه Zoroastrian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

ببین من تمام اینا رو از نزدیک دیدم خوب ببین اول از همه بگم 22 بگیر که خیلی بهتر در مورد کیفیتم همشون یه جورن ال جی و سام ولی خوب ال جی فروش دست دو بهتری داره و گارانتیشم خدایی خوبه در مورد کیفیت تصویر والا اینا انقدر شبیه همن که نمیشه تصمصیم گرفت ولی 2261 من داشتم خدایی اخر مانیتور بود الان 226 خریدم باز تصویر اون بهتر بود همون 2260 فکر کنم بد نباشه / در مورد فرق ال سی دی با ال ای دی فرق محسوس نیست فقط ال ای دی برق کمتر مصرف می کنه و یه خوبی که داره اینه که عمر بهتر میکنه دیگه / کلا گند بزنن به همشون الان چند روز پیش 318 تومن پول مانیتور دادم حالم بهم می خوره نگاهش می کنم .

اگه نباشه جاش خالی می مونه ehbas's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام
    آقا خریدم
    LG E2260V به قیمت 295 هزار تومان از پاساژ ایران، تهران
    خوبه کلا، راضیم. البته به نظرم کیفیت سامسونگ بهتره ولی خوب برا من که خیلی اهل multimedia نیستم فرقی نمیکنه. سامسونگ هم 22 اینچ داره که یه مدلش 300 بود و یه مدل دیگه هم 335 که hdmi داشت. ولی فقط همین مدل 22 اینچ که 335 بود hdmi داشت با یه مدل s20a350 که کمیاب بود تو بازار البته 20 اینچ بود و قیمتش حدود 280

داره خودمونی میشه Zoroastrian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

مبارکت باشه دادا زیاد خودتو اذیت نکن کیفیت اینا در حد یه نخد بیشتر تفاوت تصویر ندارن اینی که گرفتی به نظرم از اونا که گفتی بهتر بود مبارکت باشه // 20 اینچ اصلا به نظرم باید منسوخ بشه خیلی چرته همین عالیه .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

به نظر من سامسونگ از ال جی سرتره ولی با همه این حرفا طراحی ال جی خیلی بهتره

آخر فروم باز mInI_ClockEr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    رو در رو با مانیتور

پيش فرض

بله سامسونگ کاملاً مورد تائید هست و همه قبولش دارن من مدل 23560A رو به شما پیشنهاد میدم کاملاً در مورد خرکار بودن بهتون اطمینان میدم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •