تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 1 از 1

نام تاپيک: عکس روز: با یک جراحی زیبایی؛ لبخند رونالدینیو زیباتر از همیشه

کاربر فعال انجمن های فوتبال Abdolreza2012's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض عکس روز: با یک جراحی زیبایی؛ لبخند رونالدینیو زیباتر از همیشه

عکس روز: با یک جراحی زیبایی؛ لبخند رونالدینیو زیباتر از همیشه

ستاره برزیلی با انجام یک جراحی زیبایی برروی دندان ها و لثه هایش حالا زیباتر از همیشه می خندد

سایت گل- رونالدینیو گائوچو، ستاره برزیلی دنیای فوتبال در جریان دیدار تیمش اتلتیکو مینیه رومقابل بائیا که با برد 0-2 اتلتیکو همراه بود با چهره جدیدی به میدان رفت. او حرفی دراین باره نزده بود ولی به راحتی می شد تغییر در چهره اش را احساس کرد.
    ستاره برزیلی زیر نظر یک متخصص جراحی دهان و دندان، برروی دندانهایش یک عمل جراحی زیبایی انجام داد. در پایان این مسابقه رونالدینیو که ستاره میدان بود و پاس گل زیبایی را به الکساندرو رسانده بود در پاسخ به سوالی در موردتغییر ایجاد شده در چهره اش گفت:« هیچ اتفاق خاصی نیست.من فقط مراقب بدنم هستم.باید بگویم که دندانهایم یکی از نشانه های هویتی من است و اگر تغییری اساسی در فرم دندانهایم بدهم، دیگر کسی مرا نمی شناسد»
    رونالدینیو در جریان این بازی پاس هر دو گل تیمش را داد . در دقیقه 19 لئاندرو سیلوا با بهره گیری از پاس او به گل رسید و در دقیقه 56 هم الکساندرو پاس رونالدینیو را تبدیل به گل کرد. در دقیقه 70 مسابقه خوداو میتوانست گلی تماشایی را به ثمر برساند.
    روبرتو دی اسیس، برادر و مدیربرنامه های رونالدینیو هم در صحبت هایی گفت که این ستاره برزیلی در لثه هایش پروتز کار گذاشته و فرم لثه هایش را تغییر داده. او در گفتگو با او گلوبو گفت:« رونالدینیو کمی فرم دندان هایش را تغییر داده و رنگ و فرم آنها را بهبود بخشیده.همه چیز خوب پیش رفت. یک جراحی زیبایی ساده بود.»

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2. 3 کاربر از Abdolreza2012 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •