تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 12

نام تاپيک: C بهتر است یا c++ (تو رو خدا یکی بگه کدوم)

در آغاز فعالیت MIDOSE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض C بهتر است یا c++ (تو رو خدا یکی بگه کدوم)

اگه این تاپیکم مفید نیست بگید تا همین اول مدیران پاکش کنن.(و پیشاپیش از شما معذرت می خوام)
    دوستان با عرض سلام این اولین تایپیکم تو این سایته دوستان یک سوالی داشتم می خواستم نظر شما رو هم بدونم من خودم C کار کردم(و دوستش هم دارم) البته به پای شما اساتید نمی رسم رابطه ی چندان خوشی هم با کلاس و اشیا oop ندارم ولی می خواستم اگه واقعا کسی نظری داره که دلایل برتر بودن C++ یا C را به اون یکی ثابت کنه خوشحال می شم چون یک جا تو همین سایت می خوندم که اونم تازه از یک جای دیگه خونده بود می گفت اینایی که C کار می کنند مازوخیسم(خود ازاری) روانی دارند.راستی اگه ممکنه دوستان یک کتاب هم که هم فارسی باشه هم غیر الکترونیکی و هم بهتر از بقیه باشه ممنون می شم معرفی کنید.(یک وقت نگید چرا سرچ نمی کنی چون این کارو کردم نظرم طرف C است و در مورد کتاب هم یکی میگه دایتل و یکی هم میگه دنیس ریچی و... من که گیج شدم راستی از قمی حرف نزنید که دلم ازش پره)
    با تشکر

اگه نباشه جاش خالی می مونه babak_beiknejat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

اين موضوع يك موقعي مشكل من هم بوده . خلاصه بگم زبان c زير مجموعه اي از ++c هستش.
    ديگه اينكه با ورود شي گرايي به عرصه برنامه نويسي هر زباني اگر خودش رو به اين مزيت مجهز نكنه از صحنه محو ميشه .
    اينطور بگم با يادگيري ++c علاوه بر اينكه c رو ياد ميگري(گه البته گفتي ياد داريش) مطالب بيشتري رو آموزش ميگيري.
    در مورد منبع آموزشي ديتل بهترينه .اگه زبانت خوبه انگليسيش رو بخون
    موفق باشي.

تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

دوست عزیز خیلی ممنون ولی یک سوال دیگه اونم این که ایا سرعت c بیشتره یا c++ و مورد دوم این که من اصلا کارم محاسباتیه (کاربردی نیست) یعنی سرعت و قدرت حرف اول رو میزنه و گرافیک هم زیاد مهم نیست حالا c++ هم می تونه مثل c قدرتمند باشه است.
    بابت راهنماییت خیلی ممنون.
    موفق باشی

در آغاز فعالیت Omid PLUS's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    کرج

1

دوست عزیز خیلی ممنون ولی یک سوال دیگه اونم این که ایا سرعت c بیشتره یا c++ و مورد دوم این که من اصلا کارم محاسباتیه (کاربردی نیست) یعنی سرعت و قدرت حرف اول رو میزنه و گرافیک هم زیاد مهم نیست حالا c++ هم می تونه مثل c قدرتمند باشه است.
    بابت راهنماییت خیلی ممنون.
    موفق باشی
    از لحاظ سرعت، ++c از c سریع تر و هم قوی تر هستش، منم کارهام همش ریاضیات و سرعت و دقت هستش، به خاطر همین ++c رو انتخاب کردم.
    در کل ++c نمومه کامل شده c هستش.

حـــــرفـه ای sin2x=2sinxcosx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

ميشه گفت ++c تمام ويژگي هاي c رو داره + يه چيزهاي ديگه که اضافه شده . به قول دوستمون قابليت کار با اشيا .
    نميشه گفت c بهتره يا ++c . اگه هم ++c رو ياد بگيري نميشه گفت c رو هم ياد مي گيري . چون مثلا براي چاپ يه چيزي کار کردن با printf واقعا يه مصيبتيه . ولي همه ما تو ++c به cout عادت کرديم . خيلي ساده . به هر حال ياد گرفتن c به عنوان پايه اي براي ++c و #c خوبه . در مورد سرعت هم فکر نکنم فرقي داشته باشن .
    در مورد کتاب هم ديتل رو بخونين . تو اين سايت هم هست .

تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

دوست عزیز خیلی از بابت کمکت ممنون پش من برم دنبال c++ دیگه البته برای بار اخرم میگم برای من سرعت و قدرت مهمه نه گرافیک(حالا دیگه شما که می گید سرعتشون فرقی نداره من برم سراغ c++ )
    خیلی ممنون باتشکر فراوان
    موفق باشید

7. این کاربر از MIDOSE بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

آقا هر کی یه چیزی میگه !!!!!!!!
    Last edited by aynazha; 26-02-2009 at 16:30.

تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

واقعا از بابت راهنمایی هاتون ممنونم دوستان عزیز
    به نظر من این طور می توان نتیجه گرفت که c++ از همه نظر از C قوی تره.
    بازم از راهنماییهاتون خیلی خیلی ممنون.
    متشکرم
    موفق باشید.

در آغاز فعالیت Omid PLUS's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    کرج

10

به نظر من اگه میخوای oop یاد بگیری جاوا و سی شارپ خیلی بهتر از c++ هستند هم جدیدترند هم پرکاربردتر. اما سی پلاس پلاس فقط در سطح دانشگاهی و پاس کردن درسای دانشگاه به درد میخوره اونم نه چندان
    این عجیب ترین حرفی بود که میشد زد!!!
    ++C هنوز قدتمند ترین زبان برنامه نویسی هستش!
    اگه شما تونستی قابلیتی تو #C یا Java معرفی کنی که تو ++C نباشه، اونوقت میتونی بگی اونا بهترن!!

الان بهترین نرم افزار های روز دنیا با ++C نوسته می شن که دارای Security خیلی بالایی هم هستن!!

داره خودمونی میشه aryan1423's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

ميشه گفت ++c تمام ويژگي هاي c رو داره + يه چيزهاي ديگه که اضافه شده . به قول دوستمون قابليت کار با اشيا .
    نميشه گفت c بهتره يا ++c . اگه هم ++c رو ياد بگيري نميشه گفت c رو هم ياد مي گيري . چون مثلا براي چاپ يه چيزي کار کردن با printf واقعا يه مصيبتيه . ولي همه ما تو ++c به cout عادت کرديم . خيلي ساده . به هر حال ياد گرفتن c به عنوان پايه اي براي ++c و #c خوبه . در مورد سرعت هم فکر نکنم فرقي داشته باشن .
    در مورد کتاب هم ديتل رو بخونين . تو اين سايت هم هست .
    البته سرعت printf و scanf بسیار بسیاراز سرعت cout و cin بیشتره.(البته این دلیل برتری c به c++ نیست چون در c++ می توان از scanf و printf و تمام توابع c استفاده کرد.)

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •