تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 17

نام تاپيک: مشکل هنگ کردن ویندوز 8

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض مشکل هنگ کردن ویندوز 8

سلام دوستان . من ویندوز 8 نسخه Enterprise رو دانلود و نصب کردم. ولی اکثرآ مشکل هنگ کردن یا بالا نیومدن حساب کاربری برام پیش میاد. بعضی اوقات وقتی کلمه عبور رو وارد میکنم و اینتر میزنم هنگ میکنه و فقط موس حرکت میکنه. اگر هم ویندوز بالا بیاد چند ثانیه بعد توی محیط مترو یا دسکتاپ هنگ میکنه. البته بعد از چند بار ری استارت کردن بالا میاد. کسی میدونه مشکل از چیه؟ در ضمن ویندوزم 32 بیتی هست ولی سیستمم 64 رو هم پشتیبانی میکنه. واقعآ دارم کلافه میشم
    Last edited by aminbin; 24-08-2012 at 19:09.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سلام
    درایوری چیزی روش نصب نکردین ؟
    به حال safe mode برین امتحان کنید ببینید بازم این مشکل هست یا نه ؟

3. 2 کاربر از iMan.xP بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

سلام
    درایوری چیزی روش نصب نکردین ؟
    به حال safe mode برین امتحان کنید ببینید بازم این مشکل هست یا نه ؟
    ممنون از راهنمایی تون. بله یک درایور کارت گرافیک نصب کردم که مخصوص ویندوز 7 هست. به safe mode رفتم و مشکلی نداشت. و چند بار ری استارت کردم و بازم مشکلی نداشت. ولی قضیه اینجاست که این مشکل به صورت تصادفی اتفاق می افته و بعدش که توی حالت عادی هم امتحان کردم هنگ نکرد. ولی باز دوباره اینجوری شد! سعی میکنم درایور رو پاک کنم و تستش کنم. راستش یک مقداری گیج شدم. آیا این ورژن نهایی ویندوز 8 هست یا اینکه ممکنه مایکروسافت نسخه ای با سازگاری بیشتر و اشکالات کمتر هم منتشر کنه؟ من سیستم عامل های زیادی رو تو زندگیم تست کردم ( روی پلتفرم های مختلف ) ولی این سیستم عامل حداقل برای من خیلی ناپایدار بود. امیدوارم که نسخه بهتری ازش منتشر بشه.

5. 2 کاربر از aminbin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه LightningII's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

ممنون از راهنمایی تون. بله یک درایور کارت گرافیک نصب کردم که مخصوص ویندوز 7 هست. به safe mode رفتم و مشکلی نداشت. و چند بار ری استارت کردم و بازم مشکلی نداشت. ولی قضیه اینجاست که این مشکل به صورت تصادفی اتفاق می افته و بعدش که توی حالت عادی هم امتحان کردم هنگ نکرد. ولی باز دوباره اینجوری شد! سعی میکنم درایور رو پاک کنم و تستش کنم. راستش یک مقداری گیج شدم. آیا این ورژن نهایی ویندوز 8 هست یا اینکه ممکنه مایکروسافت نسخه ای با سازگاری بیشتر و اشکالات کمتر هم منتشر کنه؟ من سیستم عامل های زیادی رو تو زندگیم تست کردم ( روی پلتفرم های مختلف ) ولی این سیستم عامل حداقل برای من خیلی ناپایدار بود. امیدوارم که نسخه بهتری ازش منتشر بشه.
    نسخه ی نهایی ویندوز هشت هنوز نیومده .
    شما باید درایورهاتون از جمله درایور گرافیکتون مخصوص ویندوز هشت باشه وگرنه خیلی راحت مشکلات صفحه ی آبی یا کرش خواهید داشت .
    ضمناً وقتی سیستمتون بلحاظ سخت افزاری x64 هست از ویندوز همین نسخه استفاده کنید تا هم از حداکثر رم و سایر سخت افزارتون حداکثر استفاده بعمل بیاد و هم سرعت کارکرد سیستم عامل بیشتر باشه .

7. 3 کاربر از LightningII بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

اگر کارت گرافیکتون Nvidia هست ورژن مخصوص ویندوز 8 اون منتشر شده میتونید از سایتش دانلود کنید

9. 2 کاربر از iMan.xP بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض ویندوز 8

سلام دوستان . من ویندوز 8 نسخه Enterprise رو دانلود و نصب کردم. ولی اکثرآ مشکل هنگ کردن یا بالا نیومدن حساب کاربری برام پیش میاد. بعضی اوقات وقتی کلمه عبور رو وارد میکنم و اینتر میزنم هنگ میکنه و فقط موس حرکت میکنه. اگر هم ویندوز بالا بیاد چند ثانیه بعد توی محیط مترو یا دسکتاپ هنگ میکنه. البته بعد از چند بار ری استارت کردن بالا میاد. کسی میدونه مشکل از چیه؟ در ضمن ویندوزم 32 بیتی هست ولی سیستمم 64 رو هم پشتیبانی میکنه. واقعآ دارم کلافه میشم

با سلام دوست عزیز .من هم دقیقا مشکل تورو دارم.دقیقاً همینی که میگی‌ و جالب اینجاست که من قبلش این مشکلو نداشتم و ۲-۳ روزی هست به این مشکل خوردم.دارم سعی‌ می‌کنم پیدا کنم مشکلو.امکان داره از درایور گرافیک باشه
    (چون۳ روز پیش درایور مخصوص ۸ را نصب کردم.)
    فقط اینو میدونم تازگی‌ها خیلی‌ زیاد شده و گاهی وقتا مجبورم چند بار ریست کنم ویندوز ۸ را تا بتونه درست لاگین کنه و هنگ نکنه تو مترو.

11. این کاربر از arman1133 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

با سلام دوست عزیز .من هم دقیقا مشکل تورو دارم.دقیقاً همینی که میگی‌ و جالب اینجاست که من قبلش این مشکلو نداشتم و ۲-۳ روزی هست به این مشکل خوردم.دارم سعی‌ می‌کنم پیدا کنم مشکلو.امکان داره از درایور گرافیک باشه
    (چون۳ روز پیش درایور مخصوص ۸ را نصب کردم.)
    فقط اینو میدونم تازگی‌ها خیلی‌ زیاد شده و گاهی وقتا مجبورم چند بار ریست کنم ویندوز ۸ را تا بتونه درست لاگین کنه و هنگ نکنه تو مترو.
    یعنی شما درایور مخصوص ویندوز ۸ رو هم نصب کردید و اینجوری شد! من تازه داشتم دانلودش میکردم که نصب کنم! به نظرم این مشکل بیشتر مثل یه باگ هست. چون معمولآ وقتی ویندوز با درایور مشکل داشته باشه یا بلو اسکرین میاد یا به کلی هنگ میکنه. ولی اینجا سیستم به کلی هنگ نمیکنه و موس و کیبورد فعال هستن! امیدوارم در نسخه نهایی این مشکلات برطرف بشه. بازم اگه راه حلی برای این مشکل پیدا ‍‍‍‍کردید منو در جریان بزارید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

یعنی شما درایور مخصوص ویندوز ۸ رو هم نصب کردید و اینجوری شد! من تازه داشتم دانلودش میکردم که نصب کنم! به نظرم این مشکل بیشتر مثل یه باگ هست. چون معمولآ وقتی ویندوز با درایور مشکل داشته باشه یا بلو اسکرین میاد یا به کلی هنگ میکنه. ولی اینجا سیستم به کلی هنگ نمیکنه و موس و کیبورد فعال هستن! امیدوارم در نسخه نهایی این مشکلات برطرف بشه. بازم اگه راه حلی برای این مشکل پیدا ‍‍‍‍کردید منو در جریان بزارید.
    دوست عزیز من چندین برنامه را که بهش شک داشتم unistall کردم و باز هم مشکل حل نشد.چون resetore point هم نداشتم مجبور شدم windows 8 را refresh کنم . که با این کار حل شد که با توجه به اینکه ویندوز جدیدی برات نصب مبکنه انتظار دیگیری هم نداشتم.خوبی‌ refresh به این هست که برنامهایی که از استور دانلود کردی و تمام محتویات داخل Documents و درایو نصب و active ویندوز را برات نگاه می‌داره . البته با نصب ویندوز جدید و پاک شدن دیگر نرم‌افزارها بهمراهه.

14. این کاربر از arman1133 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام من ویندوز 8 رو نصب میکنم موقع نصب صفحه شطرنجی میشه انگار با کارت گرافیک مشکل داره ویندوز اینترپرایس گرافیک geforce 210gt چکار کنم.؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

اگر از همومن درايوري كه خود ويندوز هنگام نصب مي ريزه استفاده بشه آيا باز هم مشكل هنگ پيش مي آد؟

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •