تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 29

نام تاپيک: كسايي كه رشته ي كامپيوتر خوندن لطفا كمك كنن!

اگه نباشه جاش خالی می مونه shayan_p30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض كسايي كه رشته ي كامپيوتر خوندن لطفا كمك كنن!

سلام

من يه نوجوان (تقريبا جوان) هستم كه خيلي نگران آينده امم.به زودي هم مجبورم راهي رو كه آينده ام رو بايد با اون بسازم انتخاب كنم.
    همچنين به خاطر علاقه اي كه به كامپيوتر دارم مي خوام رشته ي كامپيوتر رو انتخاب كنم.
    به خاطر همين مي خواستم از همه ي شما بچه هاي با مرام پي سي ورلد كه رشته ي كامپيوتر خوندين يا دارين مي خونين كمك بگيرم كه وقتي من تو دانشگاه رشته ي كامپيوتر خوندم تو آينده ميتونم چي كاره بشم؟ آيا ميتونم با اين تحصيلات يه خونواده رو بچرخونم؟ آيا ميتونم به شغلم افتخار كنم؟ و هزارن ميتونم يا نميتونم ديگه.

از همه ي شما عزيزان خواهشمندم كه هر چند كوتاه منو راهنمايي كنيد.
    با سپاس فراوان
    موفق باشيد.

آخر فروم باز WooKMaN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    Ķêŗmάņšĥąħ

پيش فرض

عزيزدل شما چرا نتوني يه خانواده رو بچرخوني ... مگه كامپيوت چشه !؟ ...

َآره كه ميتوني به شغلت افتخار كني چون ميتوني خودت رو يه متخصص صدا كني ... كسي كه حداقل يه فن بلته ....

شغل كه ميتونه از يه خدمات كامپيوتر كوچولو باشه تا صاحب بزرگترين و معتبرترين شركت كامپيوتري ...

يا يه برنامه نويسي كه ميتونه حرفه اي باشه يا معمولي كه فقط پروژه دانشجويي بلته انجام بده ...

يا اينكه ميتوني اداري شي (مثل خودم) ... البته بند پ هم لازم داري ...

اينكه ميخواي چيكار كني فقط به خودت بستگي داره و كسي نميتونه جات تصميم بگيره ...

مهم اينكه ببيني از موارد بالا كدوم بيشتر راسه كارته و اون رو ادامه بدي ...

سعي كن روي يكي از شاخه هاي اين رشته بيشتر مانور بدي و بقول معروف تخصص پيدا كني ...

چون اگه قرار باشه تو هر شاخه كار كني تو هيچ كدوم حرفه اي نميشي و فقط از هر كدوم يه خورده حاليت ميشه ...

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

1 ...

سلام

من يه نوجوان (تقريبا جوان) هستم كه خيلي نگران آينده امم.به زودي هم مجبورم راهي رو كه آينده ام رو بايد با اون بسازم انتخاب كنم.
    همچنين به خاطر علاقه اي كه به كامپيوتر دارم مي خوام رشته ي كامپيوتر رو انتخاب كنم.
    به خاطر همين مي خواستم از همه ي شما بچه هاي با مرام پي سي ورلد كه رشته ي كامپيوتر خوندين يا دارين مي خونين كمك بگيرم كه وقتي من تو دانشگاه رشته ي كامپيوتر خوندم تو آينده ميتونم چي كاره بشم؟ آيا ميتونم با اين تحصيلات يه خونواده رو بچرخونم؟ آيا ميتونم به شغلم افتخار كنم؟ و هزارن ميتونم يا نميتونم ديگه.

با سپاس فراوان
    موفق باشيد.
    من خودم وسط راهم! 2 سال تا اتمام لیسانس نرم افزارم مونده!

این سول رو زیاد تو فروم پرسیدم ولی کسی راهنمایی درست حسابی بهم نکرد!

شاید دوستان شاغل , دلشون نمی خواهد ما راه درست رو انتخاب کنیم و موفق بشیم!

-----------------------

بزار چند تا چیز مهم رو بهت بگم:

اول اینکه رشته کامپیوتر (تو شهرهای بزرگ) از اون رشته های مغز سوزه! مثل برق و الکترونیک!

ریاضیات و برنامه نویسی و زبان تو رشته نرم افزار خیلی کمکت می کنن!

برای حل مشکل سختی این رشته , دو راه داری:

1- یا باید به کامپیوتر و برنامه نویسی و ... علاقه داشته باشی تا با شور شوق پیگیر درسها بشی!

2- یا باید به اصطلاح خرخون باشی که از روی عادت زیاد درس بخونی!

-----------------------

بگذریم , برای اینکه بعدا برای پیدا کردن شغل خوب مشکلی نداشته باشی هم دو راه داری:

1- یا بیشتر به درس بچسبی و تا مدارک دکترا و ... ادامه بدی! زیاد از کامپیوتر سرت نمیشه ولی بخاطر مدرکت کارت راه میافته!

2- یا بیشتر روی کامپیوتر - برنامه نویسی و ... تمرکز کنی و درسها رو در حد قبولی بخونی! اون موقع هم پس از اتمام لیسانس بخاطر معلوماتت راحت میری سر کار (سر کار = سر شغل!)

-----------------------

لطفا دوستانی که در حال حاضر مشغول به کار هستن به ما راهنمایی کنن!

اگه نباشه جاش خالی می مونه Parsian-Soft.IR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    www.parsian-soft.ir / TEHRAN / MASHAD

پيش فرض

سلام

با سپاس فراوان
    موفق باشيد.
    درود بر شما،

والا سؤال شما بهتر بود که بجای که توی اين انجمن همچين سؤالی رو بپرسيد ميرفتيد تو بازار کار و ميديديد که اونهای که موفق تر هستند چيکار کردن.

خوب من بهت سعی ميکنم تا اونجای که ميتونم کمکت کنم.

خوب تحصيلات دانشگاهی هم خوبه اما کافی نيست، شما آخرش هيچی ...
    پيشنهاد ميکنم، شما حتماً دانشگاه برو که مدرک دانشگاهی هم داشته باشی، ولی در کنارش دوره های بين المللی رو بگزرون چون اينها سواد کاری و تورو گارانتی ميکنند !

مثلاً بنده مهندس ميکروسافت هستم، خوب اما باز دنبال مدرک دانشگاهی هم هستم چرا ؟؟؟ چون شايد اون مدرک دانشگاهی 5% هم به سواد علمی من کمک نکنه ( که واقعاً همينطور هست ).
    مثلاً شما اگه به شبکه علاقه مند باشی ميتونی دوره های microsoft/cisco/wireless/redhat و ... بگذرونی...
    اما اگه به بحث برنامه نويسی خوب mcsd/و ...
    کامل اينها بستگی به خودت داره که توی کدوم بخش کامپيوتر علاقه خودت رو ميبينی !!!

چون هرچی من بگم فلان چيز خوبه شايد تو علاقه مند نباشی.
    اما از حرفام يک نتيجه گيری ميکنم :
    شما برای در آمد بالا و موقعيت کاری، که اين در آمد تورو ارضا کنه بايد کنار مدرک دانشگاهی مدارک بين المللی رو هم بگزرنی
    هيچکدوم بدون هم ارزش نداره !

شايد مدرک بين المللی 100% کمک کنه تو در آمد بالا ! ولی شايد بعضی از شرکت ها يا جاهای دولتی مدرک دانشگاهی بخوان ! درسته ؟

شما و ديگر دوستان بجای نشستن و تنها سؤال کردن جوابی رو پيدا نميکنيد جز از دست دادن با ارزش ترين چيز يعنی وقتتون !

سؤالی هست در خدمت هستم !

اگه نباشه جاش خالی می مونه shayan_p30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

دوستان عزيز و محترم
    از كمكتون خيلي خيلي ممنونم .
    راستش من به برنامه نويسي علاقه ي بسيار بسيار زيادي دارم به خاطر همين رفتن به رشته ي كامپيوتر يكي از آرزوهام بود.مي دونين چرا آرزو بود.چون من فكر مي كردم كه وقتي برنامه نويسيت قوي باشه حتي از همه بهتر باشه بازم آدم به جايي نميرسه.ولي الان با توضيحاتتون...
    در ضمن چند تا سوال داشتم كه اگه جواب بدين خيلي خيلي ممنون ميشم:
    همون طور كه من گفتم به برنامه نويسي خيلي خيلي علاقه مندم.دوست عزيز Parsian-Soft.IR كمي توضيح بيشتري ميدي كه كودوم مدرك هايي رو بايد بگيرم و از كجا و همچنينتو دانشگاه بايد چي بخونم و با تخصص در اين زمينه چه شغل هايي ميتونم بگيرم و ... چون شما مي خواستي كه درباره ي يكيشون توضيح بدي ولي نميدونستي كودوم مورد علاقمه:43:

با سپاس فراوان
    موفق باشيد

اگه نباشه جاش خالی می مونه Programer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

به نظر من برنامه نویسی رو بیخیال شو برو دنبال شبکه.حداقل فرصت های شغلی بیشتری داری به نظر من.همونطور که دوستان گفتن کم کم به فکر مدارک بین المللی هم باش که بیشتر به کارت میاد

اگه نباشه جاش خالی می مونه dkhx2000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    جنوبی ترین نقطه استان فارس

پيش فرض

منم با نظر دوستمون موافقم قید برنامه نویسی رو بزنید و بچسبید به شبکه که هم باحاله و هم پولساز

پروفشنال venlo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

تحصیلات دانشگاهی فقط اسم داره ... تازه اونم نباید فقط به لیسانس اکتفا کنی ... فقط کارتو راه میندازه .
    باید توی یه رشته که فکر می کنی علاقه بیشتری داری یا موفق تری خودت رو قوی کنی وگرنه دانشگاه کاری برات انجام نمی ده !
    مگر این که خودت بخوای ... من 4 سال کامپیوتر خوندم و لیسانسمو گرفتم . برای همینه که دارم می گم از همین الان باید بدونی می خوای تو چه رشته یا تخصصی از کامپیوتر قوی شو و کار کنی ... اون وقت از حالا بچسب به اون .
    وگرنه دانشگاه خبری نیست فقط مدرک !

بگذریم , برای اینکه بعدا برای پیدا کردن شغل خوب مشکلی نداشته باشی هم دو راه داری:

1- یا بیشتر به درس بچسبی و تا مدارک دکترا و ... ادامه بدی! زیاد از کامپیوتر سرت نمیشه ولی بخاطر مدرکت کارت راه میافته!

2- یا بیشتر روی کامپیوتر - برنامه نویسی و ... تمرکز کنی و درسها رو در حد قبولی بخونی! اون موقع هم پس از اتمام لیسانس بخاطر معلوماتت راحت میری سر کار (سر کار = سر شغل!)
    مورد 1 بسیار بسیار تایید میشه . کما اینکه نمونه اش رو من تو دانشگاه ها دیدم.
    مورد 2 هم که روزی حلاله و واقعا چون همه چیز بلدی به همه جا می رسی و پیشرفت می کنی نه مثل مورد 1 ...
    موفق باشی.
    بردیـــا

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    2deep4u

پيش فرض

ببخشید برای مهندسی نرم افزار باید به رشته ی ریاضی رفت؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

راستی دوستان میتونید بگید کدوم زبان برنامه نویسی بهتره ... ؟ ( یعنی به درد بخور تره ...)
    (من خودم تقریبا JavaScript رو بلدم ...)

ببخشید برای مهندسی نرم افزار باید به رشته ی ریاضی رفت؟
    آره دیگه ...

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •