تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: قطع شدن چراغ اینترنت و ثابت بودن چراغ ADSL، مودم Zyxel Del-1202

داره خودمونی میشه WraithMaster's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

14 قطع شدن چراغ اینترنت و ثابت بودن چراغ ADSL، مودم Zyxel Del-1202

سلام دوستان.
    من حدود 1 ماهه از فن آوا سرویس گرفتم
    تو این مدت SNR آپلود من به طرز عجیبی نسبت به شرکت قبلی افت کرده و شده 8! در حالی که برای دانلود 23-25 هستش.
    به طور مدام چراغ ADSL مودم و اینترنت هردو خاموش میشن (4-5 بار در روز)‌ و دوباره کانکت میشه.. که پشتیبانی میگه مال نویز خطه.. ولی قبلا اصلا نویز نبوده سیم کشی داخلی ام که عوض نشده پس چرا یهو SNR اینقدر افت کرده؟!!
    یه مشکل دیگه ایم هست این که جدیدا چراغ ADSL روشن میمونه و ثابته ولی چراغ Internet قرمز میشه، و چند دقیقه همونطوری میمونه ولی بعدش خودش سبز میشه (وصل میشه به نت دوباره).. این که دیگه مربوط به نویز نمیتونه باشه؟!

خیلی ممنون میشم راهنماییم کنین کلافم کرده!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

سلام دوستان.
    من حدود 1 ماهه از فن آوا سرویس گرفتم
    تو این مدت SNR آپلود من به طرز عجیبی نسبت به شرکت قبلی افت کرده و شده 8! در حالی که برای دانلود 23-25 هستش.
    به طور مدام چراغ ADSL مودم و اینترنت هردو خاموش میشن (4-5 بار در روز)‌ و دوباره کانکت میشه.. که پشتیبانی میگه مال نویز خطه.. ولی قبلا اصلا نویز نبوده سیم کشی داخلی ام که عوض نشده پس چرا یهو SNR اینقدر افت کرده؟!!
    یه مشکل دیگه ایم هست این که جدیدا چراغ ADSL روشن میمونه و ثابته ولی چراغ Internet قرمز میشه، و چند دقیقه همونطوری میمونه ولی بعدش خودش سبز میشه (وصل میشه به نت دوباره).. این که دیگه مربوط به نویز نمیتونه باشه؟!

خیلی ممنون میشم راهنماییم کنین کلافم کرده!
    شما مودم رو بذار سر خط مخابراتی مشکل مشخص میشه که از مخابرات هست یا از سیم کشی

آخر فروم باز mmf66's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

برا منم همین اتفاق افتاده بعد چند سال استفاده از اینترنت 2 مگ یک دفعه خطم یک جوری شد که 512 هم جواب نمیداد بدون که هیچ اتقاق خاصی بیفته

حالا این که شما چکار کنید
    اول مطمئن بشید سیم کشی خونه مشکلی نداشته باشه سیمکشی شاخه شاخه باعث میشه نویز بیشتر بشه
    دوم مطمئن بشین که اسپیلیتر ها سالم هستند و این که برای هر دستگاه که تو خونه به تلفن وصل هست اسپلیتر بزارید
    مود مودم رو در حالت های مختلف تست کنید مثل adsl2 adsl2+ g.dmt و ببینین رو کدوم snr بهتری میده
    در مرحله آخر هم بهتون توصیه میکنم اشتراکتون که تموم شد خط رو تخلیه کنید و از یه شرکت دیگه سرویس بگیرین احتمال زیاد بهتر میشه

در آخر هم یه تصویر از snr بزارید تا بهتر راهنمایی کنن دوستان

4. این کاربر از mmf66 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •