تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید دزدگیر تصویری

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض راهنمایی برای خرید دزدگیر تصویری

سلام
    من یه دزد گیر تصویری میخوام چی رو بهم پیشنهاد؟ میکنید روی دوروبر قیمت 200 تومن.. البته اگه ارزونتر هم بود بهتر..
    علاوه بر امکاناتی که همه تصویریا دارن میخوام موتور ماشین رو خاموش کنه و خروجی هم اگه بیش از یکی داشت که خیلی بهتر.. پاور ویندو هم واسم مهمه
    راستش امروز دنبال مجیکار بودم که اکثرا مدل 110 رو بهم پیشنهاد میدادن که میگفتن کاملترین مدل هست ولی یکی از مغازه دارها چیتا رو بهم معرفی کرد 160 تومن بود عین مجیکار هم بود از لحاظ ظاهر حتی بهتر.. جفت ریموتش هم تصویری بود ولی گفت فقط استارتر نداره.. میخواستم ببینم این چیتا چطوره در مقایسه با مجیکار یا بقیه دزدگیرها ..
    راستی راسته میگن ایزی کار از مجیکار هم بهتره؟
    جایی هم سراغ دارید که طرف نصاب حرفه ای باشه؟چون شنیدم نصبش هم خیلی مهمه ..
    ببخشید سوالام زیاد شد اگه راهنماییم کنید ممنون میشم
    ماشینمم 405 مدل 85 هست..

Moderator hamidR15's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    من یه دزد گیر تصویری میخوام چی رو بهم پیشنهاد؟ میکنید روی دوروبر قیمت 200 تومن.. البته اگه ارزونتر هم بود بهتر..
    علاوه بر امکاناتی که همه تصویریا دارن میخوام موتور ماشین رو خاموش کنه و خروجی هم اگه بیش از یکی داشت که خیلی بهتر.. پاور ویندو هم واسم مهمه
    راستش امروز دنبال مجیکار بودم که اکثرا مدل 110 رو بهم پیشنهاد میدادن که میگفتن کاملترین مدل هست ولی یکی از مغازه دارها چیتا رو بهم معرفی کرد 160 تومن بود عین مجیکار هم بود از لحاظ ظاهر حتی بهتر.. جفت ریموتش هم تصویری بود ولی گفت فقط استارتر نداره.. میخواستم ببینم این چیتا چطوره در مقایسه با مجیکار یا بقیه دزدگیرها ..
    راستی راسته میگن ایزی کار از مجیکار هم بهتره؟
    جایی هم سراغ دارید که طرف نصاب حرفه ای باشه؟چون شنیدم نصبش هم خیلی مهمه ..
    ببخشید سوالام زیاد شد اگه راهنماییم کنید ممنون میشم
    ماشینمم 405 مدل 85 هست..
    سلام دوست من.
    من 702 ماجيار رو از سال 83 دارم وازش خيلي راضيم.تو خ سورنا از پائين كه مياي بالا سمت راست يه نمايندگي ماجيكار هست.يه نصاب داره به نام محسن. بچه وارديه .كارش خوبه.

3. این کاربر از hamidR15 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز vafa1353's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    Melbourne

پيش فرض

توصيه اكيد ميكنم كه ماجيكار نگيريد چون همش چيني شده و كيفيت بسيار افتزاه شده..من كه 2 ماهه گرفتم و 902 هم هست و از روز اول مشكل داشت و 3 بار بردم گارانتي ولي هنوز قاط ميزنه و با كنترل من بعضي از مجيكارهاي ديگه هم عمل ميكنه...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

سلام!
    اگه یکی از دوستان به سووالای بالا بطور مبسوط جواب بده به من هم در حل مشکلم که ÷یدا کردن یک دزدگیر مناسب برای تندر 90 فول هست کمک میکنه.
    هم اکنون چشم براه راهنمایی های شما هستیم!!!!!!!!!!

اگه نباشه جاش خالی می مونه air_damned's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

سلام دوستان
    بطور کلی برای پارس سال که امولیزر داره صلاح هست این دزدگیر های تو بازار که میگن با یه اهنربا از کار میوفتند رو بندازیم یا با یه قفل فرمون اگه چیزی تو ماشین مثل ظبط و اینها باارزش نداریم کافیه ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •