تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 16

نام تاپيک: کرونا کی از بین میره؟

کاربر فعال مشاوره خرید گوشی موبایل Iloveu-ALL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض کرونا کی از بین میره؟

سلام به همه، کرونا کی از ایران میره؟ اصلا کلا این ویروس از بین رفتی هست؟
    #کرونا
    #corona
    #coronavirus
    Last edited by Iloveu-ALL; 29-02-2020 at 19:52.

2. این کاربر از Iloveu-ALL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه MXRX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

فعلاً که با ترشحات دهان و بینی مبتلایان و هر چیزی که فرد مبتلا به آن دست زده ملت در حال آلوده شدن به ویروس هستند، پریود زمانی بیماری هم اگه طرف نمیره حدود دو هفته یا بیشتره و طی این مدت خود فرد مبتلا و اطرافیانش یه مدت باید تو خونه بمونن یا به اصطلاح قرنطینه بشن... در مورد رفتن هم ظاهراً مثل ویروسهای مشابه وقتی هوا گرمتر بشه، کمتر میشه ....شستن دست با آب و صابون و الکل و... باعث جلوگیری از ورود ویروس به بدن میشه...واکسنش هم یه سری دارن روش کار میکنن... یه موسسه پژوهشی اسرائیلی گفته که حدود چند هفته دیگه واکسنش آماده میشه .تو چین و امریکا هم محققان فعلاً در حال آزمایش هستن هنوز چیز قطعی ساخته نشده

4. 2 کاربر از MXRX بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mojt90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت
    در سایت های :::::مای موویز - والا مووی - کینگ مووی و imovies-dl ::

پيش فرض

فعلاً که با ترشحات دهان و بینی مبتلایان و هر چیزی که فرد مبتلا به آن دست زده ملت در حال آلوده شدن به ویروس هستند، پریود زمانی بیماری هم اگه طرف نمیره حدود دو هفته یا بیشتره و طی این مدت خود فرد مبتلا و اطرافیانش یه مدت باید تو خونه بمونن یا به اصطلاح قرنطینه بشن... در مورد رفتن هم ظاهراً مثل ویروسهای مشابه وقتی هوا گرمتر بشه، کمتر میشه ....شستن دست با آب و صابون و الکل و... باعث جلوگیری از ورود ویروس به بدن میشه...واکسنش هم یه سری دارن روش کار میکنن... یه موسسه پژوهشی اسرائیلی گفته که حدود چند هفته دیگه واکسنش آماده میشه .تو چین و امریکا هم محققان فعلاً در حال آزمایش هستن هنوز چیز قطعی ساخته نشده
    اگه اسرائیل واکسن کرونا رو بسازه عمراً به ایران ، لبنان و فلسطین واکسنشو بده
    Last edited by mojt90; 29-02-2020 at 19:34.

6. این کاربر از mojt90 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2019
    محل سكونت
    کرانه باختری

پيش فرض

اکثر دانشمند ها توافق دارند وقتی هوا گرم بشه از بین میره یعنی اردیبهشت . البته نه در ایران که هیچ چی قابل پیش بینی نیست.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

اکثر دانشمند ها توافق دارند وقتی هوا گرم بشه از بین میره یعنی اردیبهشت . البته نه در ایران که هیچ چی قابل پیش بینی نیست.
    به این شکل نیست
    گرمای هوا چون باعث میشه ترشحات دهانی موقع حرف زدن،سرفه و عطسه توی هوا پخش می شن زودتر در اثر گرمی هوا خشک شه باعث سرایت کمتر ویروس خواهد شد
    ویروس های خانواده ی کرونا از قبیل سرماخوردگی و آنفلونزا به همین علت در تابستان کمتر فرصت مریض کردن پیدا می کنند. کرونا هم همینطور
    یکی از محققان آمریکایی گفته که کرونا اکثر مردم دنیا را بالاخره مبتلا میکنه و سالهای بعد هم عمدتا توی فصول سرد سال باعث قربانی شدن عده ای میشه
    بیماری های ویروسی از قبیل ایدز و سرماخوردگی و ... و کرونا دارو و درمان خاصی ندارند و فقط باید دستگاه ایمنی را قوی نگهدارید و امیدوار باشید شانس و اقبال باهاتون همراهی کنه. واکسن کرونا تازه اگر واقعا هم موثر باشه تا تابستون آماده نمیشه

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

کرونا بالای 24 درجه از بین میره

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2019

پيش فرض

من از وقتی چشم باز کردم این مملکت پر از کرونا بوده!

آخر فروم باز danielo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

سلام به همه، کرونا کی از ایران میره؟ اصلا کلا این ویروس از بین رفتی هست؟
    #کرونا
    #corona
    #coronavirus
    ما دو تا نیمکره داریم نیمکره شمالی و جنوبی. یعنی الان که ما اخر زمستونیم واسه نصف دیگه کره زمین اخر تابستون.
    اگه این ویروس بتونه تا پایان فصل به نیمکره جنوبی برسه . دیگه کرونا میشه یک ویروس فصلی مثل انفلانزا که همیشه هر فصل میاد و میره .
    حالا من دقیقش نمیدونم ولی دلیل اینکه سارس فصلی نشد و دیگه صحبتی ازش نیست و انفلونزا n1h1 الان فصلی شده. همینه دلیلش.

در ضمن منی که الان دارم با شما صحبت میکنم کرونا دارم. کرونا هیچی نیست در 80 درصد اصلا لازم به بستری نیست .
    من الان دو سه روزه تو اتاقم موندم و الان بهتر شدم.فقط سردرد و بدن دردش مونده .

12. این کاربر از danielo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

ما دو تا نیمکره داریم نیمکره شمالی و جنوبی. یعنی الان که ما اخر زمستونیم واسه نصف دیگه کره زمین اخر تابستون.
    اگه این ویروس بتونه تا پایان فصل به نیمکره جنوبی برسه . دیگه کرونا میشه یک ویروس فصلی مثل انفلانزا که همیشه هر فصل میاد و میره .
    حالا من دقیقش نمیدونم ولی دلیل اینکه سارس فصلی نشد و دیگه صحبتی ازش نیست و انفلونزا n1h1 الان فصلی شده. همینه دلیلش.

در ضمن منی که الان دارم با شما صحبت میکنم کرونا دارم. کرونا هیچی نیست در 80 درصد اصلا لازم به بستری نیست .
    من الان دو سه روزه تو اتاقم موندم و الان بهتر شدم.فقط سردرد و بدن دردش مونده .
    داداش ماسک بزن اعضای سایت ویروسی نشن ناراحت نشو شوخیکردم باهات بخندی و انشالله بهتر بشی

کرونا ویروسی ساخته دست بشر هست عین ویروسهای دیگه که ساختن .............ته داستان روخودتون میدونید

14. این کاربر از ALIRK بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز radarz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

هر وقت بتونن سرماخوردگی رو برای همیشه درمان کنن اینم درمان میشه

16. 4 کاربر از radarz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •