تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 41 1234511 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 404

نام تاپيک: Manchester United FC | شیاطین سرخ | فصل 17-2016

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

12 Manchester United FC | شیاطین سرخ | فصل 17-2016

منچستر یونایتد،پرافتخار ترین باشگاه انگلستان

سال تاسیس:1878

مالک:
    خانواده گلیزر

لقب: شیاطین سرخ(Red Devils)

ورزشگاه اختصاصی:اولدترافورد

مدیرعامل:جوئل و آورام گلیزر

سرمربی تیم : ژوزه مورینیو

دستیاران مورینیو در منچستریونایتد از این قبیل هستند:

روی فاریا کمک مربی
    سیلوینو لورو مربی
    ریکاردو فورموزینیو مربی
    کارلوس لالین مربی
    امیلو آلوارز مربی
    جووانی کرآ آنالیزور

پیراهن اصلی تیم :

بیشترین بازی:
    رایان گیگز (937)

بهترین گلزن: بابی چارلتون (249)

بهترین برد: منچستر یونایتد 10-0 اندرلخت (26 سپتامبر سال 1956)

افتخارات باشگاه:

افتخارات داخلی:

20 قهرمانی در پریمیر لیگ (پر افتخارترین تیم در لیگ)
      محتوای مخفی: لیگ برتر انگلیس 

1907/08 - 1910/11 - 1951/52 - 1955/56 - 1956/57 - 1964/65 - 1966/67 - 1992/93 - 1993/94 - 1995/96 - 1996/97 - 1998/99 - 1999/2000 - 2000/01 - 2002/03 - 2006/07 - 2007/08 - 2008/09 - 2010/11 - 2012/13

12 قهرمانی در اف ای کاپ
      محتوای مخفی: جام حذفی انگلیس 
    1908/09 - 1947/48 - 1962/63 - 1976/77 - 1982/83 - 1984/85 - 1989/90 - 1993/94 - 1995/96 - 1998/99 - 2003/04 - 2015/16

4 قهرمانی در لیگ کاپ
      محتوای مخفی: جام اتحادیه انگلیس 
    1991/92 - 2005/06 - 2008/09 - 2009/10

20 قهرمانی در کامیونیتی شیلد

افتخارات اروپایی:

3 قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا و 2 نائب قهرمانی
      محتوای مخفی: لیگ قهرمانان اروپا 

1967/68 - 1998/99 - 2007/08

1 قهرمانی در جام برندگان اروپا

1 قهرمانی در سوپر جام اروپا (1991)

افتخارات جهانی:

1 قهرمانی در جام باشگاه های جهان (2008)

1 قهرمانی جام بین قاره ای

دابل و تریبل

5 دابل با جام های مختلف و 1 تریبل

رتبه فصل 16-2015 :پنجم

سایت رسمی باشگاه

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Last edited by MƐΛИĪИƓĿƐSS; 23-07-2016 at 12:18.

2. 12 کاربر از MƐΛИĪИƓĿƐSS بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه fa_shinobi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

به به. تاپیک فصل جدیدم که راه افتاد. پیش به سوی موفقیت در این فصل.

منچستر یونایتد پرافتخارترین تیم لیگ جزیره است و تنها تیم انگلیسی است که توانست در فصل ۹۹–۱۹۹۸ هر سه‌ جام لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان اروپا (سه گانه) را به دست آورد.

باشگاه تا بحال سه آرم داشته است که به صورت زیر است.

سرمربی افسانه ای منچستر سرالکس فرگوسن است که 26 سال هدایت تیم را بر عهده داشت و در طول این مدت 38 جام بدست آورد و بازیکنان جوان زیادی را پرورش داد. فرگوسن در 8 می 2013 اعلام بازنشستگی کرد.

منچستر در حال حاظر سومین تیم جهان از نظر ارزش مالی است. در سال 2014-2015 با خرید دی ماریا به ارزش 75 میلیون یورو از رئال مادرید به منچستر یونایتد منتقل شد که رکورد خرید لیگ برتر را شکست. در فصل 2015-2016 نیز با خرید آنتونی مارسیال با ارزش 50 میلیون یورو رکورد خرید گرانترین بازیکن زیر 21سال شکسته شد.

سرمربی فعلی مورینیو هست که امسال هدایت تیم رو بر عهده گرفته و با تجربیات و افتخاراتی که داره امید زیادی بهش هست.

مورینیو چند بازیکن جدید رو به خدمت گرفته که به این صورت هستن: زلاتان ابراهیموویچ از پاری سن ژرمن، اریک بایلی از ویا رئالو هنریک میخیتاریان از دورتموند.

ترکیب کامل تیم در تاریخ فعلی و به نقل از ویکی پدیا:

4. 9 کاربر از fa_shinobi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

WorkHard / P!ayHard pcforlife's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    S t r e t f o r d   E n d

پيش فرض

سلام، تبریکات بابت تاپیک جدید و تشکر از استارتر بابت توضیحات کاملش.
    .
    تمام اخبار پیرامون قطعی شدن انتقال پوگبا به یونایتد با همون مبلغ درخواستی یووه که در چند روز آینده نهایی میشه.
    .
    در درجه اول من واقعا فکر نمیکنم الان بازیکنی داشته باشیم (شاید با ارفاق زیاد رونالدو و مسی) که 120 میلیون یورو قیمتش باشه. ولی نکته ای که هست اینه یووه یکی دو سال پیش قرارداد این بازیکن رو تا اواسط 2019 تمدید کرد که همین موضوع عاملیه که فسخ قرارداد این بازیکن هزینه بر بشه. جوونی این بازیکن و استعدادش در این سن و سال و تجربش در سری آ و تیم ملی فرانسه قیمتش رو دو چندان گزاف کرده. ولی بازم فکر میکنم ماکسیمم قیمت پوگبا 70 تا 80 میلیون یورو باشه.
    از جنبه دیگر به شخصه هنوز از نوع جدایی پوگبا (شخصیت اون موقعش در رفتار با باشگاهش) ناراحتم. چون واقعا پوگبا اون موقع با اون سن کمش محترمانه از یونایتد جدا نشد و حالا هر چقدر اورا به عنوان بزرگتر پوگبا بیاد اعلام کنه که این بازیکن پشیمونه و دلش با منچستره و فرگی براش بهترین مربیه، اینا بیشتر ذهن آدم رو میبره سمت پیشنهاد حقوق هفتگی پوگبا که قراره سه برابر بشه نسبت به یووه...
    نکته دیگر اینه که قطعا یکی از واقعیات انتقال پوگبا، صحه گذاری باشگاه روی اشتباه میلیون یوروییش هست (که البته چون هیچ کس از آینده خبر نداره، حرجی بهش وارد نیست)، ولی اگر مثبت نگاه کنیم شاید پیش بینی باشگاه روی این موضوع است که پیشرفت پوگبا ادامه داره و در زمان اوج فوتبال بازیکن (5 سال آینده) این هزینه برمیگرده با سودش و همون موقع هم شاید بتونن پوگبا رو با قیمت بالا بفروشن (مثل انتقال رونالدو به مادرید که عملا با گذشت زمان برای رئال سود آور تر بود).
    یه نکته بدیهی هم که مشخصه این است که معمولا بعد از ورودی های گرون قیمت باید منتظر ریزش و خروجی های باشگاه بود...
    .
    در کل به امید موفقیت یونایتد در فصل جاری

6. 9 کاربر از pcforlife بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال desperanish's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

به نام خدا

با سلام به دوستان منچستری

خوزه این فصل خیلی چیزها برای اثبات کردن داره. خیلی فشارهای زیادی رو فصل قبل تحمل کرد و از این نظر بمب روحیه است.
    ایبرا همواره اذعان کرده بهترین مربی ای که تا حالا باهاش بوده همین خوزه است و کلا ایبرا با خوزه یه مرحله بهتر از همیشه عمل میکنه. قطعا هم برای ایبرا و هم برای خوزه فصل این فصل، فصل مهمی هست.
    سه چهار تا بازی اول برای خوزه حیاتیه و قطعا بازی بسته ای ارائه میده تا نتیجه رو بدست بیاره تا هم خودش و هم تیم رو از فشار بیرون بیاره ولی به مرور بازی های زیباتری از تیم دیده خواهد شد.

ایبرا تو این سال ها که از نظر سنی بالا رفته هر فصل تمرینات پیش فصلش سنگین تر و دقیق تر میشه که نتایج آن در طی فصل مشخص میشه. مصدومیت خیلی کم به همراه عملکرد عالی. فصل به فصل ایبرا عملکرد خودش رو بهتر کرده تا جایی که فصل پیش همه رکوردهای پاریسن ژرمن رو جابجا کرد و در سوئد هم یه تنه تیم رو به یورو برد.

شماره بازیکنان هم منتشر شده و به ایبرا شماره 9 رو دادن ولی ای کاش 11 رو می گرفت.

8. 9 کاربر از desperanish بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن ورزش mohammad_87's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    دنیای زیبایم

پيش فرض

سلام
    تبریک بابت تاپیک فصل جدید.توی تاپیک قبلی گفتم اما باید اینجا تکرار کنم که امیدوارم این تاپیک با قهرمانی تیم در لیگ جزیره و حتی شاید یورو لیگ به پایان برسه.

در رابطه با پوگبا نظر خاصی ندارم!با نبودش ترکیب خوبی در میانه میدان داریم هم در فاز دفاعی و هم در فاز هجومی اما بودنش باعث میشه خط میانی به یکی از قدرتمندترین خطوط میانی تبدیل بشه.در رابطه با قیمتش هم که کلا در سالهای اخیر ثابت کردیم که خوب گرون می خریم اما مسلما باشگاه انقدر کانالهای مختلف برای درآمدزایی داره که در چند سال هزینه ها برگرده.فقط چون شواینی رو دوست دارم حاضر نیستم به قیمت از دست دادن شواینی،پوگبا به تیم اضافه بشه.البته گزینه های محتمل تری باید از تیم خارج بشن مثل استاد بزرگوار فلینی که گل سرسبد خریدهای گران قیمت بود،بلیند که در حد ستاره ظاهر نشد و یا کریک که کم کم جاش رو اشنایدرلین باید بگیره.

با توجه به ترکیبهای نسبتا ثابت مورینیو در خطوط دیگه هم خروجی خواهیم داشت و ستاره هایی که با احترام به نیمکت دوخته خواهند شد.

مهمتر از ورودی و خروجی ها،انتخاب بهترین و کارآمدترین ترکیب توسط مورینیو هستش که خوشبختانه مدت زمان بسیار زیادی از زمان توافقات پنهانی برای آنالیز تیم و نقاط ضعف و قوت داشته و باید ببینیم چه تصمیماتی میگیره.

10. 9 کاربر از mohammad_87 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Mohammad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004

پيش فرض

مورینیو: ماتا فروشی نیست
    وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی پرتغالی منچستریونایتد تاکید کرده قصد فروش ستاره اسپانیایی این تیم را ندارد.
    به گزارش وبسایت نود، ژوزه مورینیو که در دوره دوم حضورش در چلسی تصمیم به فروش خوان ماتا گرفت درباره آینده این بازیکن اسپانیایی در منچستریونایتد به خبرنگاران گفته:"نمی دانم چرا گفته می شود که ماتا در یونایتد آینده ای ندارد. فکر می کنم همه اتفاقی که در چلسی رخ داد را اشتباه متوجه شدند. من هیچ وقت به ماتا نگفتم از چلسی جدا شود. به باشگاه هم برای فروش او فشار نیاوردم.
    خود ماتا تصمیم به ترک چلسی گرفت و من بازیکنانی که قصد جدایی دارند را حفظ نمی کنم. ماتا می خواست در هر بازی به میدان برود و از نیمکت نشینی ناراحت بود. حالا هر دو در منچستریونایتد هستیم. ماتا می داند که من او را بازیکن خوبی می دانم و در ترکیب تیم جا دارد. هر بازیکنی که ناراحت است می تواند به تیم دیگری برود.
    فکر می کنم ماتا از وضعیتش در یونایتد خوشحال است و انتظار ندارم از پیش ما برود. انتظار دارم برای جایگاهش در تیم بجنگد. برای ماتا در یونایتد جا است."

12. 9 کاربر از Mohammad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Mohammad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004

پيش فرض

چند روز پیش سایت گل بعضی از ترکیب های احتمالی رو با خریدن پوگبا بررسی کرد که بد نیست یه نگاهی بهشون بندازید. نکته اینکه این فصل تیم جذابی داریم !

4-2-3-1 (سیستم مورد علاقه مورینیو)

4-3-1-2

4-3-2-1

4-1-4-1

14. 8 کاربر از Mohammad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیر انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Layken's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Sillent Hill

پيش فرض

اقا من ترکیبو دیدم تن و بدنم لرزید
    جالبه یه غولی مثل باستین هم رو نیمکته

کهکشانیای جزیره

16. 8 کاربر از Layken بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Soroush-S's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Guilan

پيش فرض

شماره بازیکنان هم منتشر شده و به ایبرا شماره 9 رو دادن ولی ای کاش 11 رو می گرفت.

شماره 6 میرسه به پوگبا ؟!!!

18. 7 کاربر از Soroush-S بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال desperanish's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

به نظرم این ترکیب، ترکیب خوبی باشه به شرطی که جای رونی و مارسیال عوض بشه.

درباره پوگبا هم من این انتقال رو اشتباه می دونم و به ضرر تیمخواهد بود هم از نظر مبلغ هم از نظر جا نیفتادن.
    سبک بازی یووه و کلا تیم های ایتالیایی با انگلیسی متفاوت هست که اشتباه بودن این انتقال رو قطعی میکنه.
    شواین اشتایگر به نظرم می تونه کمک بیشتری به تیم بکنه که این به نوع استفاده خوزه از این بازیکن داره.

Massimiliano Allegri confident Juventus can thrive without Paul Pogba

آلگری هم گفته مشکلی با خروج پوگبا نداره و خیلی نزدیک شده

من بازی های روخو تو آرژانتین رو می دیدم خیلی خوب بازی می کرد ولی دوستان منچستری دل پُری ازش دارن.
    ولی اگر بمونه به نظرم عملکرد خوبی زیر نظر مورینیو داشته باشه.

20. 8 کاربر از desperanish بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 41 1234511 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •