تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 11

نام تاپيک: اورژانس خیلی فوری در مورد تمیز کردن لنز و جراحی با لیزر / پیرمرد 85 ساله/

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض اورژانس خیلی فوری در مورد تمیز کردن لنز و جراحی با لیزر / پیرمرد 85 ساله/

سلام
    پدربزرگم 85 سالشه و خیلی سال قبل بر روی هر دو چشم عمل آب مروارید و گزاشتن لنز انجام داده و اکنون کمی مشکل در تاری دید دارد که سال قبل پزشک چشم عکس برداری رنگی از شبکیه خواست که گفت خیلی باریک شده و چند نوبت ویتامین های مخصوص تجویز کرد و گفت به هیچ عنوان با توجه به باریکی یا ضخامت کم شبکیه و همچنین سن و سال نباید هیچ نوع عمل چشمی مخصوصا با لیزر انجام بدی.اینجوری که به ما گفت بینایی چشم ایشون به تار مویی بنده!!!!!

بعد 1 سال ایشون از اینجا رفت و امروز جهت همین تاری چشم به فوق تخصص شبکیه دیگری مراجعه کردیم ایشون پس از معاینات گفت که لنز ها کثیف شده و همین فردا بیا مطب لنزها رو در بیارم بشورم و لیزر کنم.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

خیلی گیج شدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کدوم راست میگن؟ چیکار کنیم فردا بریم یا نه ؟ ایشون سن پدربزرگم رو در نظر داشته و این عمل رو تجویز کرده؟؟؟؟؟؟//

تو رو خدا راهنمایی کنید.اگر پزشک خاصی که تبحر بیشتری داره میشناسید معرفی کنید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

سلام
    پدربزرگم 85 سالشه و خیلی سال قبل بر روی هر دو چشم عمل آب مروارید و گزاشتن لنز انجام داده و اکنون کمی مشکل در تاری دید دارد که سال قبل پزشک چشم عکس برداری رنگی از شبکیه خواست که گفت خیلی باریک شده و چند نوبت ویتامین های مخصوص تجویز کرد و گفت به هیچ عنوان با توجه به باریکی یا ضخامت کم شبکیه و همچنین سن و سال نباید هیچ نوع عمل چشمی مخصوصا با لیزر انجام بدی.اینجوری که به ما گفت بینایی چشم ایشون به تار مویی بنده!!!!!

بعد 1 سال ایشون از اینجا رفت و امروز جهت همین تاری چشم به فوق تخصص شبکیه دیگری مراجعه کردیم ایشون پس از معاینات گفت که لنز ها کثیف شده و همین فردا بیا مطب لنزها رو در بیارم بشورم و لیزر کنم.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

خیلی گیج شدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کدوم راست میگن؟ چیکار کنیم فردا بریم یا نه ؟ ایشون سن پدربزرگم رو در نظر داشته و این عمل رو تجویز کرده؟؟؟؟؟؟//

تو رو خدا راهنمایی کنید.اگر پزشک خاصی که تبحر بیشتری داره میشناسید معرفی کنید.

سلام دوست عزیز من یه دکتر جوادی میشناسم و آدمی درستی هستن و کارشون هم فوق العاده درسته و مجرب هم هستنمطبشون تهران خیابان پاسداران بالاتر از نوبنیاد نارنجستان 7ام هست. ولی وقت قبلی میخواد. به نظر من حتما تلفن کنید و مشورت کنید شماره تلفن:02122293659

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

3. این کاربر از Rezback بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2014

پيش فرض

اون تاری دید شون به خاطر کثیف شدن اون لنزهایی که موقع عمل آب مروارید گذاشتن براشون دیگه..منظور دکترحتما این بوده که اون لنزها در بیاره و شفافش کنه.

خود آب مروارید که به تار شدن عدسی چشم میگن که کدر میشه بعد پدر بزرگتون اونها رو عمل کرد و2 تا لنز جدید تمیز و شفاف براش گذاشتن حالا اون لنزها بعد چند وقت کدر و تار شده حالا دکتره گفته اون لنزها رو در بیارم و لیزرش کنم.

خوب بگید نمیشه تعویض کنی؟ چرا لیزرش کنن؟2 تا لنز نو بزارن؟

اصلا همین دیشب تلوزوین داشت عمل چشمی که وزیر بهداشت داشت انجام میداد رو نشون میداد آخرش گفت اصلا واسه سالمندان خطرناکه عمل لیزیک یا لازک .

من فکر کنم منظور دکتر این بوده که همون عدسی های تار شده رو با لیزر شفاف کنه

5. این کاربر از javad34 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال پرسش و پاسخ پزشكی laxer's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    Th

پيش فرض

این درست نیست.
    لیز جز درمان های قابل قبول پارگی و نازک شدگی شبکیه است.
    به پزشک مذکور مراجعه و اقدامات درمانی پیشنهادی رو انجام بدید.

7. این کاربر از laxer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

این درست نیست.
    لیز جز درمان های قابل قبول پارگی و نازک شدگی شبکیه است.
    به پزشک مذکور مراجعه و اقدامات درمانی پیشنهادی رو انجام بدید.
    ممنون از راهنمایی تون.
    پس به نظر شما برای سنین بالا هم می توان لیزر انجام داد؟

ناظر فوتبال خارجی و مسابقه و سرگرمی Reza31001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

پدربزرگ و مادربزرگ من یکی حدود 70 سال و اون یکی حدود 80 عمل چشم انجام دادن و مشکلی هم ندارن خوشبختانه
    البته دقیقا یادم نیست عمل لیزر بود یا چیز دیگه ولی شرایطشون مشابه با مورد شما (اب مروارید) بود که با یه عمل سرپایی یه روزه ( که احتمال زیاد میدم لیزر بوده) مشکل تا حد بسیار بالایی رفع شده

ضمنا میدونید که این موضوع صرفا تجربه بود و جنبه علمی نداره

تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    Th

پيش فرض

ممنون از راهنمایی تون.
    پس به نظر شما برای سنین بالا هم می توان لیزر انجام داد؟
    خیر مشکلی ندارد.
    اگر مشکلی باشد پزشک متخصص خودش بهتون علام میکنه.

11. این کاربر از laxer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

خیر مشکلی ندارد.
    اگر مشکلی باشد پزشک متخصص خودش بهتون علام میکنه.
    ممنون.
    مساله اینجاست که به پزشک های این دوره زمونه اعتمادی نیست.دقیقا دو پزشک با یک تخصص دو نظریه متفاوت داشتند.
    برای همین از شما دوستانم کمک خواستم شما خیلی به من محبت داشتید.اگر پزشک خوب و متبحری می شناسید لطفا به من معرفی کنید.متشکرم/

تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    Th

پيش فرض

ممنون.
    مساله اینجاست که به پزشک های این دوره زمونه اعتمادی نیست.دقیقا دو پزشک با یک تخصص دو نظریه متفاوت داشتند.
    برای همین از شما دوستانم کمک خواستم شما خیلی به من محبت داشتید.اگر پزشک خوب و متبحری می شناسید لطفا به من معرفی کنید.متشکرم/
    برای همینه که به خیلی از دوستان پیشنهاد میکنم که به جای مراجعه به مطب به مراکز و بیمارستان های تخصصی مراجعه کنند.
    آنجا معمولا" وضعیت بیمار توسط چند پزشک مورد بررسی و مشورت قرار میگیره و در واقع بهترین درمان براشون انتخاب میشه.

14. این کاربر از laxer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

برای همینه که به خیلی از دوستان پیشنهاد میکنم که به جای مراجعه به مطب به مراکز و بیمارستان های تخصصی مراجعه کنند.
    آنجا معمولا" وضعیت بیمار توسط چند پزشک مورد بررسی و مشورت قرار میگیره و در واقع بهترین درمان براشون انتخاب میشه.
    اتفاقا دیروز رفتیم بیمارستان لاله . دکتر فوق العاده بداخلاق و عبوسی بود و 3 نفر 3 نفر ویزیت می کرد.کل معاینه ای که کرد کمتر از 1 دقیقه طول کشید و گفت که هیچ مشکلی نداره و بعد از اینکه نظر دیگر پزشکان رو به ایشون گفتیم و ماجرا رو شرح دادیم گفت که اگر دوست دارید لیزر هم می کنم لنز هم عوض می کنم!!!!!!!!

تازه این پزشک سنی ازش گذشته بود و با تجربه به نظر می اومد و تلفنی که می خواستیم وقت بگیریم قبل عید وقت می داد .

میشه یکی از این بیمارستان ها که مدنظرتون هست رو به همراه یک پزشک خوب معرفی کنید.واقعا ممنون می شم.

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •