تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: کمک در مورد ادیوس 5

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض کمک در مورد ادیوس 5

با سلام خدمت دوستان عزیز
    چند سوال در مورد ادیوس 5 داشتم که ممنون می شوم جواب بدید .
    1- چطور میشه زمان نمایش عکسی که وارد ادیوس می شه بدون کشیدن و با تایم مشخص زیاد و کم کرد و آیا ادیوس هم مثل یولید تنظیماتی داره که یک زمان پیش فرض رو برای تمام عکسهایی که وارد می کنیم داشته باشه ؟
    2- همین سوال بالا ولی در مورد ترانزیشن و افکت یعنی هر چه افت بیاریم بدون کشیدن با همان زمان که بخواهیم وارد تایم لاین بشه ؟
    3- وقتی بین دو قطعه فیلم یک ترانزیشن یا افکت میزاریم ، بین دو تیکه و ورود تیکه یک به دو رو نشان نمی ده و در انتهای یا ابتدای یکی از تراکهای بغل هم قرار می گیره و موقعی که افکت عمل می کنه یه سیاهی بین دو تیکه قرار می گیره علت چیه ؟
    4- من پرو کدر 3 رو نصب کردم و باهاشم کانورت کردم ولی وقتی روی ادیوس 5 اف 11 رو می زنم برای ارندر کردن تو لیستهای موجود اسم پروکودر نیست ممنون می شم راهنمایی کنید ؟
    5- سریال نامبر BorisRED4.3.3 و روش نصب و استفاده از هالیوود رو در ادیوس می خواستم ؟
    با تشکر
    امیدوارم همیشه موفق باشین

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان عزیز
    چند سوال در مورد ادیوس 5 داشتم که ممنون می شوم جواب بدید .
    1- چطور میشه زمان نمایش عکسی که وارد ادیوس می شه بدون کشیدن و با تایم مشخص زیاد و کم کرد و آیا ادیوس هم مثل یولید تنظیماتی داره که یک زمان پیش فرض رو برای تمام عکسهایی که وارد می کنیم داشته باشه ؟
    2- همین سوال بالا ولی در مورد ترانزیشن و افکت یعنی هر چه افت بیاریم بدون کشیدن با همان زمان که بخواهیم وارد تایم لاین بشه ؟
    3- وقتی بین دو قطعه فیلم یک ترانزیشن یا افکت میزاریم ، بین دو تیکه و ورود تیکه یک به دو رو نشان نمی ده و در انتهای یا ابتدای یکی از تراکهای بغل هم قرار می گیره و موقعی که افکت عمل می کنه یه سیاهی بین دو تیکه قرار می گیره علت چیه ؟
    4- من پرو کدر 3 رو نصب کردم و باهاشم کانورت کردم ولی وقتی روی ادیوس 5 اف 11 رو می زنم برای ارندر کردن تو لیستهای موجود اسم پروکودر نیست ممنون می شم راهنمایی کنید ؟
    5- سریال نامبر BorisRED4.3.3 و روش نصب و استفاده از هالیوود رو در ادیوس می خواستم ؟
    با تشکر
    امیدوارم همیشه موفق باشین
    setting - application setting - Duration - Still
    زمان استیل هرچه باشد همان است
    2. روی ترانزیشن راست کلیک و دیوریشن را تغییر بده
    3. ندونم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

بازم ممنون و متشکر از شما دوست عزیز ( نیما ) که جواب دادین .
    آیا در مورد سوال 4 و 5 من اطلاعاتی دارین یا هر یک از دوستان دارند لطفا کمک کنن .
    با تشکر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

12

بازم ممنون و متشکر از شما دوست عزیز ( نیما ) که جواب دادین .
    آیا در مورد سوال 4 و 5 من اطلاعاتی دارین یا هر یک از دوستان دارند لطفا کمک کنن .
    با تشکر
    دوست گرامی اول شما پروکودر 3 نصب کن . احتمالا پس از نصب در \Program Files \Canopus\EDIUS4\PlugInمتوجه میشوی که پوشه ادیوس 4 اضافه شده . در ادرس بالا در پوشه plugin ایکونی بنام PC3exPrcdFull4 خواهی دید ان را کپی کن در ادرس \Program Files \Canopus\EDIUS 5\PlugIn ریست کن و حالشو ببر با این روش هر پلاگینی را میتونی در ادیوس جابدی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •