تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 25

نام تاپيک: Xperia Z1, LG G2 & Note3

داره خودمونی میشه arad_56's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض Xperia Z1, LG G2 & Note3

سلام، من بین خرید یکی از این گوشیها گیر کردم، دوستانی که دست در آتش دارن! لطفا راهنمایی کنن. ممنون

داره خودمونی میشه daniel2013's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2013
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

مطمئن باش هیچ کدوم نه از لحاظ سخت افزار،رم (نوت 3 3گیگابایته ولی بقیه 2)،صفحه نمایش،باتری و ... به پای نوت 3 نمیرسن.حالا قلم هم که میاد چه شود؟!!شک نکن.فقط یه نکته مهم که نسخه 4 هسته ای رو بگیر که قابلیت فیلمبرداری با کیفیت 4k داره و فوق العاده است.نتونستی 4 هسته ای پیدا کنی بازم نوت 3.ضمنا یه مطلب که فریب دوربین زد وان که 20 مگاپیکسله رو نخورد.دوربین های سونی همگی کیفیت خوبی ندارن.گوشی اکسپریا زد که13 مگاپیکسل بود کیفیتش از دوربین نوت 2 که 8 مگاپیکسل بود پایین تر بود.جی2 هم که نقطه قوت خاصی نداره.ولی از لحاظ قدرت :1-نوت 3 2-جی 2 3-زد وان.البته همه یک نوع پردازنده دارند ولی توی تست های سخت افزاری به این شکلند.خودم هم اگه قسمت بشه اواسط بهار می خوام نوت 3 بگیرم.میتونم باهاتون تخصصی تر صحبت کنم؟؟!
    Last edited by daniel2013; 16-11-2013 at 16:10.

آخر فروم باز Mostafa NBA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام، من بین خرید یکی از این گوشیها گیر کردم، دوستانی که دست در آتش دارن! لطفا راهنمایی کنن. ممنون

این گوشی ها تقریباً در یک سطح هستند، شما در درجه اول باید اولویت هاتو بگی.

چه چیزهایی برات اولویت داره، مطمئناً چون میخوای گوشی های پرچم دارِ برند های معتبر جهانی رو بخری موضوع کمی تخصصی میشه.

4. این کاربر از Mostafa NBA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال salar79's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

مطمئن باش هیچ کدوم نه از لحاظ سخت افزار،رم (نوت 3 3گیگابایته ولی بقیه 2)،صفحه نمایش،باتری و ... به پای نوت 3 نمیرسن.حالا قلم هم که میاد چه شود؟!!شک نکن.فقط یه نکته مهم که نسخه 4 هسته ای رو بگیر که قابلیت فیلمبرداری با کیفیت 4k داره و فوق العاده است.نتونستی 4 هسته ای پیدا کنی بازم نوت 3.ضمنا یه مطلب که فریب دوربین زد وان که 20 مگاپیکسله رو نخورد.دوربین های سونی همگی کیفیت خوبی ندارن.گوشی اکسپریا زد که13 مگاپیکسل بود کیفیتش از دوربین نوت 2 که 8 مگاپیکسل بود پایین تر بود.جی2 هم که نقطه قوت خاصی نداره.ولی از لحاظ قدرت :1-نوت 3 2-جی 2 3-زد وان.البته همه یک نوع پردازنده دارند ولی توی تست های سخت افزاری به این شکلند.خودم هم اگه قسمت بشه اواسط بهار می خوام نوت 3 بگیرم.میتونم باهاتون تخصصی تر صحبت کنم؟؟!
    کیفیت 4k چیه دیگه؟؟؟؟

در مورد انتخاب هم نوت سه چون هم حکم تبلت هم حکم گوشی رو برای شما داره

6. این کاربر از salar79 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه daniel2013's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2013
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

خوب معلومه که شما اطلاعات زیادی ندارید.البته مشکلی نیست.کیفیت 4k یعنی 3 برابر فول اچ دی.یعنی باکیفیت ترین رزولوشن فیلمبرداری.
    کاملا درسته.تبلت به خاطر صفحه بزرگ بیشتر به کارم میاد ولی از اونجا که حمل و نقلش کار سختیه(منظورم اینکه توی خیابونی جایی یا ... نمیشه حملش کرد.)ترجیحا به فبلت رو اوردم.شما از نوت 3 خوشتون نمیاد؟
    ایشون هم درست میگه.معیار شما از خرید چیه؟

پروفشنال mosicr77's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2013
    محل سكونت
    Everywhere and Nowhere

پيش فرض

داداش یه چیز کلی بهت میگم
    اگه با سایز بزرگ نوت 3 مشکلی نداری شک نکن نوت 3 بهترین گزینه هست
    ولی اگه با سایزش مشکلی داره پس میمونه g2 و z1
    g2 به نظر من بهتر از z1 هست ولی باز فعلا حافظش 16 گیگ هست که اگه با حافظه 16 گیگ واسه ی گوشی حدود 1800000 مشکلی نداری g2 و اگه داری در آخر z1
    البته همه این گوشی های که گفتید فوق العاده هستن
    ولی من خودم از بین این 3 مدل g2 رو بیشتر دوست دارم

اگه نباشه جاش خالی می مونه mehdi-ch's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    iran

پيش فرض

قیاس این 3تا اشتباه ، فقط در یک کلام note 3 ، شما گول اعداد و ارقام رو نخور ، کیفیت مهمه و همچنین سرعت

داره خودمونی میشه arad_56's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

داداش یه چیز کلی بهت میگم
    اگه با سایز بزرگ نوت 3 مشکلی نداری شک نکن نوت 3 بهترین گزینه هست
    ولی اگه با سایزش مشکلی داره پس میمونه g2 و z1
    g2 به نظر من بهتر از z1 هست ولی باز فعلا حافظش 16 گیگ هست که اگه با حافظه 16 گیگ واسه ی گوشی حدود 1800000 مشکلی نداری g2 و اگه داری در آخر z1
    البته همه این گوشی های که گفتید فوق العاده هستن
    ولی من خودم از بین این 3 مدل g2 رو بیشتر دوست دارم

ممنون. البته سایز برام مهم هست. G2 هم یکی حافظه محدودش یکی هم اون دکمه ولوم پشتش که عجیبه دودلم کرده. امروز یکی از دوستان Huawei Ascend P6 رو معرفی کرد. به نظرتون اون چطوره؟

پروفشنال mosicr77's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2013
    محل سكونت
    Everywhere and Nowhere

پيش فرض

ممنون. البته سایز برام مهم هست. G2 هم یکی حافظه محدودش یکی هم اون دکمه ولوم پشتش که عجیبه دودلم کرده. امروز یکی از دوستان Huawei Ascend P6 رو معرفی کرد. به نظرتون اون چطوره؟
    گوشیه خوبیه ولی من پیشنهاد نمیکنم
    شما بگو از گوشی چی میخواید تا من بهتون ی پیشنهاد همه چی تموم نسبت به نیاز هاتون بدم

کاربر فعال مشاوره خرید گوشی موبایل Iloveu-ALL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

اون که در رده ی پایین تری قرار داره.
    گوشی خوبی هست، اگه ساپورتش هم خوب باشه می ارزه.
    توی رنج P6 ، خرید optimus G تا اونجایی من میدونم بهتره.

13. این کاربر از Iloveu-ALL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •