تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 21

نام تاپيک: غير قابل تغيير كردن فرم about

مدیر انجمن برنامه نویسی Payman_62's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض غير قابل تغيير كردن فرم about تغيير desktop تو vb

سلام حتما ديديد بعضي ها با برنامه هايي مثل hex editor, resource hacker,Resource Tuner قسمت about برنامه هارو تغيير ميدن و برنامه رو به اسم خودشون ميكنن
    حالا چه طور ميشه با روشى غير Encrypt , Descript از فرم about محافظت كرد تا برنامه هامون دزديده نشن مثلا ميشه قسمت about رو در photoshop طراحي كرد و بعد به عنوان عكس به فرم about اضافه كرد تا كسي نتونه اطلاعات اين فرم رو تغيير بده؟ يا اگه روش ديگه اي است توضيح بديد ممنون ميشم.
    يه سوال ساده ديگه چه طور ميشه فولدرهاي hidden رو تو dirlistbox ديد يا اگه اين كار امكان پذير نيست آيا روشي هست كه بشه فولدرهاي hidden رو تو vb ديد؟
    سوال آخر چه طور ميشه background با ويبي عوض كرد البته با اين فرض كه برنامه تو سيستم كس ديگه اجرا بشه ولي من ميخوام يه عكس به خصوص كه خودم تعيينش كنم بيفته تو دسكتاپ يعني تو هر سيستمي اجرا شه همون عكس بيفته تو دسكتاپ فكر كنم عكس رو بايد بچپونم تو برنامه اين رو هم توضيح بديد كه چه طور امكانش هست
    با تشكر
    Last edited by Payman_62; 24-01-2006 at 02:23.

تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

يكي جواب بده ديگه چه قدر صبر كنم

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2004
    محل سكونت
    روسیه

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    من یک بار این سوال رو به عنوال قفل کردن سورس یک برنامه مطرح کردم..بنظر من راه بهتر اینکه با برنامه ای سورس برنامه رو ببندی یا اینکه بطور مثال از ترفند برنامه Teleport استفاده کنی
    به این صورت که اگه حجم برنامه ساخته شده از یک مقداری بیشتر یا کمتر شه برنامه کارنکه.
    البته اینا همه ایده هایی هستش که به ذهن من میاد من خودم مبتدی هستم

تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اخه تغيير محتواي مثلا يه caption حجم رو تغيير نميده يعني ميشه جوري دزديد كه حجم كم و زياد نشه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2005

پيش فرض

ببين راه حل تو اينه كه تمام اطلاعانو توي يه فايل باي نري بريزي بعد هم كدش كني و در هنگام اجرا اونو دي كد كني و داده هات رو از اونجا بخوني و روي فرمت بذاري
    اينجوري ديگه ريسورس هكر وبقيه بهش دسترسي ندارن
    البته كپشنهاي كنترلها رو مي توني توي كد برنامه ست كني اون وقت هر وقت كه برنامه اجرا يشه اونا ست ميشن به هموني كه ميخواي
    Last edited by ahmad_h; 06-02-2006 at 15:15.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2005

پيش فرض

براي ديدن فايلها و فولدر هاي مخفي اين پست
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    قسمت جواب دو را ببين

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2005

پيش فرض

منظورت از بك گروند چيه يعني زمينه فرم خودت يا وال پيپر ويندوز ؟
    اگه رو فرم خودت ميخواي كه پكچر فرمتو بذار همون عكسي كه ميخواي يا يه ايميج بذار رو فرمت و پيكچر اونو ست كن
    اگرم مي خواي بشه وال پيپر ويندوز كه بايد اين كارو بكني
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by ahmad_h; 06-02-2006 at 15:29.

8. این کاربر از ahmad_h بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای R£ɀД's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2004

پيش فرض

ببين راه حل تو اينه كه تمام اطلاعانو توي يه فايل باي نري بريزي بعد هم كدش كني و در هنگام اجرا اونو دي كد كني و داده هات رو از اونجا بخوني و روي فرمت بذاري
    اينجوري ديگه ريسورس هكر وبقيه بهش دسترسي ندارن
    البته كپشنهاي كنترلها رو مي توني توي كد برنامه ست كني اون وقت هر وقت كه برنامه اجرا يشه اونا ست ميشن به هموني كه ميخواي
    يكي از راه هاي خوب و مفيد اين هست. در ضمن شما مي توني به وسيله برنامه نويسي بگي كه هر بار كه برنامت اجرا ميشه قسمت about رو به اون چيزي كه مي خواي تغيير بده يعني مثلا قسمت about رو درست كني ولي نوشته ها رو توي فرمش ننويسي و بگي هر بار كه برنامه اجرا شد نوشته هاي about وارد شوند.( اميدوارم منظور شما از با روشى غير Encrypt , Descript همين مطلبي كه من گفتم نباشه).
    تازه اگر مثلا در about برنامت از label استفاده كردي بگي كه هر بار كه برنامه اجرا شد كاراكترهاي خاصي رو از متني كه داخل label نوشتي چك كنه و اگر برابر با اوني كه مدنظرت هست نبود برنامه خاتمه پيدا كنه.(مثلا داخل label اسم خودت رو نوشتي بگي هر بار كه اجرا ميشه چك كنه ببينه كه كل مقدار يا بعضي از كاراكترهاي اسمت هموني هست كه بود يا نه و بعد .. )

راستي بعضي برنامه ها رو اگه دقت كرده باشي اصلا نميتوني با اين جور برنامه ها ريسورس كني چون با برنامه هاي خاصي فشرده شدن.
    فكر مي كنم نرم افزار UPX اين كار رو ميكنه. (منتظر نظر بقيه دوستان هستم)
    Last edited by R£ɀД; 06-02-2006 at 15:31.

تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط Reza_S
    يكي از راه هاي خوب و مفيد اين هست. در ضمن شما مي توني به وسيله برنامه نويسي بگي كه هر بار كه برنامت اجرا ميشه قسمت about رو به اون چيزي كه مي خواي تغيير بده يعني مثلا قسمت about رو درست كني ولي نوشته ها رو توي فرمش ننويسي و بگي هر بار كه برنامه اجرا شد نوشته هاي about وارد شوند.( اميدوارم منظور شما از با روشى غير Encrypt , Descript همين مطلبي كه من گفتم نباشه).
    تازه اگر مثلا در about برنامت از label استفاده كردي بگي كه هر بار كه برنامه اجرا شد كاراكترهاي خاصي رو از متني كه داخل label نوشتي چك كنه و اگر برابر با اوني كه مدنظرت هست نبود برنامه خاتمه پيدا كنه.(مثلا داخل label اسم خودت رو نوشتي بگي هر بار كه اجرا ميشه چك كنه ببينه كه كل مقدار يا بعضي از كاراكترهاي اسمت هموني هست كه بود يا نه و بعد .. )

راستي بعضي برنامه ها رو اگه دقت كرده باشي اصلا نميتوني با اين جور برنامه ها ريسورس كني چون با برنامه هاي خاصي فشرده شدن.
    فكر مي كنم نرم افزار UPX اين كار رو ميكنه. (منتظر نظر بقيه دوستان هستم)
    اين روش جواب نميده من خودم ميتونم برنامه هايي كه هنگام اجرا به ليبل ها مقدار ميدن رو تغيير بدم يه روش مطمن ميخوام
    احمد روش تو هم كه باز همون كد كردن و ديكد كردنه يه روش ساده تر نيست همون روشي كه در مورد عكس گفتم جواب نميده؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2005

پيش فرض

اون روش هم جواب ميده
    ميتوني يه عكس درست كني و بذاري پيكچر فرمت يا ميتوني فرم abute رو درست کنی بعد ازش عکس بگیری و به جای فرمت اونو نشون بدی

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •