تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: مشاوره در مورد یه انتخاب منطقی ( ال ای دی سه بعدی 46 اینچ )

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض مشاوره در مورد یه انتخاب منطقی ( ال ای دی سه بعدی 46 اینچ )

با سلام
    من برای یکی از دوستان می خواهم یه LED تهیه کنم .. ولی می خواهم انتخابم منطقی باشه و نمی خواهم بیخودی هزینه اظافه بشه
    تو قطر هم آشنا دارم و احتمالا بدم از اونجا ارسال بشه ...
    این دوستمون اینترنت پر سرعت رایگان داره و فیلم های 3d و بلوری بسیار دانلود می کنه و خیلی بروز هستش .. الویت انتخاب بر اساس عملکردهای زیر باشه
    توانایی پخش 3d به بهترین حالت
    کیفیت و شفافیت فوق العاده
    قطعات و پنل عالی

یه سرچ تو انجمن کردم و به این نتیجه رسیدم که فعلا انتخاب 2 مدل 3d شارپ 46 و سامسونگ 7700 با توجه به قیمتشون منطقی ترین هستش
    حال یه سوال فنی هم دارم ... فرض کنید مدل های پایین تر سامسونگ مثلا 6600 و یا حتی مدل های پایین تر هم 3d هستند و اکثر امکاناتشون مشابه هست .. عمده تفاوت این مدل ها با هم چیه ؟

وقتی تفاوت قیمت 2 مدل به ملیون می رسه و از نظر امکانات هم شبیه به هم هستند انتخاب این مدل ها چه توجیهی داره ؟

این مدل های جدید تر چه امکاناتی دارند که آدم وسوسه به انتخابشون بشه ؟

پروفشنال kiar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

با سلام
    من برای یکی از دوستان می خواهم یه LED تهیه کنم .. ولی می خواهم انتخابم منطقی باشه و نمی خواهم بیخودی هزینه اظافه بشه
    تو قطر هم آشنا دارم و احتمالا بدم از اونجا ارسال بشه ...
    این دوستمون اینترنت پر سرعت رایگان داره و فیلم های 3d و بلوری بسیار دانلود می کنه و خیلی بروز هستش .. الویت انتخاب بر اساس عملکردهای زیر باشه
    توانایی پخش 3d به بهترین حالت
    کیفیت و شفافیت فوق العاده
    قطعات و پنل عالی

یه سرچ تو انجمن کردم و به این نتیجه رسیدم که فعلا انتخاب 2 مدل 3d شارپ 46 و سامسونگ 7700 با توجه به قیمتشون منطقی ترین هستش
    حال یه سوال فنی هم دارم ... فرض کنید مدل های پایین تر سامسونگ مثلا 6600 و یا حتی مدل های پایین تر هم 3d هستند و اکثر امکاناتشون مشابه هست .. عمده تفاوت این مدل ها با هم چیه ؟

وقتی تفاوت قیمت 2 مدل به ملیون می رسه و از نظر امکانات هم شبیه به هم هستند انتخاب این مدل ها چه توجیهی داره ؟

این مدل های جدید تر چه امکاناتی دارند که آدم وسوسه به انتخابشون بشه ؟

مدلهای مختلف معمولا توی میزان کنتراست و انطباق تصویر و امکانات نرم افزاری و نوع ریموت کنترل و پردازنده به کار رفته و کیفیت تصویر هست که با توجه قیمتشون باهم فرق میکنن.
    و چون سری 8 و 7 مدلهای جدید تری هستن به نظر من کیفیت ساختشون هم بالاتره و امکانات بیشتری هم تو اختیار مشتری میزارن.
    اگه امکانات جانبی زیاد براتون مهم نیست من براتون مدل 46ES6950 یا 46ES6960 رو براتون پیشنهاد میدم و اگه بودجه بیشتری در اختیار دارین 46ES7770 بهتره.

3. این کاربر از kiar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •