تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 34

نام تاپيک: مانیتور lcd 17 اینچ

پروفشنال pouya_99999's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض مانیتور lcd 17 اینچ

سلام بچه ها بهترین مانیتور lcd 17 اینچ چه مارکی و چه مدلی هست .
    آیا این مانیتور های الجی که تلویزیون هم دارند مایتورهای خوبیه ؟
    راستی بودجه ی من سیصد هزار تومن هستش .
    با تشکر

آخر فروم باز djmd's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    مشهد

12

سلام بچه ها بهترین مانیتور lcd 17 اینچ چه مارکی و چه مدلی هست .
    آیا این مانیتور های الجی که تلویزیون هم دارند مایتورهای خوبیه ؟
    راستی بودجه ی من سیصد هزار تومن هستش .
    با تشکر
    اولا LG رو بي خيال شو .
    دوما الان اگر تو رايان صبا رو نگاه كني يه Samsung 19" wide screen فقط 295 هزار تومان فروش ويژه هستش .
    توجه كن اين مانيتور WIDE است .

تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اولا LG رو بي خيال شو .
    دوما الان اگر تو رايان صبا رو نگاه كني يه Samsung 19" wide screen فقط 295 هزار تومان فروش ويژه هستش .
    توجه كن اين مانيتور WIDE است .

خب wide با معمولی چه تفاوتی دارد ؟ در ضمن کنتراستش پایین نیست . ولی من 17 می خوام
    میشه توضیح بدین چرا بی خیال الجی بشم ؟ مانیتوراش بده ؟ من الان سی آر تیشو دارم 8 ساله هم داره کار می کنه انگار نه انگار . مثل روز اولشه .

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Bangalore,INDIA

پيش فرض

راست میگه مگه الجی چشه.؟لابد بره سامسونگ بخره که 2 روزه کار نکرده پارازیت بیفته تو صفحش ؟ ببین دوست من متاسفانه توی ایران جنسی رو که الاکی براش تبلیغ میکنن و قیمت ارزونی داره رو میخرن.دوست من از هر شرکتی که میخواهی چیزی بخری بخر ولی از سامسونگ چیزی نخر که من دغل کار تر از این شرکت کره ای ندیدم (دوست من اینو خوب تو گوشت فرو کن که اگر شده قحطی مانیتور بیاد و فقط شرکتهای اوسان و سامسونگ مانیتور تولید کنند تو برو اوسان بگیر !)

تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

راست میگه مگه الجی چشه.؟لابد بره سامسونگ بخره که 2 روزه کار نکرده پارازیت بیفته تو صفحش ؟ ببین دوست من متاسفانه توی ایران جنسی رو که الاکی براش تبلیغ میکنن و قیمت ارزونی داره رو میخرن.دوست من از هر شرکتی که میخواهی چیزی بخری بخر ولی از سامسونگ چیزی نخر که من دغل کار تر از این شرکت کره ای ندیدم (دوست من اینو خوب تو گوشت فرو کن که اگر شده قحطی مانیتور بیاد و فقط شرکتهای اوسان و سامسونگ مانیتور تولید کنند تو برو اوسان بگیر !)
    مرسی از حرفهایی که زدی . خب حالا نظرت در مورد اون مانیتورهایی تلویزیونم دارند چیه ؟ پس می گید سامسونگ خوب نیست ؟ پس چی خوبه ؟ من هر جا رفتم هر کی یک چیزی می گفت . یکی می گفت الجی خوبه . یکی می گفت بده و...... راستی این wide ها فقط 19 اینچ دارن ؟
    Last edited by pouya_99999; 25-06-2007 at 20:38.

حـــــرفـه ای Actros's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران-کرمانشاه

تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

actros جان مدلاتو دیدم ، دستت درد نکنه از اون مشکی براقه بیشتر خوشم اومد همون که کنتراستش 2000:1 بود . یک سوال دارم کسی در مورد این مانیتورهای تلویزیون دار نظری نداره به نظر شما چطور هستن ؟
    اینجا هم مدلشو زده [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اگه کسی نظری در مورد این مانیتور داره اعلام کنه ؟ خوبه یا بده ؟

کاربر فعال کلوپ گوشی ها mahyarSAMSUNG's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تهران - درقرمزـه

پيش فرض

ال جی حالا حالا مونده بیاد بالا فعلا فروش سامسونگ در بالاترین جا هستش . این رو مردم دنیا تعیین کردن . از هر 3 ال سی دی که در ایران خریده میشه یکیش سامسونگ . اون پارازیت هم که گفتی نفهمیدم یعنی چی ؟؟؟؟ 80 درصد وسایل خونمون سامسونگ . ساعتم سامسونگه . هارد دیسک . سی دی رام . اسپیکر و موس و کیبرد و ال سی دی هم که رو شاخشه . هیچ کدوم آخ نگفتند . اگه روی کارتهای گرافیک و هارددیسک های مکستور دقت کرده باشه ترانزیستورهای میبینی که مارک سامسونگ روشه . تازه کارت گرافیکی هم تولید شده بود که توی عصر ارتباط دیدمش که از تراشه های سامسونگ استفاده کرده بودددددددددد . عزیزم . سامسونگ یعنی غول کره ای .
    برو سامسونگ بگیر عزیز دل و گول ال جی که ایران و چین تولید میکنه رو نخورد . سامسونگ هیچ وقت امتیاز ساخت محصولاتشو به کشورهای دیگه نداده .

samsung Is Life
    Last edited by mahyarSAMSUNG; 27-06-2007 at 02:56.

آخر فروم باز zonealarm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005

پيش فرض

بحث های الکی

ال جی سرور سامسونگه

سامسونگ چیکارش کرده سوراخ سوراخش کرده!

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Dec 2004

پيش فرض

سلام
    گذشته از بحث مدل در مورد مانیتور-تلویزیون سئوال داشتی
    من دو مدلشو دیدم (البته ارزون تا متوسط قیمت نه اونایی که تلویزیون-مانیتور هستند) راستش تصویر تی وی اصلا حرفی برا گفتن نداره و با توجه به اختلاف قیمتش نمی ارزه
    می تونی مانیتورهای یکی رو بگیری و یه کارت تی وی خوب هم کنارش بزاری (البته در این مورد تجربه ای ندارم)

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •