تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: چه طوري مي شه يه programmer شد؟

آخر فروم باز G U L D A N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    Other Land

پيش فرض چه طوري مي شه يه programmer شد؟

چه طوري مي شه يه programmer شد؟
    اين مشكلي يه كه من دارم
    الان من دانشجوي سال دوم IT هستم و تو برنامه نويسي مشكل دارم
    مشكل من اينه كه نمي تونم الگوريتم برنامه رو در بيارم؟
    حالا چي كار كنم
    من c++ كار مي كنم

اگه نباشه جاش خالی می مونه Shahab_H's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

والا خب تنها راه برنامه نویس شدن حرفه ای اینه!
    1-خوندن 1 کتاب خوب(ترجیحا من کلاس رفتن رو پیشنهاد می کنم) تا جایی که رو دستورها مسلط شد
    2-نوشتن برنامه های زیاد!‌اول آسون و بعد سخت تر
    در مورد الگوریتمم والا من هر کی رو دیدم کسی الگوریتم پیاده نمی کنه!‌فقط قبل برنامه رو روشش 1 تفکر کلی میشه و برنامه رو می نویسن و هر جا مشکل داشت تو برنامه درستش می کنن من خودم هیچ وقت الگوریتم نمی نویسم استادمونم که برنامه های سخت می نویسن فقط قبلش 1 فکر کلی رو برنامه می کنن و این که باید چی کار کنن ولی هیچ وقت مثل الگوریتم تو کتابا مرحله مرحله نمی نویسن

پروفشنال Arash_XL7710i_207's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    Shiraz

پيش فرض

من خودم به دلایل زیاد مجبور شدم زبانهای برنامه نویسی زیادی رو کار کنم الانم دارم C#.NET رو مطالعه میکنم زبانهایی که کار کردم:
    Pascal - Visual Basic - Delphi - C,C++ -x
    من نظر دوستمون رو هم محترم میدونم کلاس خیلی خیلی تاثیر گذار هست.
    نظر دوم هم که من دارم مربوط میشه به یه کتاب خوب و جامع. که دو کتاب خوب پیشنهاد میکنم 1- دایتل اند دایتل 2-برنامه سازی پیشرفته (دانشگاه پیام نور) نویسنده و مولف: دکتر احمد فراهی
    که من روی کتاب دوم خیلی خیلی تاکید میکنم به این خاطر که ترجمه کتاب اولی هستش و خیلی هم روانتر گفته شده.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

ببین دوست عزیز منم مثل بقیه زبان برنامه نویسی کار کرم مثل vb و c و c++ وvb.netو ... ببین خود برنامه نویسی را یاد گرفتن کارش 15 روزه(البته به یه شرط و اونم تا یه مبحثیش رو بفهمی) همه اینا یک کنار نکته ی اصلی همه ی برنامه نویسا به نظرمن قدرت تجزیه تحلیلشون به اضافه علاقست مهمترین اصل اینه که شما بیایید و راه هایی که می تونید یه مسئله رو حل کنید بررسی کنید و برای این که قدرت تجزیه تحلیلتون بالا بره باید خیلی تمرین کنید و وقتی می ایید یه برنامه نوشته شده رو می نویسید سعی کنید مسئله رو بررسی کنید و خط به خطش رو برای خودتون توضیح بدهید.البته این نظر منه و نظر دوستان محترم
    موفق باشی

حـــــرفـه ای sin2x=2sinxcosx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

شايد بگين من هيچ وقت قبل از نوشتن برنامه ، رو کاغذ الگوريتم ننوشتم ولي به طور خودکار اين کار تو مغزتون انجام ميشه . امکان نداره بدون الگوريتم برنامه نوشت . همين که فکر ميکنين برنامه چي مي خواد ما چي ميديم چطوري بايد حل کنه ، خوب اين خودش پياده سازي الگوريتمه . مگه الگوريتم چيزي غير از اينه .
    ضمنا اين همه کلاس رفتن و کتاب خوندن نمي تونه کمک زيادي بهتون بکنه . نمي گم بي تاثيره . چون اکثر ماها بر فرض کل قواعد ايجاد حلقه رو مي دونيم . ولي شايد اگه يه برنامه بدن بگن با استفاده از حلقه بنويسين نتونيم . چون نمي دونيم از کجا بايد شروع کنيم . تو هيچ يک از کتاب ها و کلاس ها روش حل مسئله رو ياد نمي دن . خيلي لطف کنن 100 تا مثال براتون حل مي کنن . اين هم کمک زيادي نمي کنه .
    فقط تمرين تمرين تمرين . والسلام .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •