تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 18

نام تاپيک: راهنمایی واسه خرید hp pavilion

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

14 راهنمایی واسه خرید hp pavilion

من کاملا سر در گم شدم که چی بخرم

hp یا sony ؟ کلا چه خوبی ها و چه بدی هایی دارن ؟

hp
    DV6-1215 - 2.5 c2d 3mb - 4 ddr2 - 500 5200 - 4650 1g ddr3 12700000

DV6-1225 - 2.8 c2d 6 mb - باقی هم مثل بالایی 16400000

DV6-1199 - 2.6 c2d 6 mb - باقی هم مثل بالایی Coming

sony هم مثل همینا فقط اینا 15.6 هستن سونی 16 هست کلا واسم فرقی نداره کیفیت صفحه ، چون hp کم نمی یاره ( لطفا کل کل نکنین که سونی خیلی خوبه سونی فلانه بهمانه ... )

و سونی ها 200 تومن در مدل های مشابه گرونتر از اچ پی ها هستن ، همین

بیشتر نظرم رو اچ پی هست ، اگه ایراد خفن و دردسر سازی می دونین ، بگین

و بگین با توجه به قیمت ها کدوم یکی بهتره

آخر فروم باز h_starboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

به نظر من روی مدل جدید hp فکر کن که صفحش LED هم شده و قیمتش هم خیلی مناسبه .
    من به جای شما بودم میخریدمش چون الان 1225 دارم و خیلی راضی ام از hp

dv6 2020ev

لینک مشخصات از سایت hp :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    این تاپیک هم در موردش بحث شده :
    کد:

3. این کاربر از h_starboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

سلام
    منم دقیقا همین مدل ها رو مد نظر دارم
    کاملا سر در گم شدم که چی بخرم

در کل hp خوب جواب داده؟
    در مقایسه با سونی یا ایسوس؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

10 خوب نفهمیدم

2020 رو می خریدی یا 1225 رو ؟
    خودم خیلی 1225 رو دوست دارم ولی خیلی ها می گن اچ پی خوب نیست ، خودم هم تا حالا باهاش کار نکردم
    می گن خیلی داغ می کنه
    می گن گارانتی ها خوب ساپورت نمی کنن
    می گن سونی بهتره
    می گن دوستانه دارم بهت می گم حماقت نکن
    می شه روشنم کنین
    مخصوصا تو حسام جان می شه یه شرح کامل از تجربه هات با 1225 رو بنویسی

پروفشنال mehran_4x's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

از من كه HP داشتم بپرس؟

من اوائل 87 يك (HP DV2500 (2699EE با گارانتي همپارد گرفتم 1550000 كه همون موقع هم از HP RAYANEH ارزونتر ميداد.خلاصه ما اسير ويژگيهاش شديم.FINGER PRINT, WEBCAM ,CPU T7700 ,HDMI اون موقع چنين چيزي تو SONY ها بالاي 2 ميليون ميشد.
    اما نه مانيتورش چنگي بدل ميزد.و هم گرم ميكرد ازابتدا.بعد از تموم شدن يكسال گارانتي تازه وارد مرحله جديدي شد.دماش فوق العاده زياد شده بود تا اينكه تصويرش چند خطي شد.به ماند كه يكبار در جريان گارانتي مشكلي پيش اومد و اونو فرستادن DUBAI
    سرانجام در اثر حرارت زياد كارت گرافيكش سوخت.يعني در واقع باد گرم زيادي ,هميشه, از منافذ سيستم بيرون ميزد.
    الان هم در به در دنبال مادر بورد دستگاه هستم.اصلا تو بازار نيست.
    مادربرد اين دستگاه ها ساخت شركت
    کد:
    WISTRON TAIWAN هستش و عينا اون طراحي رو در سريهاي DV6 DV5 DV4 تكرار كرده با تغييراتي جزيي براي ساپورت CPU هاي جديد و ويژگيهاي جديد مثل E.SATA
    من پس از تحقيق كامل متوجه شدم كه شركت NVIDIA در ساخت گرافيكهاي سري 8x00 يعني 8400 , 8600 كه در واقع اولين سري از كارتهاي با قابليت DIRECTX.10 بودند دچار اشتباه شده و نتيجتا NVIDIA اطلاعات غلطي رو در اختيار شركتهاي OEM و مادربرد ساز قرار داده است.
    دو محصول عمده اي كه اين ضرر بسيار در انها مشهود بود XPS 1330, HP DV6500,DV2500 بودند كه شركتهاي گارانتي كننده ايراني ضرر بسياري از اونها بردند.اما شركت HP كه مادربرد ساز انها WISTRON هست بخاطر رعايت نكردن يك سري عوامل در كاهش دماي مادربرد و فن نامناسب و مشترك براي GPU , CPU دچار ضرر بيشتري شد.
    اين خاطره در ذهن اكثر فروشنگان و شركتها باقي مانده است.
    لپ تاپ هاي SONY FZ,DELL XPS 1330,DELL XPS 1530,HP DV بدليل داشتن گرافيك نامناسب NVIDIA داراي طرح تمديد گارانتي و تعمير رايگان شدند.كه در اين ميان شركت HP از ديگران بدتر عمل كرده و خاطره بدي رو در اذهان خريدارن خود گذاشت . فرومها و شكايات بسياري از HP صورت گرفت.
    NVIDIA هم دچار ضرر هنگفتي معادل 200 ميليون دلار و ضرر گسترده در بازار بورس شد و اين شركت كه يكه تاز گرافيك هاي موبايل بود جاي خود را به رقيب خود ATI داد و بسياري از شركتها قراردادهاي همكاري خود را لغو كردند البته تا زماني كه اين قرارداد ها اعتبار داشتند.در واقع تا كارت 9600.البته چنين مشكلي به هيچ عنوان در گرافيكهاي دسكتاپ ديده نشد.
    در حال حاضر شركتهاي OEM از كارتهاي سطح بالا ATI و كارتهاي سطوح پايينتر NVIDIA استفاده ميكنند.
    اطلاعات بالا از سايتهاي CNET,ENDGADGET,GIZMODO جمع اوري شده است.در پايان لينكهاي جمع اوري اين سري نوت بوكها رو اضافه مي كنم.
    کد:
    http://www.engadget.com/2009/08/07/faulty-gpus-reportedly-cost-nvidia-another-$119-million/
    کد:
    طرح جمع آوري محصولات
    کد:
    DELL
    کد:
    سوني
    کد:
    HP
    شكايات بسيار از HP
    کد:
    کد:
    [QUOTE]
    کد:
    [/QUOTE [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

جمع اوري باطريهاي HP
    کد:
    اعلان رسمي دولت ايالتي امريكا و جمع اوري نوت بوكهاي HP
    کد:
    البته تصور نميكنم NVIDIA كه در واقع مسبب تمام اين اتفاقات بود چنين اشباهي بكند.مادربردهاي HP بدليل طراحي تكراري WISTRON دچار دماي نسبتا بالا و بالايي ميشوند بخصوص در سيستمها داراي گرافيك بالاتر.اما اين دليلي نميشود كه چنين اتفاقاتي دوباره تكرار شوند.

7. این کاربر از mehran_4x بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

10 چی ؟!!

2020 رو هم دیدم سرعتش عالیه ولی به کار من نمی یاد بیش از حد عالیه تازه تو یه سایتی تو قسمت نظرات دیدم کاربراش خیلی ایراد گرفته بودن ، و فکر می کنم با توجه به تحلیل ها گرافیکش زیاد چنگی به دل نمی زنه
    1225 هم عالیه ولی میگی زیاد داغ می کنه ( من لپ تاپی می خوام که تا 4 سال دیگه پا به پام تو غم وشادی باهام را بیاد )
    1199 به نظرم انتخاب خوب و مناسبیه نسبت به قیمتش فقط اگه می شد یه جوری 7200 Rpm می شد عالی بود ، خیلی تاثیر داره ؟ در چه حد ؟
    فکر نمی کنم از نظر سرعت و گرافیک 1199 تا دو سال دیگه کم بیاره ( در زمینه pes و کارای مهندسی هم که تا 5 سال دیگه هست باهام )
    به نظرت صبر کنم تا با 7 بیاد ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

2020 رو هم دیدم سرعتش عالیه ولی به کار من نمی یاد بیش از حد عالیه تازه تو یه سایتی تو قسمت نظرات دیدم کاربراش خیلی ایراد گرفته بودن ، و فکر می کنم با توجه به تحلیل ها گرافیکش زیاد چنگی به دل نمی زنه
    1225 هم عالیه ولی میگی زیاد داغ می کنه ( من لپ تاپی می خوام که تا 4 سال دیگه پا به پام تو غم وشادی باهام را بیاد )
    1199 به نظرم انتخاب خوب و مناسبیه نسبت به قیمتش فقط اگه می شد یه جوری 7200 Rpm می شد عالی بود ، خیلی تاثیر داره ؟ در چه حد ؟
    فکر نمی کنم از نظر سرعت و گرافیک 1199 تا دو سال دیگه کم بیاره ( در زمینه pes و کارای مهندسی هم که تا 5 سال دیگه هست باهام )
    به نظرت صبر کنم تا با 7 بیاد ؟
    شما درباره ی کارت گرافیک 2020 اشتباه می کنی.توی مقایسه Benchmark این دو خیلی به هم نزدیک هستند 4650 رتبه 33 کسب کرده و 230M رتبه 41 .می تونی تو این لینک مقایسه تمامی کارت گرافیک های لپ تاپ را ببینی.

کد:

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مثل اینکه من روزه خوندم ؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

مثل اینکه من روزه خوندم ؟؟
    دوست من شما ممکنه درباره اون سری از لپ تاپ درست گفته باشی اما با نگاه به آمار فروش جهانی Hp متوجه می شی که Hp بهترین است.

10 شرکت اول در تولید لپ تاپ در سال 2007 و 2008

کد:
    همانطور که می بینی در دو سال پشت سر هم Hp با اختلاف زیاد از رقبای خود پیشی گرفته و اول است.

آمار فروش لپ تاپ Hp در سال 2009 تا کنون :
    کد:
    همانطور که در اینجا نیز می بینید Hp همچنان رتبه اول را در جهان به خود اختصاص داده و Acer توانسته مقاوم دوم را از DEll بگیرد.

12. این کاربر از arash2002 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من قیول دارم پرفروش ترین هست اما تو امریکا وضعیت کاملا فرق داره و بازار امریکا وضعیت فروش جهانی رو تعیین میکنه به انوعی همون حرف که مردم امریکا تحت نفوذ رسانه هستند.برای مثال برند سونی که تو ابران اول در امریکا حتی در جمع 5 تا اول هم نیست و اگر سایت معروف نوت بوک رویوو رو دیده باشید کمتر به به برند سونی توجه میکنه!
    HP از لحاظ قیمت و امکانات از بهترین هاست اما متاسفانه طراحی سری DV رد حدود 5 ساله که تکرار میکنه و تغییر کمی در اون ایجاد میکنه و مشکلات رو کمتر رفع میکنه.HP در ابتدا یک نوت بوک سار نبود و با خرید شرکت COMPAC پای در این میدان نهاد.نکته جالب توجح اینه که به احترام اقایhewlet packard نام بهترین دانشکده برق دنیا یعنی استنفورد، HEWLET PACKARD گذاشته شده است.

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •