تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: error oxcoooooof ؟؟؟؟؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه mk367's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض error oxcoooooof ؟؟؟؟؟؟

سلام دوستان کامپیوترم بالانمیاد ویه صفحه ابی میاد که ارور oxcoooooof رو مینویسه هرکاری کردم درست نشدن یه چند تاراه حل تو اینترنت دیدم اونهاهم جواب ندادد جیکار کنم؟
    ویندوزم8.1 64بیت هستش و یه ویندوز اکس پس هم تو سیستم دارم .این ارور قبل از صفحه انتخاب ویندوز میاد و حتی اگه برم تو تنظیمات و بوت از ویندوز اکس پس رو بزنم هم فقط ویندوز ریست میشه ..کلا موندم چیکار کنم؟
    در ضمن حجم اون درایوی که توش ویندوز دارم هم خالی نشون میده انگار فرمت شده باشه؟؟؟؟!!!!

آخر فروم باز roya.rashidi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2014
    محل سكونت
    تهران

9

سلام دوستان کامپیوترم بالانمیاد ویه صفحه ابی میاد که ارور oxcoooooof رو مینویسه هرکاری کردم درست نشدن یه چند تاراه حل تو اینترنت دیدم اونهاهم جواب ندادد جیکار کنم؟
    ویندوزم8.1 64بیت هستش و یه ویندوز اکس پس هم تو سیستم دارم .این ارور قبل از صفحه انتخاب ویندوز میاد و حتی اگه برم تو تنظیمات و بوت از ویندوز اکس پس رو بزنم هم فقط ویندوز ریست میشه ..کلا موندم چیکار کنم؟
    در ضمن حجم اون درایوی که توش ویندوز دارم هم خالی نشون میده انگار فرمت شده باشه؟؟؟؟!!!!
    خب شایدهارد ایراد داره اطلاعاتتون از دست رفته . وفتی حجمی نباشه پس چیزی نیست واسه لود شدن

3. این کاربر از roya.rashidi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه mk367's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

خب شایدهارد ایراد داره اطلاعاتتون از دست رفته . وفتی حجمی نباشه پس چیزی نیست واسه لود شدن
    ممنونم از جوابت ولی هارد به هیچ وجه دچار مشکل نیست چون چک کردم ....در ضمن من مشکلم اون اروری که بالا نوشتم

آخر فروم باز roya.rashidi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2014
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ممنونم از جوابت ولی هارد به هیچ وجه دچار مشکل نیست چون چک کردم ....در ضمن من مشکلم اون اروری که بالا نوشتم
    صفحه ابی مرگ رو نمیشه به راحتی تشخیص داد .
    اگه اورکلاک کردین اور رو بردارین درس میشه .
    تو همه ویندوزا اینجوری میشه ؟؟ بجز دوتایی ویندوزیی که گفتین

ممنون میشم جواب سوال هارو اینجا بدین
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخر فروم باز nini bad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    اونجا

پيش فرض

درود بر شما ...
    این نوع اررور از کلاس Bugcheck از نظر وضعیت سیستم یعنی کاملا بحرانی است و باعث میشود شما تمام داده های خود را از دست بدهید...از طریق بوت یاید مشکل شما حل شود بهتر است سیستم را به یک کارشناس کامیپوتر نشان دهید چون در صورت راهنمایی ما مشکل شما به راحتی حل نخواهد شد.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •