تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: THree G N73

داره خودمونی میشه banker's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض THree G N73

دوستان حرفه ای موبایل در سایت سلام.
    راستش دوست من تازه از انگلیس آمده و یک سیم کارت از آنجا آورده که می گوید همراه آن یک موبایل N73 به او داده اند .
    سیم کارت مذکور متعلق به شرکت Three G همان 3G خودمان هست و موبایل آن هم کلی نرم افزار جالب و عالی دارد ولی مشکل این است که با سیم کارت ایرانسل و تالیا و اپراتور اول که می خواهیم کار کنیم کار نمی کند و تنها شماره تلفنی که می گیرد 999 هست .
    البته از خود گوشی در حالت Offline می توان کار کرد ولی خط ندارد.
    چه کنم؟؟؟

داره خودمونی میشه b-jay's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض وای وای

دوست عزیز کاریش نمیتونی بکنی. این داستان تو خیلی از کشورهایه اروپای وجود داره که میری خط باز میکنی و هر گوشی بخواهی به اسم مجانی بودن به شما میدن ولی قرارداده 2 ساله با شما میبندن. ولی در کل تو این دو سال خورد خورد پوله گوشی را به قبز ماهیانهیه تلفن شما اظافه میکنند. یعنی شما هم پوله گوشی را میدید هم پوله خط. به عبارتی دیگر پوله گوشی را شما قسطی پرداخت میکنید. تازه گوشیها در بازار همیشه قیمتشان پس از 1 ماه در بازار موندن به نسف میرسه ولی در این قرارداد باید 2 سال پول پایه قیمطی بدید که هنگامه امدن گوشی به بازار گوشی داشته. به این میگن کلاه برداری
    چون در اروپا سیم کارت مجانی است و مسابقه بین شرکتهایه مخابراتی وجود دارد و مردم میتوانند با رفتن به مخابرات دلخواه خودشون و از بین صدها مدل خط تلفنی ارزانترین و یا مجهز ترین خط را مجانی و بدونه منطزر ماندن این که خط با شماره دلخواه شما باز شود خط باز کنند این کلاه برداران گوشیهی که به مردم با قرارداده 2 ساله میدن sim lock میکنند. یعنی ان گوشیه خوشکل مامانی فقط با خط همان مخابرات کار میکند که مردم نرن مخابرات مسابقهگر بغلی خط دیگری باز کنند و پولاشون رو مجبور نشن بدند اونها پایه تلفن های که میزنند. بدند خودشون بخورند. بعد از 2 سال که گذشت اگر خواستی و تلفونت را از اینکه قدیمی شده دور ننداختی میتونی ببری بدی قفلش رو باز کنند با master code که فقط خودشون دارند. من خودم فنلاند زندگی میکنم و رفتم همین کارو کردم و نوکیا ن 73 گرفتم. الان بعد از 3 ماه پشیمونم. روز به روز خطهایه ارزونتری میاد از شرکتهایه دیگه ولی حیف که نمیتونم باز کنم و با این مبایل لعنتی استفاده کنم.

آخر فروم باز mohammad_1000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    زیر گنبد کبود

پيش فرض

سلام
    فقط میتونی گوشی رو به عنوان یک ماکت یا یک اوراقی که از قطعاتش استفاده کنند بفروشی چون قفل شبکه رو نمیشه باز کرد هیچ باکسی توانایی این کارو نداره
    موفق باشید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •