تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 9 از 9

نام تاپيک: خيلي مهم كمكم كنين سخت افزاعلم و صنعت يا نرم افزار خوارزمي

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض خيلي مهم كمكم كنين سخت افزاعلم و صنعت يا نرم افزار خوارزمي

سلام دوستان ،من رتبم ٦٠٠ منطقه ٣ الان رتبه ي خودم رو كه تو سنجش زدم ، مي گه نرم افزار علم وصنعت و نرم افزار خوارزمي قبولي ولي همونطور كه ميدونين سخت افزار اصلا بازار كار خوبي ندار ومن خودم بيشتر به نرافزار علاقه دارم ، از طرفي علم صنعت رو ١٠٠ برابر بيشتر از خوارزمي كرج دوست دارم ، يه فكري زد به سرم ، ولي نمي دونم تا چه حد درسته ، پيش خودم گفتم برم سخت افزار بعد تو فوق تغيير بدم گرايش رو ، حالا نظر شما چيه ؟!
    اينم بگم كه من مثلا برنامه نويسي رو خيلي دوست دارم ، هر رشته اي برم سعي مي كنم خوب يادشون بگيرم .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

دقیقاً چیه علم و صنعت رو 100 برابر بیشتر از خوارزمی دوست دارید؟
    کامپیوتر علم و صنعت دیوانه‌خانه‌ای بیش نیست. استادها همه روانی و عقده‌ای و باید 4 سال شرایط شعب ابی‌طالب رو تحمل کنی. البته 4 سال حالت ایده‌آل هست، چون اغلب درس‌های تخصصی رو 2 ترم یکبار ارائه می‌دن و اگه درسی رو بیفتی 5 ساله می‌شی.
    بعضی درس‌هاش قوانین خاص خودشون رو داره! مثلاً استاد نظریه‌ی زبان‌ها میاد سر کلاس و جلسه‌ی اول میگه "من توو لیسانس این درس رو 14 شدم، شما که بیشتر از من نمی‌دونید؟ پس ماکزیمم کلاس من 14 هست". یا مثلاً درصد خاصی از کلاس حتماً باید بیفته و میانگین یه عدد ثابت هست که معمولاً اون عدد ثابت زیر 12 هست و الا از طرف گروه به استاد اخطار می‌دن.
    بر خلاف بقیه‌ی دانشگاه‌ها، اینجا اگه نمره بره توو کارنامه، امکان برگرداندن نمره توسط استاد هست! دو تا استاد هستند که باجناق هستند، یکی از بچه‌ها با یکی از این 2 استاد حرفش شد و درس رو افتاد. این استاد رفت به باجناقش هم گفت و باجناقش رفت از آموزش نمره رو کشید بیرون و 13 رو کرد 4. ضمناً بر خلاف بقیه‌ی دانشکده‌ها، اگه یه درسی رو کم بشی، همون نمره رو می‌دن و مثلاً 8 یا 9 نمی‌دن که مشزوط نشی. اگه 2 بشی همون 2 رو می‌دن.
    منطقه‌ی 3 هستید پس احتمالاً خونتون نزدیک تهران نیست، والا توصیه‌ی اکید می‌کنم برید علم و صنعت و از نردیک با بچه‌های دانشکده‌ِ کامپیوتر صحبت کنید.

در مورد جمله‌ی آخرتون هم بگم که قرار نیست شما چیزی در این دانشگاه یاد بگیرید، هیچ چیز یاد نخواهید گرفت. جمله‌ی "سخت‌افزار اصلاً بازار کار خوبی نداره" رو هم معلومه که از یه مشاور پیر پاتال شنیدید.

3. این کاربر از behnam5670 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

دقیقاً چیه علم و صنعت رو 100 برابر بیشتر از خوارزمی دوست دارید؟
    کامپیوتر علم و صنعت دیوانه‌خانه‌ای بیش نیست. استادها همه روانی و عقده‌ای و باید 4 سال شرایط شعب ابی‌طالب رو تحمل کنی. البته 4 سال حالت ایده‌آل هست، چون اغلب درس‌های تخصصی رو 2 ترم یکبار ارائه می‌دن و اگه درسی رو بیفتی 5 ساله می‌شی.
    بعضی درس‌هاش قوانین خاص خودشون رو داره! مثلاً استاد نظریه‌ی زبان‌ها میاد سر کلاس و جلسه‌ی اول میگه "من توو لیسانس این درس رو 14 شدم، شما که بیشتر از من نمی‌دونید؟ پس ماکزیمم کلاس من 14 هست". یا مثلاً درصد خاصی از کلاس حتماً باید بیفته و میانگین یه عدد ثابت هست که معمولاً اون عدد ثابت زیر 12 هست و الا از طرف گروه به استاد اخطار می‌دن.
    بر خلاف بقیه‌ی دانشگاه‌ها، اینجا اگه نمره بره توو کارنامه، امکان برگرداندن نمره توسط استاد هست! دو تا استاد هستند که باجناق هستند، یکی از بچه‌ها با یکی از این 2 استاد حرفش شد و درس رو افتاد. این استاد رفت به باجناقش هم گفت و باجناقش رفت از آموزش نمره رو کشید بیرون و 13 رو کرد 4. ضمناً بر خلاف بقیه‌ی دانشکده‌ها، اگه یه درسی رو کم بشی، همون نمره رو می‌دن و مثلاً 8 یا 9 نمی‌دن که مشزوط نشی. اگه 2 بشی همون 2 رو می‌دن.
    منطقه‌ی 3 هستید پس احتمالاً خونتون نزدیک تهران نیست، والا توصیه‌ی اکید می‌کنم برید علم و صنعت و از نردیک با بچه‌های دانشکده‌ِ کامپیوتر صحبت کنید.

در مورد جمله‌ی آخرتون هم بگم که قرار نیست شما چیزی در این دانشگاه یاد بگیرید، هیچ چیز یاد نخواهید گرفت. جمله‌ی "سخت‌افزار اصلاً بازار کار خوبی نداره" رو هم معلومه که از یه مشاور پیر پاتال شنیدید.
    ممنون از جوابيتون
    من خارج از ايران هستم ، ولي خونه ي ايرانمون خيلي نرديك به اين دانشگاه ، كلا علاقه ي من به اين دانشگاه تعريفايي بود كه ازش شنيدم ، ازرش مدركش و نزديكش
    در مورد بازار كار ، من تو اينترنت خيلي جستجو كردم ، اكثرا مي گفتن نوم افزار بهتر چون تو ايران براي رشه سخت افزار توليد كننه نداريم كه بري توش كار كني !!!! شايد من زود قضاوت كردم .
    خودم هم فكر مي كنم نرم افزار و برنامه نويسي بيش تر دوست داشته باشم
    الان شماي جاي من بودين كدوم رو مي رفتين ؟
    البته بگم هنوز شانس قبولي تونرم افزار بهشتي رو دارم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

كمك كنين !!!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

تو رو حداااااااااا

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

نبود؟!!!!!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

بابا فرصت تموم شد

آخر فروم باز Haj_Amoo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    پادشاهی قدسی اخوت برحق

پيش فرض

بابا همون علم و صنعت خوبه. جو هم بالاخره کنار میای دیگه. شما هر دانشگاهی بری باز یه عده ناراضین. بعضی جاها بیشتر بعضی جاها کمتر. سخت افزار هم مگه با نرم افزار چقدر اختلاف داره؟
    شما نرم افزار صنعتی اصفهان و خواجه نصیر و بهشتی هم قبول نمیشین؟

10. این کاربر از Haj_Amoo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

بابا همون علم و صنعت خوبه. جو هم بالاخره کنار میای دیگه. شما هر دانشگاهی بری باز یه عده ناراضین. بعضی جاها بیشتر بعضی جاها کمتر. سخت افزار هم مگه با نرم افزار چقدر اختلاف داره؟
    شما نرم افزار صنعتی اصفهان و خواجه نصیر و بهشتی هم قبول نمیشین؟
    والا تازگي نگاه كردم فهميدم با رتبه ي پارسال من خواجه نصير و شهيد بهشتي قبول شدن ، ولس سنجش گفته نمي شي !
    ازيه طرف خيلي علم و صنعت رو دوست دارم ، از يه طرف نرم افزار
    نمي دونم چيكار كنم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •