تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 16

نام تاپيک: وقتی برف میاد شما هم مشکل connect شدن به اینترنت یا سرعت پایین اینترنت رو دارید؟ ?!؟

کاربر فعال طراحی وب DaRiOuShJh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    تـهران - امانیه

9 وقتی برف میاد شما هم مشکل connect شدن به اینترنت یا سرعت پایین اینترنت رو دارید؟ ?!؟

هان؟

من که پیر میشم تا وصل شه اگرم وصل شه احیانا با سرعت های عجیب غریب یه رقمی

کـاربـر بـاسـابـقـه sms11's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

نه برای من که سرعت عادی هست
    قبول دارم یه کم سرعت میاد پایین ولی محسوس انچنان نیست
    اما ماشالا تا یه قطره اب از اسمون میاد پایین دیگه اس ام اسی نمیفرسته و این یعنی افتضاح

کـاربـر بـاسـابـقـه Oracle_Eldorado's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    اون بالا بالا ها

پيش فرض

مال ما حالت عادی اینطوریه !!!
    ولی یه بار برف اومد هیچ فرقی نکرد .
    نه تو سرعت ، نه توی کانکت شدن .

آخر فروم باز mehdi_vsgh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    توی لباسام

پيش فرض

برف موجب بروز مشكلاتي در شبكه‌ي فناوري مي‌شود

از آن جايي كه برف سنگين در روز اخير موجب بروز مشكلاتي در حمل و نقل شهري در انگلستان شده بود، برخي از بخش‌هاي فناوري با مشكلاتي رو به رو شده‌اند.

وب سايت‌هاي مسافرتي، از جمله حمل و نقل لندن، TfL، با هجوم صدها هزار كاربر مواجه شده كه همگي نگران آن بودند كه چگونه به محل كار خود برسند.

شبكه‌ي تلفن همراه نيز با هجوم تماس‌هاي تلفني كاربران رو به رو شده است. يكي از سخنگويان TfL در اين زمينه گفته است كه وب سايت‌ آنان به دليل هجم بسيار بالاي كاربران، دچار اختلال شده است.

اين مشكل پس از بارش برف شديد در بيشتر قسمت‌هاي انگلستان به وجود آمده كه موجب ايجاد اختلال در شبكه‌ي حمل و نقل و تعطيلي صدها مدرسه شده است. پيش بيني مي‌شود كه بارش شديد برف همچنان ادامه داشته باشد.

در لندن، شبكه‌ي اتوبوسراني در شهر به طور كلي تعطيل شده، و حمل و نقل مسافران در مترو نيز با تاخير صورت گرفته است.

بارش برف شديد موجب مراجعه‌ي سيل عظيمي از كاربران به وب سايت‌ها شده است، كاربراني كه براي با خبر شدن از سيستم حمل و نقل و يافتن راهي براي رسيدن به محل كار خود به اينترنت پناه آورده‌اند.

در صبح دوشنبه، مراجعه به وب‌سايت‌هاي مسافرت درون شهري در مقايسه با روزهاي قبل تا 800 درصد افزايش يافته است. در روز يادشده، 32.000 كاربر در هر ثانيه از وب سايت‌هاي يادشده بازديد كرده‌اند. درخور توجه آن كه سايت مسافرت درون شهري فعال بوده، اما به دليل تعداد بالاي بازديد كننده، سرعت كمتري داشته است.

حمل و نقل لندن، TfL، نيز شاهد افزايش بي سابقه‌ي كاربران بوده است. اين سايت براي مدت كوتاهي با مشكل رو به رو شده، اما به طور كامل متوقف نشده است.

افزون بر افزايش بي سابقه‌ي بازديد كنندگان برخي وب سايت‌ها، شبكه‌ي تلفن همراه نيز افزايش قابل توجهي را تجربه كرده است و افراد از بروز مشكلاتي در برقراري ارتباط خبر داده‌اند كه به دليل تماس‌هاي بسيار كاربران بوده است.

به دليل افرادي كه ناگزير شده‌اند كار خود را در منزل انجام بدهند، در روز دوشنبه تقاضا براي اتصال به اينترنت به وسيله‌ي پهن باند نيز تا 20 درصد افزايش يافته است.

مترجم: شاتل
    منبع: BBC News

پ ن: چه ربطی داشت؟!! نمیدونم خودم هم

5. 2 کاربر از mehdi_vsgh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز ehsankalak's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

مگه اینترنت sat داری که با مشکل کاهش سرعت مواجه میشی ؟
    فکر نکنم روی دیال آپ و adsl تاثیر محسوسی بزاره! برای من که تا حالا اتفاق نیفتاده .

آخر فروم باز avecina.ir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    باس 1333

پيش فرض

هان؟

من که پیر میشم تا وصل شه اگرم وصل شه احیانا با سرعت های عجیب غریب یه رقمی
    سلامم..
    راستش تووووی خونه قبلی وقتیکه بارون میومد خط adsl منم بدجور کند و مشکلدار میشدش دلیلشم تاثیر منفی رطوبت هوا روووی قسمت اتصالات معیوب و اکسید شده ی سیمهای مسی مخابراتیه.ولی توووی این یکی خوووونه این مشکلات نیستش

برف موجب بروز مشكلاتي در شبكه‌ي فناوري مي‌شود

از آن جايي كه برف سنگين در روز اخير موجب بروز مشكلاتي در حمل و نقل شهري در انگلستان شده بود، برخي از بخش‌هاي فناوري با مشكلاتي رو به رو شده‌اند.

وب سايت‌هاي مسافرتي، از جمله حمل و نقل لندن، tfl، با هجوم صدها هزار كاربر مواجه شده كه همگي نگران آن بودند كه چگونه به محل كار خود برسند.

شبكه‌ي تلفن همراه نيز با هجوم تماس‌هاي تلفني كاربران رو به رو شده است. يكي از سخنگويان tfl در اين زمينه گفته است كه وب سايت‌ آنان به دليل هجم بسيار بالاي كاربران، دچار اختلال شده است.

اين مشكل پس از بارش برف شديد در بيشتر قسمت‌هاي انگلستان به وجود آمده كه موجب ايجاد اختلال در شبكه‌ي حمل و نقل و تعطيلي صدها مدرسه شده است. پيش بيني مي‌شود كه بارش شديد برف همچنان ادامه داشته باشد.

در لندن، شبكه‌ي اتوبوسراني در شهر به طور كلي تعطيل شده، و حمل و نقل مسافران در مترو نيز با تاخير صورت گرفته است.

بارش برف شديد موجب مراجعه‌ي سيل عظيمي از كاربران به وب سايت‌ها شده است، كاربراني كه براي با خبر شدن از سيستم حمل و نقل و يافتن راهي براي رسيدن به محل كار خود به اينترنت پناه آورده‌اند.

در صبح دوشنبه، مراجعه به وب‌سايت‌هاي مسافرت درون شهري در مقايسه با روزهاي قبل تا 800 درصد افزايش يافته است. در روز يادشده، 32.000 كاربر در هر ثانيه از وب سايت‌هاي يادشده بازديد كرده‌اند. درخور توجه آن كه سايت مسافرت درون شهري فعال بوده، اما به دليل تعداد بالاي بازديد كننده، سرعت كمتري داشته است.

حمل و نقل لندن، tfl، نيز شاهد افزايش بي سابقه‌ي كاربران بوده است. اين سايت براي مدت كوتاهي با مشكل رو به رو شده، اما به طور كامل متوقف نشده است.

افزون بر افزايش بي سابقه‌ي بازديد كنندگان برخي وب سايت‌ها، شبكه‌ي تلفن همراه نيز افزايش قابل توجهي را تجربه كرده است و افراد از بروز مشكلاتي در برقراري ارتباط خبر داده‌اند كه به دليل تماس‌هاي بسيار كاربران بوده است.

به دليل افرادي كه ناگزير شده‌اند كار خود را در منزل انجام بدهند، در روز دوشنبه تقاضا براي اتصال به اينترنت به وسيله‌ي پهن باند نيز تا 20 درصد افزايش يافته است.

مترجم: شاتل
    منبع: Bbc news
    پ ن: چه ربطی داشت؟!! نمیدونم خودم هم
    کاملن بیربط بودش.از شما که کاربر فعالین بعید بود
    Last edited by avecina.ir; 04-02-2009 at 18:12.

آخر فروم باز Retired User's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    Road To Perdition

پيش فرض

همين الان مشهد داره برف مياد ولي سرعتش تغيير آنچناني نكرده

کاربر فعال طراحی وب DaRiOuShJh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    تـهران - امانیه

پيش فرض

نه برای من که سرعت عادی هست
    قبول دارم یه کم سرعت میاد پایین ولی محسوس انچنان نیست
    اما ماشالا تا یه قطره اب از اسمون میاد پایین دیگه اس ام اسی نمیفرسته و این یعنی افتضاح
    مال ما حالت عادی اینطوریه !!!
    ولی یه بار برف اومد هیچ فرقی نکرد .
    نه تو سرعت ، نه توی کانکت شدن .
    مگه اینترنت sat داری که با مشکل کاهش سرعت مواجه میشی ؟
    فکر نکنم روی دیال آپ و adsl تاثیر محسوسی بزاره! برای من که تا حالا اتفاق نیفتاده .
    سلامم..
    راستش تووووی خونه قبلی وقتیکه بارون میومد خط adsl منم بدجور کند و مشکلدار میشدش دلیلشم تاثیر منفی رطوبت هوا روووی قسمت اتصالات معیوب و اکسید شده ی سیمهای مسی مخابراتیه.ولی توووی این یکی خوووونه این مشکلات نیستش

همين الان مشهد داره برف مياد ولي سرعتش تغيير آنچناني نكرده
    ای بابا
    عجیبست ها
    چرا پس برای من اینطوریه
    با چند تا isp مختلف هم امتحان کردم

باز دیش اینا قوی ترن اگه خیلی ابرها قطرشون زیاد نباشه مشکل پیدا نمیکنه
    ولی تا برف میاد یا اصلا نمیتونم وصل شم یا با سرعته افتضاحو dc یه مداوم
    دایال هستم ها البته

آخر فروم باز mehdi_vsgh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    توی لباسام

پيش فرض

تو پی نوشت گفتم که بی ربطه!!!

===========
    الان تهران داره برف میاد ولی سرعت من هیچ تغییری نکرده
    البته من adsl بیدم
    شما با کارت شاتل هم تست بگیر ببین بازم اینطوریه؟

کاربر فعال انجمن Saman-tci's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    ♠ جاﺪه انتظار ♠

پيش فرض

برای منم فرقی نداره .....
    دوست من فکر نکنم بارون و برف یا بهتر بگم رطوبت ربطی به اختلال توی سیستم adsl داشته باشه .....

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •