تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: DVD Player از چه برندی و چه مدلی خوبه ؟

کابر فعال انجمن لوازم صوتی و تصویری ghahremanimehdi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    !ashfield

پيش فرض DVD Player از چه برندی و چه مدلی خوبه ؟

سلام
    هیچ تاپیکی درباره ی DVD Player نبود به همین خاطر مجبور شدم سوالم رو اینجا بپرسم
    من DVD پلیر میخوام بخرم میخواستم بدونم چه برندی و چه مدلی الان از بقیه مطرح تر هست ؟ پایونیر ، سامسونگ ، سونی ، ال جی و یا ...
    میخوام فرمت های6-1 Divx و WMV و ... رو ساپورت کنه و در ضمن با Subtitle فارسی مشکلی نداشته باشه .
    مضاف بر این میخوام پورت USB هم داشته باشه و بتونه فیلمها و آهنگها رو از رو فلش Play بکنه .
    سوال بعدیم این بود که آیا الان HD Player هم تو بازار هست و آیا خرید HD Player به صرفه هست ؟

حـــــرفـه ای seymour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام
    هیچ تاپیکی درباره ی DVD Player نبود به همین خاطر مجبور شدم سوالم رو اینجا بپرسم
    من DVD پلیر میخوام بخرم میخواستم بدونم چه برندی و چه مدلی الان از بقیه مطرح تر هست ؟ پایونیر ، سامسونگ ، سونی ، ال جی و یا ...
    میخوام فرمت های6-1 Divx و WMV و ... رو ساپورت کنه و در ضمن با Subtitle فارسی مشکلی نداشته باشه .
    مضاف بر این میخوام پورت USB هم داشته باشه و بتونه فیلمها و آهنگها رو از رو فلش Play بکنه .
    سوال بعدیم این بود که آیا الان HD Player هم تو بازار هست و آیا خرید HD Player به صرفه هست ؟
    حالا دوستان دیگه اگه واردتر باشن جواب میدن یا شاید هم منتقل بشه به یه بخش دیگه ... اما بهرحال : هر کدوم از این مدلها بسته به نیازهای شما ممکنه بهتر یا بدتر باشه ... نمایش زیرنویس فارسی (منظور زیرنویس توی فایل جدا هستش که hardsub نشده باشه - یعنی فایل txt) یه نقطه ضعف این دستگاهاس و من فکر نکنم دستگاهی پیدا بشه که مطلقا این مشکل رو حل کنه ... ظاهرا هرکدوم از برندهای کمتر مرسوم (با فرض اینکه سامسونگ و ال.جی و اینا مرسوم هستن)، یکی دو مدل در این زمینه دارن : پایونیز - فیلیپس - توشیبا

//

HD هست ، ولی از نظر هزینه ای به نظر میاد بصرفه باشن ...

کابر فعال انجمن لوازم صوتی و تصویری ghahremanimehdi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    !ashfield

پيش فرض

دوستانی که آمارش رو دارن کمک کنن.

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

مدل DV-SL2400W Sharp حدود 95 تومن هست و وِیژگی های زیر رو داره :

• DVD, DVD-R/RW, JPEG, VCD, MP3, WMA, CD-R/RW

• High Resolution Picture with Progressive Scan

• Dolby Digital / dts digital out

• DVD Component Video out
    • Remote Control

من یه سینمای خانگی شارپ دارم که واقعا" واسه Play کردن ادا در نمیاره و اذیت نمیکنه چون لنزش قویه . واسه همین همیشه توی player های خوش قیمت مدلهایی از شارپ رو که میشناسم معرفی میکنم . این مدل هم جزء player های خوب شارپ هست .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •