تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 11

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید تلویزیون lcd ?

آخر فروم باز jooya's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض راهنمایی برای خرید تلویزیون lcd ?

سلام دوستان .

ما می واستیم ، تلویزیون lcd بخریم ، هیچ اطلا عاتی در موردش ندارم ، فرق lcd با پلاسما رو هم نمی دونم .

فقط می خوام ترجیحا ، 40-42 اینچ باشه ، امروز رفتم بازار(بندرعباس) فروشنده ها هم چندان اطلاعاتی ندادند بهم .

فقط با توجه به شرایطمون می خوام که وقتی صفحه اش رو لمس می کنند ، رنگش بهم نریزه ، یعنی یه محافظی چیزی داشته باشه ، که فقط یه سری پاناسونیک 42 اینچ با این مشخصات بود . که قیمتش هم با 15 گارانتی 1600000 بود .

سامسونگ و سونی هم بود ولی هر دوشون اون چیزی که در مورد صفحه اش می خوستیم نبود .

حالا ممنون میشم کسی اطلا عاتی در مورد این نوع تلویزون ها داره بهم بگه .

قیمت هم هر چی پایین تر باشه بهتر . تا 1.5 میلیون خوبه .

راستی سیسنتم کامل با سینمای خانگی سامسونگ 1.55 در میومد که قیمت خوبیه .

ولی با توجخ به مشخصات پاناسونیکه بهتر بود .

کلا ممنون میشم اگه بگید چه مارکی خوبه ، قیمتشون چطوره و بقیه چیزا ی، ورودی ها و خروجی ها ، کیفیت ، hd , و ...

ممنون و منتظرم .

Banned SAEED_BARCELONA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    آبادان

پيش فرض

اون قضیه که دست بزی بهش تصویرش به هم نریزه
    1- اگه با خشونت نباشه مشکلی پیش نمیاره
    2- پاناسونیک و کلا هر پلاسمای دیگه ای دست بزنی بهش تصویر بهم نمی ریزه!
    3- سری جدیدای الجی یه محافظ دارن
    نکته: اونقدر مسئله مهمی نیست که بخاطرش انتخاب هاتو عوض کنی
    ----------------------
    شما نمی تونید با 1.700 هم tv بگیریدهم ht
    اگه سایزی که مد نظرتونه رو کم کنید یا بودجتونو افزایش بدید بهتر میشه راهنمایی کرد.
    اون مدل پاناسونیک که دیدید چی بود؟

3. این کاربر از SAEED_BARCELONA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

ممنون بابت توضیحات

بابت محافظ به خاطر خودم نیست ، معمولا توی فامیل ما بچه کوچیک وحشی زیاده "ناراحتیگ

مدلش پاناسونیک هم Th42PV80 بود . بدبختی اینجا هیچ کدوم از فروشنده یه کاتالوگ هم ندارند

بعد یه سوال دیگه این که می گن سری ، 3-4-5-6 هست دیگه چیه !؟ و چه فرقی با هم می کنه ؟

گارنتیشون چندان فرقی می کنه که مال کدوم شرکت باشه !؟ اصلا به درد می خوره ؟

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    آبادان

پيش فرض

با گارانتی باشه بهتره
    بعد یه سوال دیگه این که می گن سری ، 3-4-5-6 هست دیگه چیه !؟ و چه فرقی با هم می کنه ؟
    مربوط به کدوم برند؟
    اگه سامسونگ باشه که سری 3 پائین ترین سری و 6 بالاترین سری(تو ایران) هست
    تو اینا پنل استفاده شده، کنتراست و تعداد ورودی ها و یه سری چیزای دیگه فرق میکنه
    بابت محافظ به خاطر خودم نیست ، معمولا توی فامیل ما بچه کوچیک وحشی زیاده "ناراحتیگ
    مگر اینکه با چاغو بیفتن به جونش وگرنه چیزیش نمیشه. خیلیا بچه شیطون زیاد دارن

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

البته سری 5 و 6 هر دو کنتراست 15000 دارند درسته ؟

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

آره برای همون سامسونگ گفتند .

پس یعنی اگه بدون دلیل برم مثلا سری 6 بگیریم ، پول بیخودی دادنه دیگه بدون اینکه به اون تجهیزات اضافیش نیزا باشه !؟

بعد این کنتراست تا چه حد مهمه !؟ چون ما فقط برای دیدن شبکه های تلویزیون یا ماهواره می خواهیم ، البته شاید بخوام pc رو بهش وصل کنم و فیلم های hdrip یا hddvd رو ببنم ، شاید ماه یا سالی 1 بار فقط برای لذت شخصی خودم ( چون خانواده زیاد تو مود فیلم های هالیوودی ، انیمشن و . .. نیستند)

ولی اگه همچین چیزی هم توش باشه بدم نمیاد ( البته اگه خیلی رو قیمت تاثیر نذاره) این امکان هم باشه که بشه pc رو بهش وصل کرد و نهایت کیفیت رو داشت .

یه سوال دیگه هم اینکه ، این سینمای خانگی این سیستم ها ، hd dvd هم پخش می کنند یا فقط dvd معمولی ؟ و اگه مدلی هست که پخش می کنه قیمتش خیلی بالاست !؟

ممنون

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

پس یعنی اگه بدون دلیل برم مثلا سری 6 بگیریم ، پول بیخودی دادنه دیگه بدون اینکه به اون تجهیزات اضافیش نیزا باشه !؟

بعد این کنتراست تا چه حد مهمه !؟ چون ما فقط برای دیدن شبکه های تلویزیون یا ماهواره می خواهیم ، البته شاید بخوام pc رو بهش وصل کنم و فیلم های hdrip یا hddvd رو ببنم ، شاید ماه یا سالی 1 بار فقط برای لذت شخصی خودم ( چون خانواده زیاد تو مود فیلم های هالیوودی ، انیمشن و . .. نیستند)

ولی اگه همچین چیزی هم توش باشه بدم نمیاد ( البته اگه خیلی رو قیمت تاثیر نذاره) این امکان هم باشه که بشه pc رو بهش وصل کرد و نهایت کیفیت رو داشت .

یه سوال دیگه هم اینکه ، این سینمای خانگی این سیستم ها ، hd dvd هم پخش می کنند یا فقط dvd معمولی ؟ و اگه مدلی هست که پخش می کنه قیمتش خیلی بالاست !؟

ممنون

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

ممنون
    الان اکثر مدلها به PC با کابل 15 پین وصل میشند. (اتصال آنالوگ و در برخي مدلها ساپورت كننده رزوليشن 1080p)
    و اینکه HD DVD کلا ملغی شد (شکست شرکت توشیبا و متفقین) و به جای آن BluRay پیروز و حاکم بازار شد (پیروزی شرکت سونی و متحدین) . از این جهت سینمای خانگی HD DVD تولید نمیشه (مگر در چند مدل محدود) و شما فیلمهای HD را باید در DVD معمولی و از طریق PC پخش کنید. (در کاتالوگ ایرانی پاناسونیک یک مدل Bluray دار معرفی شده که من در بازار ندیدم و البته نماینده اطلاعات کمتری از من در مورد آن مدل و زمان ارائه به بازار داشت!)

البته سری 5 و 6 هر دو کنتراست 15000 دارند درسته ؟
    سری 4 سامسونگ 10000 کنتراست داره
    سری 5 سامسونگ 30000 کنتراست داره (البته فقط 40 و 46 اینچ)
    سری 6 سامسونگ 50000 کنتراست داره

که کیفیت فقط در کنتراست نیست و کنتراست های اعلام شده سامسونگ دینامیک بوده و کنتراست واقعی کمتر از این اعداد است.
    در این لینک کنتراست دو مدل A650 (اعلامی 50000 دینامیک) و W400 سونی (اعلامی 33000 دینامیک و 3000 پانل) را مقایسه کنید که با دستگاههای HD Meter اندازه گیری شده. کنتراست واقعی سامسونگ 1155 و کنتراست واقعی سونی 2500 است (هر دو در حالت پیش فرض و کالیبره نشده)
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    پیشنهاد من در سامسونگ فقط سری 6 و آنهم A650 نه A610 است یا سری F88 که اگر پیدا کردی کنتراست 25000 داره و واقعا مناسبتر از بقیه.
    Last edited by mehjam; 22-12-2008 at 12:32.

10. 3 کاربر از mehjam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    آبادان

پيش فرض

سری 6 سامسونگ 50000 کنتراست داره
    32 اینچش 3000 فکر کنم
    سری 5 هم 32 و 37ش 15000
    اگه برای این کارایی که گفتید tv میخواید بهتره سری 5 بگیرید.کارتونو راه میندازه
    داداشم 1.800 داد یه 37a550 و یه سینما خانگی TZ315 گرفت
    32a650 فکر کنم 1.300 باشه. 37 هم که نداره. 40 اینچشم میره بالای 2 تومن

آخر فروم باز dark fear's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

سری 6 سامسونگ 32 اینچ a650 کانتراستش 1:15000 هست ...ولی شa550 32 اینچ سری 5 30000
    هست معلوم نیست کدوم بهتره ! از یه طرف این سری 6 هست از یه طرف اون کانتراستش بیشتره !
    نظر شما چیه ؟

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •