تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 25 1234511 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 243

نام تاپيک: Jade dynasty

اگه نباشه جاش خالی می مونه T@Z's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    اونجا!!! اون....جا!!!

پيش فرض Jade dynasty

Jade dynasty

خوب با جستجوی که من تو فرم کردم دیدم این بازی معرفی نشده و با توجه به این که من خودم تازه این بازی رو دانلود کردم و الانم مشغول بازی هستم مشتاق این شدم که حتما معرفی کنم!!

اولا بگم که این بازی کاملا رایگان هست و نه در لول آپ و .... اصلا نیاز به پرداخت هزینه نیستین و از همه مهمتر روی سرور اصلی گیم بازی میکنین و قاعدتا مزایایه استفاده از سرور اصلی رو هم میدونین و از نکات در خور توجه گرافیک فوق العده بالای بازی هست که شمارو جادوی خودش میکنه و این که حجم این بازی خیلی خیلی کم هست به نسبت به دیگر بازی های همتراز خودش و لینک دانلود بازی از طرف خود سازنده بازی به دو صورت مستقیم و تورنت که لینک دانلودش رو میزارم
    لینک دانلود فایل تورنت :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    سیستم مورد نیاز:
    ystem Requirements Windows® XP, Windows 2000, Windows Vista, or Windows 7 CPU Intel® Pentium® 4 1.5Ghz or AMD Athlon 1500+ or newer and faster CPU RAM 512MB or more of RAM (Vista and Windows 7 require 1GB or more, 2GB+ preferred) Hard Disk 5GB of Hard Drive Space or more (14GB or more preferred) Graphic Display 3D video chipset with pixel and vertex shader model 1.3 supported. GeForce 4 Ti4200 64MB or ATI Radeon 8500 64MB or newer for Windows XP. For Windows Vista and 7, a GeForce FX 5200 128MB or ATI Radeon 9500 128MB or newer is needed. Sound Drivers DirectX compatible sound chip or onboard audio capability with the latest sound drivers Network Broadband Internet connection required

خوب در مورد بازی بگم که شما میتونین از دو نژاد Human و Athan یکرو انتخاب کنین و بعد کلاس مورد نظر تون رو انتخاب کنین ( از بین 9 تا کلاس ) و این رو هم بگم که مثلا اگه شما Human رو انتخاب کردین در ساخت هیرو بعدی باز هم میتونین نزادتون رو عوض کنین ( در مورد توانایی های کلاس ها بعدا صحبت میکنم ) و واسه این که همه با هم باشیم و همو بشناسیم پیشنهاد میکنیم همه بیاین تو سرور اروپا و تو سرور Shura-En و در Realm 12 که یک Realm PVP هست من هم اونجام و هیرویه من نژادش Rayan هست و الان که دارم این مطلب واسه شما مینویسم لول من 60 هستش و بنابراین بهتره بعده اینکه هیروتونو میسازین این کد رو وارد کنین تا بتونم کمکتون کنم در بازی ( البته خودم مبتدیم ها)
    کد رو در هنگام ساختن اولین هیرو وارد کنین تا بشناسمتون:
    8860030X094805048006962Z14d22b
    در عکسی که میزارم محل کد مشخص کردم:

در مورد حجم بازی بگم که فایلی که با تورنت میریزین 2.6گیگ هست که بعد از نصب بازی میشه 3.9 گیگ و در کل بنظر من که در مقایسه بازی های مشابه مثلا wow که گرافیک فانتزی و کارتونی داره کم حجم تر هستش

این آدرسی که اکانت میسازین
    کد:
    و ینم آدرس خوده سایت:
    کد:
    و نکته خیلی جالبی که واسه من خیلی شگفت اور بود سیستمی هستش که شما رو در انجام questها کمک میکنه و شمارو به جایی که باید برین بطور اتوماتیک هدایت میکنه و اگه مثلا quest بصورت Slain (kill) هستش میتونین بخود سیستم واگزارش کنین و او خودش به بهترن نحو ممکن از اسپل ها تون استفاده میکنه و هر چیزی که شما میخواین رو از موجود Map حالا اعم از آیتم مربوط به quest , یا ایتم مربوط به work هاتونو واسه شما بطور اتوماتیک loot میکنه و از همه مهمتر در صورت نیاز به پر کردن hp ,... واسه شما این کارو انجام میده ( من خودم که شبها واسه دانلود سیتمم روشنه بازی رو در حالت اتومات میزارم و میرم میخوابم ) خوب این بازی خیلی از نواقصی رو که بازی هاییه دیگه دارن رو نداره و در کل منتظر ورود شما عزیزان و ایرانی های گل هستم

Last edited by T@Z; 05-10-2010 at 10:58.

آخر فروم باز kamran987456's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    In The Vally Of Death

پيش فرض

به نظر بازی جالبی هست
    دانلود کنم میام

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    اونجا!!! اون....جا!!!

پيش فرض کلاس Vim

به نظر بازی جالبی هست
    دانلود کنم میام
    منتظر شما هستم
    خوب در مورد کلاس ها یکم آشناتون کنم که هر چی رو که دوست دارین برین وردارین ( ولی جذابیت حرکات هر کلاس آدم وادار میکنه که یک کلاس دیگرو هم ورداره من خودم یک Rayan و Balo رو با هم دارم لول up میکنم)

کلاس Vim

Vimیک کلاس تانک در Jade Dynasty هست که Health , Defense بالای دارن و همچنین توانی گرفتن جلب توجه دشمن ( همون تانت خودمون ) و کمک به همتیمیان رو میشه ذکر کرد اتک این کلاس چیزی نیست که بشه نادیدش گرفت و همچنین یکی از بهترین انتخاب هاست برای نابودی تک به تک حریف در نبرد رو در روی Mele . ولی در نبرد های فاصله دور اندکی ضعیف هست و نیز این که در ابتدای بازی Stun خیلی کمک میکنه و در اواسط بازی شما قابلیت حمله به توده های بزرگ از دشمن و ضرباتی که به همه اثابت میکنه و نیز Silence , Bleed رو دارین و نیز شما میتونین قدرت اتکتونو به دفنس بدین و همچنین قابلیت Reflect اتک دشمن رو هم دارین

در کل نقاط قوت این کلاس:

1. Immunity Shields
    2. High Health
    3. High Defense
    4. High Single Target Damage
    5. Skills that can force enemies to attack them
    6. Ability to mass paralyze/bleed multiple enemies
    7. Excellent in Mass combat and PvP

و نقاط ضعفش هم :
    1. Few ranged attacks
    2. Few Area-of-Effect attacks
    3. Running and movement speed slower than other factions
    4. Long recast time on their powerful abillities

یک نمونه از ست های این کلاس:

همونطور که مشاهده میکنین ست Male با Female فرق میکنه و در انتخاب ست (Tire) این دقت رو باید کرد که مال مثلا female ها رو انتخاب نکنین

Last edited by T@Z; 03-10-2010 at 09:55.

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    اونجا!!! اون....جا!!!

پيش فرض

کلاس Lupin

یکی دیگه از 9 کلاس این بازی Lupin ها هستن که اتکر اصلی Male در Jade dynasty محسوب میشن که ضربات Male سهمگین با شانس crit بسیار بالا رو به دشمن وارد میارن و یکی از بهترین انتخاب ها در مبارزات تن به تن هستن و عمده ضعف این کلاس Defence پاییش هست از طرفی با استفاده از تلنت هاش و Achieve های که میگیره میتونه Hp خودش را افزایش بدهد و از قابلیت های دیگر این کلاس این هست که می تونه توانی مقاومت حریف ( Target Resistance ) را کم کند که خیلی موثر هست تو این بازی و نقش بسزای در PVP ها داره.

در کل نقاط قوت این کلاس :

1. High damage and critical strike rate
    2. High Health
    3. Excellent in single-target PvP
    4. Many attacks cause status effects
    5. Many skills that grant powerful short-term buffs to the caster

و نقاط ضعف :

1. Low Defense
    2. Long Cooldowns
    3. Weak in group PvP
    4. No ranged attacks
    5. Few multi-target attacks

و یک نمونه از ست (Tire) های این کلاس:

Last edited by T@Z; 05-10-2010 at 11:01.

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    اونجا!!! اون....جا!!!

پيش فرض کلاس Balo

کلاس Balo

Balo ها یک کلاس Mele هستن که حوزه وسیعی از Status Effect هارو دارن و همچنین دارای Stun, Paralyze, Silence, and Weaken نیز می باشند بعضی ضربات این کلاس مولتی هست و به چندین نفر میخوره و تاثیرات این ضربه ها هم قاعدتا مولتی وار هستش Balo ها توانای تبدیل شدن به یک تانک با Armor بالا و توانایی تانت دارند همچنین دارای چندین Skill با قابلیت جابجایی هستند که اونهارو از یک اتکر با اتک های بالا به یک تانک با Defence بالا و برعکس تبدیل میکنه که قابلیت فوق العاده ای حساب میشه

نقاط قوت Balo ها :

1. High defense
    2. High damage
    3. Skills that can force enemies to attack them
    4. Ability to strike 4-6 targets at once
    5. A variety of powerful stun, silence, paralyze and weaken effects
    6. Switch between attack and defense using Postures

و نقاط ضعف :

1. Few ranged skills
    2. Taunt skills have long cooldowns

یک نمونه از ست های این کلاس:

بقیه کلاس هارو در روزهای آینده توضیح میدم

Last edited by T@Z; 05-10-2010 at 11:03.

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    اونجا!!! اون....جا!!!

پيش فرض کلاس Jadeon

کلاس Jadeon

Jadeon ها دمیج رنج خیلی بالای دارن یه جورای ورژن رنج Lupin ها هستن البته به همراه نرخ Critical بالا.این کلاس در کار های گروهی فوق العاده عمل میکنه و علت اصلی اون هم اسکیل های AoE فوق العاده قوی این کلاس هستش و با این وجود Defense کمی دارند و مدت زمان Cast اسپل هاشون طولانی هستش و در نبرد های نزدیک کمی ضعیف هستن و این کلاس یکی از سریعترین کلاس ها در ضمینه لول up هستند و علت اصلیش هم همون AoE های شگفت انگیزشون هست

نقاط قوت :
    1. High damage
    2. Ability to deal damage to many enemies at once (AoE)
    3. Ranged attacks
    4. Fast leveling
    5. Excellent in groups
    6. Easy to make money

نقاط ضعف :

1. Low defense
    2. Long casting times
    3. Weak in melee range

نمونه ای از ستهای این کلاس:

Last edited by T@Z; 05-10-2010 at 11:04.

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    اونجا!!! اون....جا!!!

پيش فرض کلاس Modo

کلاس Modo

Modoها کلاسی در Jade Dynasty هستند که قابلیت تغییر شکل دارن در کل کلاسی هستند مرموز و غیر قابل پیشبینی Modo ها دامنه و تنوع وسیعی در انتخاب تلنت ها و استراتژیک که باهش میشه بازی کرد دارن اونها میتواند یک وارد کننده ضربات سهمگون , یک اتکر AoE و همچنین توانی وارد نمودن ضربه به هر دو صورت Mele و Range دارن قاعدتا با این اوصاف این کلاس یک کلاس بینهایت قوی هست ولی حرفه ای شدن با هش خیلی سخت هستش فقط بازیکنانی که تیز هستند و رفلکس بالای دارن میتونن با این کلاس بازی کنن ( جو گیر نشین واقعا کلاس فوق العاده سختی هست پیشنهاد میکنم اولین هیرو شما در این بازی اصلا این کلاس نباشه )
    خوب Modo ها در کل 3 تا فورم دارن که اندکی توضیح بدیم بد نیست

Human Form : تخصص اصلی این فورم در اتک های دسته جمعی هستش که چندین نفر مورد اثابت قرار میدن .
    Demonic Posture : تخصص اصلی این فورم در نبرد های تک به تک Mele هستش و البته با Defence بالا
    Modon Form : تخصص اصلی این فورم هم در نبرد های تک به تک Range هستش بهمراه افکت های خونریزی و البته با Resistance بالا.

ممکنه شما یک مود رو انتخاب کنین و یکی دیگه از دو مود هم استفاده کنه و یکی هم از هر سه مود در کل یک فورم قوی وجود نداره این بازی بازیکنانی که با این هیرو بازی میکنه اونو قوی کرده.

نقاط قوت :

1. Very versatile
    2. Capable of dealing ranged damage
    3. Capable of area-effect attacks
    4. Excellent at end-game

نقاط ضعف :

1. Difficult to learn
    2. Low Defense when in Human form

و نمونه ست این کلاس:

Last edited by T@Z; 05-10-2010 at 11:07.

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    اونجا!!! اون....جا!!!

پيش فرض کلاس Skysong

کلاس Skysong

Skysong یک کلاس Healer در Jade Dynasty هستش که توانای BufF کردن دیگران رو به چندین روش ممکن دارند قاعدتا این توتانی ها این کلاس رو یکی از قوترین افراد در کارهای تیمی میکنه . در نتیجه همین Buff ها این کلاس جزو یکی از کلاس ها با Armor بالا هستش با این وجود دمیج کمی دارن و بهترین و پر کاربرد ترین اسکیل هاشونو در لول های بالا یاد میگیرن .

نقاط قوت :

1. Ability to heal
    2. Can buff allies
    3. High Defense
    4. Excellent as part of a group

نقاط ضعف :

1. Low damage
    2. Many useful skills are not learned until late in game

نمونه ست این کلاس:

Last edited by T@Z; 05-10-2010 at 11:08.

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    اونجا!!! اون....جا!!!

پيش فرض کلاس Rayan

کلاس Rayan

Rayan ها بخاطر ظرافت و مهارتی که در Speed دارن و همچنین استفاده از بالاترین درجه اسکیل stealth به یکی از خشن ترین ماشین های مرگ در این بازی تبدیل شده اند که میتونن با استفاده از توانای هاشون قبل از این که حریف عکس العملی نشون بده از پا در بیارنش و یک Rayan واقعی همیشه ترجیح میده که هیچ وقت دشمن حضورش رو حس نکنه و اونها همیشه در سایه پنهان هستن که برای دوست و دشمن ناشناس میمونن

نقاط قوت:
    1. High damage and critical strike rate
    2. High Health
    3. Excellent in single-target PvP
    4. Stealth
    5. Can create a shadow clone

نقاط ضعف:

1. Low Defense
    2. Weak in group PvP
    3. No ranged attacks

نمونه ستی از این کلاس :

---------- Post added at 10:49 AM ---------- Previous post was at 10:47 AM ----------

انشال... 2 کلاس باقیمونده در روزهای بعد!!!( راستی در مورد غلط های املای!! این بنده حقیر رو ببخشید چون سریع می تایپم و معمولا هم باز خوانی نمیکنم)
    Last edited by T@Z; 05-10-2010 at 11:10.

داره خودمونی میشه 8322202257's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

سلام
    ممنون بابت معرفی بازی
    فقط میشه لطفا یه شبیه ساز برای اجرای افلاین هم بزارید
    مثل شبیه سازهای بازی وارکرافت

صفحه 1 از 25 1234511 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •