تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: درخواست نرم افزار پسوورد گذاشتن برروی پوشه های کامپیوتر ویا مخفی کننده انها

حـــــرفـه ای x_2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    p30world

14 درخواست نرم افزار پسوورد گذاشتن برروی پوشه های کامپیوتر ویا مخفی کننده انها

سلام به همگی دوستان من یه نرم افزاری رو میخوام که روی پوشه ها پسوورد بذاره ویا انها رومخفی کنه جوری که با هیچ رقم سرچ کردن دیده نشه واگر ترفندی در این مورد هست لطفا به من یاد بدید .خیلی ممنون از لطف دوستان

آخر فروم باز S@eid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نرم افزار Hide Folder XP برای همین کار هست.فولدر ها رو مخفی می کنه ... برای دیدن فولدر ها هم باید
    برنامه رو باز کنی برای باز کردن برنامه هم باید پسووردشو داشته باشی...

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته ممکنه نیاز به رجیستر داشته باشه من وقت نکردم برات پیدا کنم اگه در همین رابطه مشکلی پیش اومد به انجمن کرک و سریال مراجعه کن

پروفشنال Sokote-Gham's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    ................

12

سلام به همگی دوستان من یه نرم افزاری رو میخوام که روی پوشه ها پسوورد بذاره ویا انها رومخفی کنه جوری که با هیچ رقم سرچ کردن دیده نشه واگر ترفندی در این مورد هست لطفا به من یاد بدید .خیلی ممنون از لطف دوستان

خودم ازش استفاده می کنم عالیه MySecretFolder_4.2.0.172
    با کزک
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    RAR PASSWORD: Sokote-Gham

در آغاز فعالیت vymoney's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

من با xp tools كار ميكنم، هم يه نرم افزار كلي براي مديريت ويندوزه هم ميتونه نه تنها پوشه ها بلكه فايلها رو هم مخفي كنه ، جالب بودن اين برنامه وقتي بيشتر ميشه كه بدونيدكه مخفي و ظاهر كردن پوشه ها تنها با 2 كليك ، هر جا كه باشيد انجام ميگيره ، بدون اينكه كسي سر در بياره و قابليت قرار دادن پسورد هم توش هست

در آغاز فعالیت vymoney's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

اليته اين رو هم بگم كه اين نرم افزار امكانات ديگه اي هم مثل ، خالي كردن ram و افزايش سرعت ويندوز، خالي كردن temp ، نصب و حذف برنامه ها ، مديريت استارت آپ و .... رو هم انجام ميده!!!

حـــــرفـه ای x_2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    p30world

پيش فرض

من با xp tools كار ميكنم، هم يه نرم افزار كلي براي مديريت ويندوزه هم ميتونه نه تنها پوشه ها بلكه فايلها رو هم مخفي كنه ، جالب بودن اين برنامه وقتي بيشتر ميشه كه بدونيدكه مخفي و ظاهر كردن پوشه ها تنها با 2 كليك ، هر جا كه باشيد انجام ميگيره ، بدون اينكه كسي سر در بياره و قابليت قرار دادن پسورد هم توش هست
    دوست عزیز دستت درد نکنه مثل اینکه یادت رفته لینک دانلود رو معرفی کنی.
    Last edited by x_2007; 26-03-2007 at 08:44.

داره خودمونی میشه mystery8014's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

سلام . برای اینکار از برنامه fake folder استفاده کن . این برنامه پوشه را تبدیل به کنترل پانل می کنه و هر کاری هم بکنه غیر از کنترل پانل چیزی نشون نمی ده مگر با همون برنامه open کنی تا از این حالت خارج بشه . توی اینترنت دنبالش نگشتم از بیرون پیداش کردم .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •