تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: سوال در مورد Streaming در هارد WDMyCloud

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض سوال در مورد Streaming در هارد WDMyCloud

سلام دسوتان به هارد WDMycloud 3t دارم میدونید که روی اینها قابلیت Media Streaming وجود داره که وقتی فایل ویدیویی روی این هارد میریزید میشه تو نتورک از طریق ویندوز مدیا پلیر به ویدیوها دسترسی داست اما نمیشه (یعنی من نتونستم) روی فایلهای ویدیویی مجوز دسترسی داد مثلا بگی فلان یوزر به این مدیا دسترسی داشته باشه و یا نداشته باشه.خوالستم ببینم دوستان راهکاری دارن برای این موضوع؟

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دسوتان به هارد WDMycloud 3t دارم میدونید که روی اینها قابلیت Media Streaming وجود داره که وقتی فایل ویدیویی روی این هارد میریزید میشه تو نتورک از طریق ویندوز مدیا پلیر به ویدیوها دسترسی داست اما نمیشه (یعنی من نتونستم) روی فایلهای ویدیویی مجوز دسترسی داد مثلا بگی فلان یوزر به این مدیا دسترسی داشته باشه و یا نداشته باشه.خوالستم ببینم دوستان راهکاری دارن برای این موضوع؟
    سلام .

همانطوریکه در عکس زیر مشخص هست ؛ از قسمت Shares یه فولدر بسازید و کل ویدئوها رو داخل آن ذخیره کنید و از قسمت User Access مشخص کنید که کدام کاربر به این فولدر دسترسی داشته باشند یا نداشته باشند.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

سلام .

همانطوریکه در عکس زیر مشخص هست ؛ از قسمت Shares یه فولدر بسازید و کل ویدئوها رو داخل آن ذخیره کنید و از قسمت User Access مشخص کنید که کدام کاربر به این فولدر دسترسی داشته باشند یا نداشته باشند.

سلام

ممنون از پاسختون اما این قسمت فقط دسترسی به smb share رو تعیین میکنه در واقع همون share permission ها هست ولی برای حالت media streming وقتی روی یک فولدری گزینه media streaming رو روی حالت ON میزاریم هرچی ویدیو داخلش باشه برای همه در دسترس قرار میده..(بدون توجه به اینکه روی این فولدر چه دسترسی هایی به چه یوزرهای داده باشیم)

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •