تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: شارژر فندکی و گرفتن شارژ از شارژر خودرو برای موبایل مشکلی برای گوشی درست نمی کنه؟

داره خودمونی میشه Nostophobia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2016

2 شارژر فندکی و گرفتن شارژ از شارژر خودرو برای موبایل مشکلی برای گوشی درست نمی کنه؟

سلام

من بیشتر مواقع در حال رانندگی هستم و از برنامه مسیر یاب ویز یا نقشه گوگل استفاده می کنم. برای اینکه شارژ گوشی تمام نشه و بتونم گوشی را مدام شارژ نگه دارم تا از ویز استفاده کنم خواستم از شارژر فندکی استفاده کنم. خواستم بدونم که شارژ گوشی با این شارژرهای فندکی برای باطری و سخت افزار مضر نیست؟ چون شنیدم نوسانات داره و باعث خرابی گوشی می شوند. اگر جنس خوب و کمی گرون بخریم چطور؟ اگر کسی از این شارژرها استفاده می کنه و راضی هست بگه چه مارک و مدلی هست و چند وقت استفاده می کنه و کمی از تجریباتی که با این شارژرها داشتید بگید. البته فکر کنم شارژر فندک یه ماشین خیلی عالی با یک ماشین مثل پراید تو موضوع نوسانات زمین تا آسمان اختلاف داره و متاسفانه من یک پراید دارم و واسه هم می ترسم که گوشی داغون بشه و خرج رو دستم بزاره.

مرسی از کمک

ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

سلام

من بیشتر مواقع در حال رانندگی هستم و از برنامه مسیر یاب ویز یا نقشه گوگل استفاده می کنم. برای اینکه شارژ گوشی تمام نشه و بتونم گوشی را مدام شارژ نگه دارم تا از ویز استفاده کنم خواستم از شارژر فندکی استفاده کنم. خواستم بدونم که شارژ گوشی با این شارژرهای فندکی برای باطری و سخت افزار مضر نیست؟ چون شنیدم نوسانات داره و باعث خرابی گوشی می شوند. اگر جنس خوب و کمی گرون بخریم چطور؟ اگر کسی از این شارژرها استفاده می کنه و راضی هست بگه چه مارک و مدلی هست و چند وقت استفاده می کنه و کمی از تجریباتی که با این شارژرها داشتید بگید. البته فکر کنم شارژر فندک یه ماشین خیلی عالی با یک ماشین مثل پراید تو موضوع نوسانات زمین تا آسمان اختلاف داره و متاسفانه من یک پراید دارم و واسه هم می ترسم که گوشی داغون بشه و خرج رو دستم بزاره.

مرسی از کمک
    همونطور که خودتونم اشاره کردین شارژهای فندکی پراید اصلا کیفیتی نداره
    و خود شارژهای فندکی هم جنس خوبی ندارن
    بهترین کار اینکه پاور بانک با ظرفیت بالا بخرید و یک عمر راحت استفاده کنید

3. این کاربر از mohamad skystar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •