تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 12

نام تاپيک: خرید هارد اکسترنال

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض خرید هارد اکسترنال

سلام
    من میخوام هارد اکسترنال بخرم.دوستان اگه میشه یه راهنمایی کلی راجب برندها ، ظرفیت ، نوع و... و نکته های موقع خرید بهم بدین خیلی ممنون میشم

یه سوال هم اینکه من نظرم راجب ظرفیت 2 ترابایت هستش ولی بیرون میگن 2 ترا نخر چون تازه اومده و هنوز مثله 1 ترا جوابشو پس نداده ، چیکار کنم به نظرتون؟؟؟؟؟
    ممنون

2. این کاربر از mehdia1968 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

سلام

اونایی که بهتون گفتن میخوان جنس قدیمی رو بدن بره و جنس های جدید تر بیارن .

اتفاقا 2 ترا بهترین انتخاب هست .

اگه با خودت زیاد حمل میکنی پروتابل بخر

اما فقط میخوای کنار کامپیوترت بزاری و حمل نمیکنی و جابه جا نمیکنی هارد رومیزی 2 ترا که ارزون تر هم هست بخر

4. 2 کاربر از m-530 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه p30ASKER's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013
    محل سكونت
    Rasht

پيش فرض

سلام دوست عزیز هرکس گفته دو ترا نخر مقداری راست گفته و مقداری نه
    ولی چربش بسمت راستگویی هست
    واسه اینکه دو ترا واقعا تازه تو ایران جا افتاده و خب نیاز به منبع تغذیه دارن و حمل و نقلشون یکم سخت تر هست به نظر من شما هرگز اطلاعاتت به دو ترابایت نخواهد رسید بخاطر اینکه حجم بسیار بالایی داره
    اگه اما خودت به حجم بالا علاقمندی در اخرین لحظات و پس از فکر فراوان دو ترابایتی رو بخر چرا که همونطور گفتم حمل و نقلش یکم سخت هست و خیلی خیلی محاله شما بتونی پرش کنی
    و این رو یادت باشه در حال حاضر بهترین برند هارد " وسترن دیجینال " my passport هست و این همه برندهایی مثل آ دیتا سیلیکون پاور و... در مقابل وسترن حرفی برای گفتن ندارن من خودم تو کار تعمیر هستم اینایی که میگن ضد ضربه هست رو فرض ضد ضربست رو کاشی بیفته کلاسش تعطیلیه
    بی هیچ شکی وسترن دیجیتال بخر اصلا بدون هیچ فکری حتی!

6. 2 کاربر از p30ASKER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سلام

اونایی که بهتون گفتن میخوان جنس قدیمی رو بدن بره و جنس های جدید تر بیارن .

اتفاقا 2 ترا بهترین انتخاب هست .

اگه با خودت زیاد حمل میکنی پروتابل بخر

اما فقط میخوای کنار کامپیوترت بزاری و حمل نمیکنی و جابه جا نمیکنی هارد رومیزی 2 ترا که ارزون تر هم هست بخر
    میشه مارک و مدل مناسب که کارش خوب باشه و 2 ترا باشه رو بهم پیشنهاد بدین؟؟؟
    من مراقبتم خوبه تقریبا

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

واسه اینکه دو ترا واقعا تازه تو ایران جا افتاده و خب نیاز به منبع تغذیه دارن و حمل و نقلشون یکم سخت تر هست به نظر من شما هرگز اطلاعاتت به دو ترابایت نخواهد رسید بخاطر اینکه حجم بسیار بالایی داره
    اگه اما خودت به حجم بالا علاقمندی در اخرین لحظات و پس از فکر فراوان دو ترابایتی رو بخر چرا که همونطور گفتم حمل و نقلش یکم سخت هست و خیلی خیلی محاله شما بتونی پرش کنی
    و این رو یادت باشه در حال حاضر بهترین برند هارد " وسترن دیجینال " my passport هست و این همه برندهایی مثل آ دیتا سیلیکون پاور و... در مقابل وسترن حرفی برای گفتن ندارن من خودم تو کار تعمیر هستم اینایی که میگن ضد ضربه هست رو فرض ضد ضربست رو کاشی بیفته کلاسش تعطیلیه

ممنون دوست عزیز
    شاید به 2 ترا نرسه ولی مطمئنم از 1 ترا رد میشه آخه :(
    خودمم تقریبا راجبه WD به این نتیجه رسیدم که بهتره ولی میترسم از مارک های دیگه هم 2ترا مدل خوبی باشه و من ندونم
    اگه میشه 2ترا چند مدل بهم پیشنهاد بدین و نظر نهایی هم بدین.ممنون

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوست گرامی :

واسه اینکه دو ترا واقعا تازه تو ایران جا افتاده و خب نیاز به منبع تغذیه دارن و حمل و نقلشون یکم سخت تر هست
    برداشت من از این جمله ، مدلهای آداپتوری هست . مدلهای دوترابایت آداپتوری خیلی وقته که در بازار موجوده .

ولی اگر مدلهای پرتابل منظور شما باشه همانطوری که خودتان بهتر میدانید نیازی به آداپتور برق نیست و همچنین به خاطر سایز کوچک سهولت بیشتری در حمل و نقل دارند . در عکس زیر اختلاف اندازه در مدلهای یک و دوترابایتی در حد میلیمتری هست (به ترتیب از بالا به پایین مربوط به مدلهای 500GB و 750BG/1TB و در آخر 2TB) . حتی مدلهای ultra ضخامت کمتری نسبت به مدلهای معمولی دارند .

و این رو یادت باشه در حال حاضر بهترین برند هارد " وسترن دیجینال " my passport هست

صحبت از اینکه برند وسترن دیجیتال بهترین هست بنظر من کمی اغراق آمیزه وگرنه برندهای دیگری مثل سیگیت تولیدات خوب و با کیفیتی هم دارند . هاردهای اکسترنال وسترن ویژگیهای خاصی دارند که اطلاعات را بصورت رمزگذاری شده ذخیره میکنند و در صورتیکه به هر علتی (مثلاً سهل انگاری کاربر) خراب بشوند تعمیر و یا ریکاوری اطلاعات نسبت به سایر برندها و مدلها سختتر و پرهزینه تر هست .

ممنون دوست عزیز
    شاید به 2 ترا نرسه ولی مطمئنم از 1 ترا رد میشه آخه :(
    خودمم تقریبا راجبه WD به این نتیجه رسیدم که بهتره ولی میترسم از مارک های دیگه هم 2ترا مدل خوبی باشه و من ندونم
    اگه میشه 2ترا چند مدل بهم پیشنهاد بدین و نظر نهایی هم بدین.ممنون
    سلام .

همانطوریکه در پست دوم هم گفته شد اگر زیاد جابجا میکنید که باید از انواع پرتابل بخرید . مدلهای پرتابل دوترابایتی فعلا تنوع زیادی ندارند . پیشنهاد میکنم WD my passport ultra بخرید و اگر در بازار پیدا نکردید میتونید مدل معمولی آنرا بخرید (WD my passport و یا WD elements).

ولی اگر جابجا نمیکنید توصیه میشه که انواع آداپتوری بخرید که قیمت مناسبتری دارند مثل WD my book . البته از برند سیگیت هم مدلهای مناسبی موجود هست مثل expansion و یا backup plus .

10. 3 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

مرسی دوست عزیز از توضیحات مفیدت
    همونطور که گفتی هارد 2 ترا این مدل هایی که گفتی تو بازار نیست و پیدا نمیشه ( حداقل تو سرچی که من الان زدم موجود نیست ) ، جایی رو سراغ داری شما؟؟

نظرت راجب مدل [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نسبت به مدل های دیگه که گفتی چیه ؟؟؟

داره خودمونی میشه p30ASKER's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013
    محل سكونت
    Rasht

پيش فرض

دوست عزیز بنده خودم مدیر فروش هستم
    مطمئن باش اینجا برام سود نداره آمار بازار هم دستمه مدلی رو میتونم پیشنهاد بدم که زود از دست همکارا خالی شه!!

طی تجربه ای که من در کارم دارم بهترین مدل هارد اکسترنال وسترن دیجیتال هست my passport که رمز گذاری هم انجام میده کار باهاش بسیار راحت تر از مدل سیگیت هست
    اتفاقا به شما دوستان بگم بنده در آبان ماه 4 مدل سیگیت فروختم که همه مرجوعی داشتن میگفتن ایرادات پیدا کرده بهمین خاطر کمتر کسی رو پیشنهاد میدم سیگیت بخره

دوست گلم این مدل که شما کفتید بهترین هست
    اما یه چیز هم به شما بگم انصافی برخی از خریداران مدل seagate CENTRAL رو هم خیلی تعریف میکنن
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    این رو گفتم بدونی
    ولی نظر من وسترن هست

13. این کاربر از p30ASKER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مرسی دوست عزیز از توضیحات مفیدت
    همونطور که گفتی هارد 2 ترا این مدل هایی که گفتی تو بازار نیست و پیدا نمیشه ( حداقل تو سرچی که من الان زدم موجود نیست ) ، جایی رو سراغ داری شما؟؟

نظرت راجب مدل [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نسبت به مدل های دیگه که گفتی چیه ؟؟؟
    فکر میکنم حداقل یکی از این مدلهای دوترابایتی در بازار موجود باشه . اگر تهران هستید میتونید برید بازار رضا یا مرکر کامپیوتر ایران . در مورد سوال آخر ؛ یکی از مهمترین ویژگیها این هست که دو اینترفیس Fireware دارد (به همراه یک usb2) . در واقع پورت دوم Fireware برای متصل کردن هاردهای اکسترنال دوم به آن هست.

15. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

میخواستم بدونم موقع خرید هارد باید به چه نکاتی تو بسته بندی و گارانتی و.... توجه کنم و چک کنم؟؟؟چطور بفهمم سالمه سالمه؟؟
    و قضیه تست کردن و اینا چیه؟چجوری باید انجام بدم؟اصلا لازمه وقتی تازه میخرم تستی چیزی بزنم؟؟؟
    ممنون

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •