تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 11 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 104

نام تاپيک: آموزش نصب فرمویر LT+ 1.91 بر روی درایو های لایت آن اکس باکس 360 فت

کاربر فعال کلوپ گوشی ها .:PAR3A:.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض آموزش نصب فرمویر LT+ 1.91 بر روی درایو های لایت آن اکس باکس 360 فت

سلام...
    از اونجایی که یه سری از دوستان در رابطه با ریختن فرمویر LT+ 1.91 یه سری سوال داشتن ، گفتم یه آموزش کامل با تمام مخلفات بنویسم : دی
    البته قبلا دوست خوبمون Squall Leonhart هم یه آموزش در این باره نوشته بودن ، که من توی قسمت DVD Key عینا آموزش ایشون رو میزارم : )
    قبل از شروع آموزش چیز هایی که بهشون نیاز داریم رو میزارم :
    فایل فرمویر ها :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    ورژن آخر جانگل فلشر :
    کد:
    ----------------------------------------------
    نکته : واسه ی وصل کردن کنسول به کامپیوتر ، اول کابل پی سی رو بزنید ، بعدش اگه سر راه کابل پاور کلید گذاشتین کلید رو در حالت روشن بزارید ، بعد کنسول رو روشن کنید ، بعد کامپیوتر... اگه قبل از روشن کردن کنسول کامپیوتر رو روشن کنید بایوس درایو رو نمیشناسه (چون برق به درایو نمیرسه...)
    قسمت اول : استخراج DVD Key

1. استخراج DVD Key با استفاده از روش سوزنی (PMT Probe)
    در صورتی که از قبل به نحوی Dummy.bin یا DVD Key را در اختیار دارید نیازی به انجام این مرحله نمی‌باشد. در صورتی که به DVD Key خود شک دارید حتما از این روش برای استخراج مجدد آن استفاده کنید. برای درایوهای 83850c ورژن یک، با استفاده از روش نیمه باز کردن درایو نیز می‌توان DVD Key را به دست آورد.
    دستگاه را باز کرده و کابل برق درایو را در آورید. مطابق عکس زیر سیم‌های 5 و 6 را دقیقاً شناسایی بکنید.

سیم 5 را از وسط کمی لخت کرده و یک سیم نازک به آن وصل کنید. به انتهای این سیم نازک یک سوزن ته گرد وصل کنید :

سیم 6 را از وسط قطع کرده و بر روی مسیر یک کلید روشن خاموش دو حالته قرار بدهید.

درب درایو LiteOn را باز کرده و با توجه به عکس زیر نقطه MPX01 را دقیقاً شناسایی بکنید :

کامپیوتر را روشن کنید. کلید کابل را در وضعیت روشن قرار دهید. یک طرف کابل ساتا را به مادربرد کامپیوتر و طرف دیگر آن را به پشت درایو LiteOn وصل کنید. برق کنسول را وصل کنید. کنسول را روشن کنید.
    برنامه جانگل فلشر را اجرا کرده و مطابق عکس زیر مراحل را انجام دهید :

اگر مراحل را درست انجام دهید اطلاعات درایو از جمله DVD Key و Dummy.bin خوانده می‌شوند و می‌توانید آنها را ذخیره کنید.
    مرحله دوم : پاک کردن فرمویر فعلی درایو
    قبل از انجام این مراحل ، حتما از اینکه فایل Dummy.bin رو به صورت صحیح استخراج کردید ، اطمینان حاصل کنید : دی
    حالا طبق عکس زیر عمل کنید :

تمامی پیغام هایی که میاد رو Yes بزنید...
    جانگل فلشر شروع به پاک کردن درایو کنسول میکنه...
    این راهیه که آموزش جانگل فلشر گفته و من تست نکردم ، من خودم تا حالا از یه راه دیگه میرفتم که بعد از این راه بهتون میگم...

زمانی که این نقطه چین دوم + پیغام : Drive Returned Status 0xD0 رو دیدین :
    برق درایو رو قطع کنید و در عرض کمتر از یک ثانیه دوباره وصل کنید...
      محتوای مخفی: اگه روی کابل پاور کلید روشن خاموش زدید ، از این طریق عمل کنید 

قبل از شروع کلید رو در حالت روشن قرار بدین...

واسه ی اینکار ، در صورتی که در مسیر کابل پاور کلید گذاشتین ، زمانی که نقطه چین دومی و پیغام Drive Returned Status 0xD0 رو دیدین ، کلید رو در حالت خاموش بزارین و در عرض کمتر از یک ثانیه دوباره به حالت روشن برگردونیدش... مبینید که جانگل فلشر درایو رو در حالت Vendor Mode شناسایی میکنه...

محتوای مخفی: اگه روی کابل پاور کلید روشن خاموش ندارید ، از این طرق عمل کنید 

در این صورت ، سعی کنین کابل پاور رو تا آخرین حدی که از جاش کامل بیرون نیاد و اتصال قطع نشه بیارین بیرون ، بعدش که آماده شدین ، سریع کابل رو کامل بکشین بیرون و در عرض کمتر از یک ثانیه بزنین داخل...

میتونین کابل پاور کل کنسول هم یه بار بکشین بیرون و در عرض کمتر از یک ثانیه بزنید داخل و کنسول رو روشن کنید که این راه سخت تره و من راه بالایی رو توصیه میکنم...

و اما راهی که خودم ازش استفاده می کنم و توسط خودم تست شده...

زمانی که پیغام هایی واستون اومد و همه رو Yes زدین ، صبر کنید که جانگل کارشو بکنه ، زمانی که پیغام Drive Returned Status 0xD0 و نقطه چین دوم هم دیدین هیچ کاری نیاز نیس بکنین ، بعد یه مدت ، جانگل فلشر ارور میده که نتونسته درخواست وندور مود رو به درایو برسونه... (چار تا فحش هم فک کنم بده نمیدونم!!!)

الان دیگه جانگل درایو رو نمیشناسه ، ولی نترسین ، همه چی رو به راهه : دی
    بعد از این ، روی دکمه ی Intro / Device ID کلیک کنین...
    حالا دو راه هست :

محتوای مخفی: اگه روی کابل پاور کلید روشن خاموش زدید ، از این طریق عمل کنید 

قبل از شروع کلید رو در حالت روشن قرار بدین...
    واسه ی اینکار ، اول دکمه ی Yes رو بزنید و بعدش کلید رو در حالت خاموش بزارین و در عرض کمتر از یک ثانیه دوباره به حالت روشن برگردونیدش... مبینید که جانگل فلشر درایو رو در حالت Vendor Mode شناسایی میکنه...

محتوای مخفی: اگه روی کابل پاور کلید روشن خاموش ندارید ، از این طرق عمل کنید 

در این صورت ، سعی کنین کابل پاور رو تا آخرین حدی که از جاش کامل بیرون نیاد و اتصال قطع نشه بیارین بیرون ، بعدش که آماده شدین ، دکمه ی Yes رو بزنید و سریع کابل رو کامل بکشین بیرون و در عرض کمتر از یک ثانیه بزنین داخل...

میتونین کابل پاور کل کنسول هم یه بار بکشین بیرون و در عرض کمتر از یک ثانیه بزنید داخل و کنسول رو روشن کنید که این راه سخت تره و من راه بالایی رو توصیه میکنم...

بعد از انجام یکی از این کار ها جانگل با موفقیت درایو رو میشناسه و میزنه Drive is in Vendor mode...

-------------------------------------------------------------

مرحله سوم : رایت فرمویر آماده شده برای درایو

خوب ، اولین کاری که باید بکنین اینه که توی جانگل برین به تب : Firmware tools 32
    حالا طبق عکس زیر عمل کنین :

1- اول دکمه ای رو که با عدد 1 مشخص کردم رو بزنید ، و بعدش فایل Dummy.bin که استخراج کردین رو انتخاب کنید...

2- بعد از اون دکمه ای که با عدد 2 مشخص کردم رو بزنید... باید فرمویر خام رو بدین... بعد از آپدیت به داشبورد 19می (13146؟؟؟) و 19 جولای (13599) ، فرمویر درایوتون به 0251 تغییر میکنه (وقتی درایو رو به جانگل فلشر وصل میکنین فرمویر ورژن رو میزنه 0251) ، پس باید فایل LTPlus-025v1.91.bin رو از پوشه ی Firmwares از فایلی که در اول آموزش لینکشو دادم رو انتخاب کنید...

3- حالا دکمه ی Spoof رو بزنید تا فرمویر مخصوص درایو شما ایجاد بشه...

حالا میرسیم به مرحله رایت... دیگه نیاز به کاری نیست... دقت کنید که فرمویر سفارشی رو ایجاد کرده باشین و توی جانگل هم باشه (از اون موقعی که فرمویر رو ایجاد کردین جانگل رو نبسته باشین و اگر هم بستین دوباره از مرحله سوم شروع کنین)...

(اون دو تا قسمت رو واسه ی این قرمز کردم که درایوم به پی سی وصل نبود و ممکن بود باعث گیج شدن بشه که چرا اطلاعات فرق دارن و چرا مال من هیچی ننوشته!!!)

خوب حالا دکمه Write رو بزنید... جانگل فلشر شروع به رایت کردن فرمویری که بهش دادین و با Dummy.bin که بهش دادین سفارشی شده میکنه...

تبریک میگم ، شما با موفقیت LT+ 1.91 رو رایت کردین!!!

توی آموزش Jungle Flasher گفته که بعد از این کار Outro/ATA Reset رو هم بزنین و من هم همیشه زدم... حالا شاید بدون زدن این هم مشکلی نباشه ولی شما بعد از اینکه فرمویر رایت شد محظ احتیاط Outro / ATA Reset رو بزنین...

منابع :

کد:

Junge Flasher Tutorial

با تشکر از Squall Leonhart عزیز (یه عذرخواهی به ایشون بدهکارم که بخش اول آموزش ایشون رو بدون اجازه توی این آموزش قرار دادم)

موفق باشید ; )
    Last edited by .:PAR3A:.; 08-08-2011 at 20:10.

تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

اگه لینک های پست اول ایراد داشت از این لینک ها استفاده کنید :
    کد:
    کد:
    با تشکر از HESAM_5700 : دی ; )
    اینم لینک غیر مستقیم :
    کد:
    کد:
    Last edited by .:PAR3A:.; 08-08-2011 at 15:12.

3. 9 کاربر از .:PAR3A:. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز s.j-rez's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    مراغه.......... نام:ساجد

پيش فرض

خیلی خیلی عالی دمت گرم...............
    فقط با سعید و بقیه صحبت کن یه نسخه هم اینجا بزاری

کد:
    خیلی ممنون

5. این کاربر از s.j-rez بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Squall Leonhart's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    اروميه

پيش فرض

با تشکر از Squall Leonhart عزیز (یه عذرخواهی به ایشون بدهکارم که بخش اول آموزش ایشون رو بدون اجازه توی این آموزش قرار دادم)

من قبلا توی آموزشی که به صورت pdf درست کردم اجازه استفاده از مطالبش رو دادم. هیچ مشکلی نیست.
    آموزش خواندن DVD Key و رایت کردن LT Plus 1.9 برای درایوهای(Phat) LiteOn به صورت PDF

کد:

7. 3 کاربر از Squall Leonhart بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه hassanmirabi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دست شما درد نکنه دوست عزیز
    ولی خیلی پیچیده بنظر میاد...
    کسی توی تهران جایی رو میشناسه که هم خوب کپی خور کنه هم قیمتش منصفانه باشه؟
    من چند روز پیش داشبوردم رو آپدیت کردم الان دیگه هیچ دیسک کپی ای رو اجرا نمیکنه.فکر کنم ارجینال شده دستگاه

تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

به نظر پیچیده میاد ، اما خیلی خیلی سادس... برای بار اول نهایتا 15 دقیقه وقت ببره ، برای دفعات بعد چون هم مراحل بعدی رو بهش مسلطین هم اینکه DVD Key رو دارین ، نهایتا 5 دقیقه (روی 2-3 دقیقه حساب کنین : دی) زمان ببره...
    واس تهران هم برین به این آدرس :
    xboxworld.ir
    هم کارش درسته هم منصفه... آدرس و این چیزا رو هم توی سایت زده...

10. این کاربر از .:PAR3A:. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز starpars's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    C:\Program Files

پيش فرض

من الان درايوم 74850 هست فريمور هم lt plus 1.1 و داشبورد 12625 هست فايلاي KEY هم دارم
    خوب الان ميخوام LT+ 1.91 نصب كنم چنتا سوال دارم لطفا مارو روشن كنيد:

اول بهتره درايو رو به OFW ببرم بعد نصب داشبورد 13599 و بعدش LT+ 1.91
    يا مستقيم LT+ 1.91 رو اول بريزم بعد داشبورد 13599
    اگه اول
    داشبورد 13599 بريزم بعد بخوام LT+ 1.91 بريزم مشكلي پيش مياد ؟ (چون درايو رو فلش ميكنه)

تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

اول فرمویر اوریجینال (میتونین هم نریزین ولی اگه بریزین بهتره چون بدون ریختن فرمویر اوریجینال احتمال فلگ هست) ، بعدش داشبورد 13599 ، بعدش LT+ 1.91...
    موفق باشین ; )

13. این کاربر از .:PAR3A:. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سلام. آموزشتون خیلی عالیه...
    ولی من xbox ام اسلیم نیست. آرکیده.
    لطفاّ برای آرکید هم آموزش بذارین.
    خیلی ممنون.

آخر فروم باز s.j-rez's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    مراغه.......... نام:ساجد

پيش فرض

سلام. آموزشتون خیلی عالیه...
    ولی من xbox ام اسلیم نیست. آرکیده.
    لطفاّ برای آرکید هم آموزش بذارین.
    خیلی ممنون.
    خوب این آموزش فت هاست که آرکید هم شامل میشه
    فقط باید بفهمی درایوت چیه اگه لایت ان هست که همین اموزشه ولی اگه یه چیز دیگست که یه آموزش دیگه داره

صفحه 1 از 11 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •