تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: خرید تلویزیون به عنوان تابلوی اعلانات!

اگه نباشه جاش خالی می مونه amiva's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض خرید تلویزیون به عنوان تابلوی اعلانات!

سلام دوستان
    من می خوام یه دستگاه تلویزیون بخرم، که توی لابی شرکت به عنوان تابلوی اعلانات نصب بشه و عکس ها و اعلامیه ها و اینا رو نمایش بده.
    خب مشخصه که سایز بالا یعنی حداقل 55 لازم داریم، و چون هزینه مهمه برامون، نمیخوایم دیگه بالای 60 باشه، زاویه ی دیدش باید یه جوری باشه که از پایین دیده بشه (مثلا ارتفاع 1.5 تا متر بالای سر بیننده). امکاناتی مثل 3D و سرعت فوق العاده ی پاسخگویی به تصویر به دردمون نمیخوره. نمیدونم باید smart TV باشه یا نه ولی به نظرم جزیی از پورت هایی که لازم داریم LAN باید باشه که بشه به سرور شرکت وصلش کرد. با این تفاسیر، میشه لطف کنید و یکی دو مدل مناسب پیشنهاد بدید؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

سلام دوستان
    من می خوام یه دستگاه تلویزیون بخرم، که توی لابی شرکت به عنوان تابلوی اعلانات نصب بشه و عکس ها و اعلامیه ها و اینا رو نمایش بده.
    خب مشخصه که سایز بالا یعنی حداقل 55 لازم داریم، و چون هزینه مهمه برامون، نمیخوایم دیگه بالای 60 باشه، زاویه ی دیدش باید یه جوری باشه که از پایین دیده بشه (مثلا ارتفاع 1.5 تا متر بالای سر بیننده). امکاناتی مثل 3D و سرعت فوق العاده ی پاسخگویی به تصویر به دردمون نمیخوره. نمیدونم باید smart TV باشه یا نه ولی به نظرم جزیی از پورت هایی که لازم داریم LAN باید باشه که بشه به سرور شرکت وصلش کرد. با این تفاسیر، میشه لطف کنید و یکی دو مدل مناسب پیشنهاد بدید؟
    با سلام خدمت دوستان
    من هم دنبال تلویزیونی برای همین کار هستم ویک سوال دیگه هم دارم که برای نمایش اطلاعات مورد نظر روی تلویزیون به عنوان تابلوی اعلانات از چه نرم افزاری یا دستگاهی باید استفاده کرد یا خود مدیا پلیر تلویزیون کافیه؟
    لطفاً اگر در این زمینه اطلاعاتی دارین راهنمایی بفرمایید. با تشکر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •