تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: مشاوره جهت خرید گوشی تا 200 هزار تومن

کاربر فعال فوتبال خارجی vahidreza2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض مشاوره جهت خرید گوشی تا 200 هزار تومن

سلام دوستان

جدیدا تصمیم به خرید گوشی جدید گرفتم . حدود 4-5 سالی بود یه دونه k750 داشتم و ازش واقعا راضی بود متاسفانه حدود یک سال پیش عمرش رو داد به شما

یک سالی میشه که یه گوشی ساده نوکیا 1209 دارم و دارم باهاش سر میکنم که انصافا هم گوشی خوبی بوده برام .

حالا می خوام برای اولین بار برم سمت گوشی های صحفه لمسی و سیستم عامل دار مثل آندروید و لی بودجه محدودی حدود 200 و دیگه نهایتش 250 دارم برای خرید .

از گوشی نیز انتظارات زیر رو دارم :

1- صحفه لمسی خوب و قابل قبولی داشته باشه از نظر کیفیت و ...
    2- صحفه نمایش خیلی کوچیک نباشه
    3- دارای سیستم عامل باشه ترجیحا آندروید و ...
    4- دوربین نسبتا خوب و قابل قبولی داشته باشه برای فیلم برداری و عکس برداری
    5- مدت نگهداری باتری خوبی داشته باشه
    6- خیلی مهم : از لحاظ استحکام بدنه و ... در سطح خوبی باشه چون گوشی از دست من زیاد زمین میافته

امکان استفاده از اینترنت رو به صورت وای - فای و یا وایرلس رو داشته باشه که بشه باهاش از طریق مودم ای دی اس ال وایرلس دار ازش در فیس ... و غیره استفاده کرد

حالا با این نیاز ها و بودجه من بهترین انتخابی که میشه داشت چی هستش ؟

دو تا ایده هم داشتم با توجه به کمی بودجه :1- اینکه گوشی کار کرده بگیرم ؟ که در این طورت در این رنج قیمت بهترین گوشی کار کرده ای که می تونم بگیرم چی هستش ؟

2- اینکه فعلا قید خرید گوشی رو بزنم و پول رو نگه دارم و چند ماه دیگه مثلا 3-4 ماه دیگه با بودجه بالاتر گوشی بهتری بگیرم ؟

منتظر نظرات شما هستیم

پروفشنال 775e's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2012
    محل سكونت
    خوزستان

پيش فرض

سلام قید خرید گوشی رو باید بزنی فعلا
    تا بود جتونو به 300 یا 350 برسونید
    گوشی گالکسی ace
    و xperia u از جمله گوشی های ارزون قیمت هستن که نیاز های شما رو براورده میکنن

3. این کاربر از 775e بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

سلام دوستان

جدیدا تصمیم به خرید گوشی جدید گرفتم . حدود 4-5 سالی بود یه دونه k750 داشتم و ازش واقعا راضی بود متاسفانه حدود یک سال پیش عمرش رو داد به شما

یک سالی میشه که یه گوشی ساده نوکیا 1209 دارم و دارم باهاش سر میکنم که انصافا هم گوشی خوبی بوده برام .

حالا می خوام برای اولین بار برم سمت گوشی های صحفه لمسی و سیستم عامل دار مثل آندروید و لی بودجه محدودی حدود 200 و دیگه نهایتش 250 دارم برای خرید .

از گوشی نیز انتظارات زیر رو دارم :

1- صحفه لمسی خوب و قابل قبولی داشته باشه از نظر کیفیت و ...
    2- صحفه نمایش خیلی کوچیک نباشه
    3- دارای سیستم عامل باشه ترجیحا آندروید و ...
    4- دوربین نسبتا خوب و قابل قبولی داشته باشه برای فیلم برداری و عکس برداری
    5- مدت نگهداری باتری خوبی داشته باشه
    6- خیلی مهم : از لحاظ استحکام بدنه و ... در سطح خوبی باشه چون گوشی از دست من زیاد زمین میافته

امکان استفاده از اینترنت رو به صورت وای - فای و یا وایرلس رو داشته باشه که بشه باهاش از طریق مودم ای دی اس ال وایرلس دار ازش در فیس ... و غیره استفاده کرد

حالا با این نیاز ها و بودجه من بهترین انتخابی که میشه داشت چی هستش ؟

دو تا ایده هم داشتم با توجه به کمی بودجه :1- اینکه گوشی کار کرده بگیرم ؟ که در این طورت در این رنج قیمت بهترین گوشی کار کرده ای که می تونم بگیرم چی هستش ؟

2- اینکه فعلا قید خرید گوشی رو بزنم و پول رو نگه دارم و چند ماه دیگه مثلا 3-4 ماه دیگه با بودجه بالاتر گوشی بهتری بگیرم ؟

منتظر نظرات شما هستیم
    اکسریا مینی کنم مناسب باشه اما الان شده حدود 270 تومن

lcd اش از نظر کیفیت خوبه، فقط سایزش 3 اینچه (به نسبت کوچیکه)
    دوربین 5 مگا پیکسل و فیلمبرداری hd داره
    نگهداری شارژ میگفتن 1 روزه - بیشتر لمسیها اینطورین

فکر بدی نیست. اما فکر نکنم تا 200 تومن گوشی کار کرده خوبی پیدا بشه

5. این کاربر از tiyam 01 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال فوتبال خارجی vahidreza2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

اکسریا مینی کنم مناسب باشه اما الان شده حدود 270 تومن

lcd اش از نظر کیفیت خوبه، فقط سایزش 3 اینچه (به نسبت کوچیکه)
    دوربین 5 مگا پیکسل و فیلمبرداری hd داره
    نگهداری شارژ میگفتن 1 روزه - بیشتر لمسیها اینطورین

فکر بدی نیست. اما فکر نکنم تا 200 تومن گوشی کار کرده خوبی پیدا بشه
    ممنونم دوست عزیز

والا به اکسپریا مینی فکر کردم و تصمیم خریدش رو هم داشتم اما هم سایز صحفه اش کوچیکه که تو ذوق میزنه هم اینکه مثل اینکه میگن داغ میکنه و کلید های بک و ... مشکل پیدا میکنه .

احتمال زیاد دست نگه دارم و بودجه رو افزایش بدم و تا 400- 500 و یه گوشی درست حسابی بگیرم

با توجه به اینکه استحکام گوشی برام مهم هستش و اینکه با یه بار از دست افتادن به فنا نره نظرم بیشتر روی موتورلا دیفای پلاس یا همون دیفای معمولی هستش . از لحاظ امکانات و ... برای من کافی به نظر میرسه و

نظر گوشی خوبی میاد .

نظرتون در مورد این دو مدل دیفای و دیفای پلاس چی هستش ؟ قیمت روز این دو گوشی چنده الان ؟

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

شایدم بزنم به سیم اخرو یه 5800 نوکیا بگیرم از لحاظ استحکام خیالم راحت بشه یه دونه تمیزش رو 180 سراغ دارم میارزه به نظرتون ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •