تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: FPS

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض FPS

سلام ، سیستم من در اجرای بازی مشکل بزرگی داره و اون مشکل کند شدن بازی به صورت وقفه های زمانی یکسانه ، مثلا 20 ثانیه با فریم 65 بازی اجرا میشه و دقیقا در همون نقطه از بازی به مدت 20 ثانیه به فریم 10-12 میرسه. حتی این کندی در هنگام پخش دموهای بازی هم رخ میده!!! ( من بازی های مختلفی رو تست کردم ، از استراتژیک تا اکشن ، از قدیمی تا جدید ، رو همه بازی ها اینطوریه)
    مشخصات سیستم من :
    Intel Pentium 4 630 (3.00GHz) , Sapphire HD5670 1gb GDDR5 , 2x Kingston 1024mb 800
    , MB: Asus P5KPL-AM SE

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    پایتخت تاریخ و تمدن

پيش فرض

سلام ، سیستم من در اجرای بازی مشکل بزرگی داره و اون مشکل کند شدن بازی به صورت وقفه های زمانی یکسانه ، مثلا 20 ثانیه با فریم 65 بازی اجرا میشه و دقیقا در همون نقطه از بازی به مدت 20 ثانیه به فریم 10-12 میرسه. حتی این کندی در هنگام پخش دموهای بازی هم رخ میده!!! ( من بازی های مختلفی رو تست کردم ، از استراتژیک تا اکشن ، از قدیمی تا جدید ، رو همه بازی ها اینطوریه)
    مشخصات سیستم من :
    Intel Pentium 4 630 (3.00GHz) , Sapphire HD5670 1gb GDDR5 , 2x Kingston 1024mb 800
    , MB: Asus P5KPL-AM SE

با سلام
    دوست عزیز CPUدستگاه شما نسبتا ضعیف و قدیمی است در ضمن رم کامپیوتر شما هم پایین است. برای اجرای خوب و روان بازی ها باید از یک CPUبهتر و رم بالاتر استفاده کنید.

حامد

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

شما تنظیمات گرافیکی باز یرو خیلی بیارید پایین اگه بازم مشکل بود دیگه این مشکلا هست
    ویندوز ویروس آپدیت نبودن درایور گرافیک بالا بودن دمای سی پی یو و گرافک ضعیف بودن پاور و بدسکتور داشتن هارد
    و ایراد بازی
    ولی اگه با پایین اوردن تنظمات بامشکل حل شد دیگه این به قدرت سیستمتون برمیگرده و ضعف در رم و سی پی یو سیستم شماست چون گرافیکتون خوبه و سی پی یو برای گرافیک محدودیت ایجاد میکنه

4. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    پایتخت تاریخ و تمدن

پيش فرض

شما تنظیمات گرافیکی باز یرو خیلی بیارید پایین اگه بازم مشکل بود دیگه این مشکلا هست
    ویندوز ویروس آپدیت نبودن درایور گرافیک بالا بودن دمای سی پی یو و گرافک ضعیف بودن پاور و بدسکتور داشتن هارد
    و ایراد بازی
    ولی اگه با پایین اوردن تنظمات بامشکل حل شد دیگه این به قدرت سیستمتون برمیگرده و ضعف در رم و سی پی یو سیستم شماست چون گرافیکتون خوبه و سی پی یو برای گرافیک محدودیت ایجاد میکنه

تایید میشه

6. این کاربر از NirvanaH بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •