تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 7 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 62

نام تاپيک: کسی از آموزش زبان نصرت استفاده کرده؟؟ لطفا" راهنمایی کنید

آخر فروم باز reza,n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض کسی از آموزش زبان نصرت استفاده کرده؟؟ لطفا" راهنمایی کنید

با سلام:
    دوستانی که از مجموعه اموزش زبان نصرت استفاده کردند و یا میکنند چند تا سئوال داشتم که اگه راهنمایی کنید ممنونم میشم:
    1) آیا روش موثری در یادگیری مکالمه زبان هست؟؟
    2) نصرت 1 و 2 و 3 (که اخیرا" اومده) آیا پیش نیاز های همدیگه هستند مثلا" ایا این نصرت 3 ادامه 2 هستش یا نه همون نسخه 2 اپدیت شده ست؟؟؟و یا اینکه آیا نصرت 2 همون ادامه نصرت 1 هستش یا نه در واقع 2 همون آپدیت شده و ورژن جدید نسخه 1 هستش؟؟؟
    با سپاس
    رضا

2. این کاربر از reza,n بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای seymour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

با سلام:
    دوستانی که از مجموعه اموزش زبان نصرت استفاده کردند و یا میکنند چند تا سئوال داشتم که اگه راهنمایی کنید ممنونم میشم:
    1) آیا روش موثری در یادگیری مکالمه زبان هست؟؟
    2) نصرت 1 و 2 و 3 (که اخیرا" اومده) آیا پیش نیاز های همدیگه هستند مثلا" ایا این نصرت 3 ادامه 2 هستش یا نه همون نسخه 2 اپدیت شده ست؟؟؟و یا اینکه آیا نصرت 2 همون ادامه نصرت 1 هستش یا نه در واقع 2 همون آپدیت شده و ورژن جدید نسخه 1 هستش؟؟؟
    با سپاس
    رضا
    در این مورد خیلی بحث شده دوست خوب ... کافیه واژه نصرت رو توی همین تالار سرچ کنی . مثلاً صفحه آخر این [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو ببین (اصلا کل تاپیک رو ببین) ...

چیزی که هست اینه که روش ها شاید یکی و دوتا و سه تا باشن، اما مهمتر از اون خود آدمها هستند .. عادات، توانایی ها، انگیزه ها و استعدادهای ما با هم متفاوته و من فکر می کنم فرق بین موفقیت یا عدم موفقیت یه روش در همین پارامترهاست .. روشی که برای من جواب بده، شاید اصلاً شما رو از زبان آموزی رویگردان کنه و بالعکس.

با این حال، یه سری توصیه های کلی هیچوقت ضرر نداره و میشه براحتی تعمیم شون داد.. مثلاً اینکه خودآموزی بیشتر برای زبان آموزهای متوسط به بالا توصیه میشه (کمتر از 15% زبان آموزها از نظر من) و کلاس رفتن قطعاً بهش ترجیح داره و کارآ تره ..

بله - اینکه بشینیم خونه پای PC و نرم افزار آموزش زبان رو فعال کنیم و مامانمون واسه مون میوه بیاره خوبه (شوخی می کنم البته) و خیلی راحت تر از اینه که بلند بشیم و بریم کلاس، اما هیچکس نگفته زبان یاد گرفتن ساده اس..

4. 10 کاربر از seymour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز reza,n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

در این مورد خیلی بحث شده دوست خوب ... کافیه واژه نصرت رو توی همین تالار سرچ کنی . مثلاً صفحه آخر این [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو ببین (اصلا کل تاپیک رو ببین) ...

چیزی که هست اینه که روش ها شاید یکی و دوتا و سه تا باشن، اما مهمتر از اون خود آدمها هستند .. عادات، توانایی ها، انگیزه ها و استعدادهای ما با هم متفاوته و من فکر می کنم فرق بین موفقیت یا عدم موفقیت یه روش در همین پارامترهاست .. روشی که برای من جواب بده، شاید اصلاً شما رو از زبان آموزی رویگردان کنه و بالعکس.

با این حال، یه سری توصیه های کلی هیچوقت ضرر نداره و میشه براحتی تعمیم شون داد.. مثلاً اینکه خودآموزی بیشتر برای زبان آموزهای متوسط به بالا توصیه میشه (کمتر از 15% زبان آموزها از نظر من) و کلاس رفتن قطعاً بهش ترجیح داره و کارآ تره ..

بله - اینکه بشینیم خونه پای PC و نرم افزار آموزش زبان رو فعال کنیم و مامانمون واسه مون میوه بیاره خوبه (شوخی می کنم البته) و خیلی راحت تر از اینه که بلند بشیم و بریم کلاس، اما هیچکس نگفته زبان یاد گرفتن ساده اس..
    یه دنیا ممنون از محبت دوست عزیزم توی تایپیک مربوطه هم سئوالم رو مطرح کردم تا نظر سایر دوستان رو هم بشنوم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    tabriz

پيش فرض

به نظر من نه خوب نیس
    بهتره بری کلاس زبان

7. این کاربر از mahtab_ss بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه YARMANGOLI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

یه پیشنهاد
    اگه حوصله صدای زشت نصرتو داری که بخر اگر نه...
    اگر هزار بار گفت به انگلیسی بگو سلام و تو گفتی این آسونه که چند بار بگمش اون موقع...
    در غیر این صورت بخرش و هر کلمه رو هزار بار تکرار کن خوب یاد میگیری!!!!!!

9. این کاربر از YARMANGOLI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال PaRkOr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    اصفهان، نصف جهان

پيش فرض

به نظر من نه خوب نیس
    بهتره بری کلاس زبان
    سلام
    تو این دوره زمونه کلاس زبان شده فقط تله ی پول. فقط و فقط و فقط و ..... به خودت بستگی داره.
    فقط یه سوال : زبانو برای چی می خوای یاد بگیری؟
    یا هوووووووووووووووووووووووو

11. 3 کاربر از PaRkOr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز far2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    اصفهان، نصف جهان

پيش فرض

اگر اشتباه نکنم فقط صوتی هست که در این صورت کمک زیادی نمی تواند بکند. به نظر من راه های بهتری هم برای یادگیری زبان هست.

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    Ghost town

پيش فرض

سلام بهتره منم نظرم رو بگم:

من خودم دارم از نصرت استفاده می کنم ...ولی در کنارش دوره های اینترچنج هم می رم .... کتاب های tactics for listening رو می گذرونم و ........
    اگه می خوای تنها به نصرت اکتفا کنی فایده نداره ....ولی اگه در کنارش کلاس بری وازش استفاده کنی بد نیست ... وقتت هم زیاد نمی گیره ... روزی 30 دقیقه به طور متوسط...
    نصرت های 1 و 2 دنباله هم نیستن ..... همشون از صفر شروع می کنن ... من دارم 2 کار می کنم .....
    بازم بگم نصرت به تنهایی فایده نداره .. کلاس خوبه ، در کنارش واسه سرگرمی می تونی ازش استفاده کنی ضرر نمی کنی ...

البته اینها نظر من بودن

14. 2 کاربر از sina1415 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه YARMANGOLI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نصرت صداش مثل هیولای 8پاست ولی اگه بهش ملاغه(ببخشید علاقه)میدونم اشتپ نوشتم ظایع نکن )پیدا کنی خوب یاد میگیری!

16. این کاربر از YARMANGOLI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

به نظر من گوش کردن آموزش نصرت ارزششو داره، به شرط اینکه وقتت بی ارزش باشه! جدی میگم 90 تا ترکشو باید گوش کنی تا اندازه ی یک قسمت سریال فرار از زندان زیر نویس فارسی مکالمه یاد بگیری.

18. این کاربر از san82 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 7 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •