تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: درخواست فورمت کردن فلش 4gb-adata

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض درخواست فورمت کردن فلش 4gb-adata

دوستان سلام من یک فلش مموری دارم با تمام نرم افزارهای موجود برای فورمت کردن ان اقدام کردم ولی متاسفانه نشد اگر برنامه ای برای پاک کردن ویروس وفورمت کردن ان دارید ممنون میشم بگید
    مرسی

2. این کاربر از s1mah بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز alireza1411's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    پای آن کاج بلند

پيش فرض

دوستان سلام من یک فلش مموری دارم با تمام نرم افزارهای موجود برای فورمت کردن ان اقدام کردم ولی متاسفانه نشد اگر برنامه ای برای پاک کردن ویروس وفورمت کردن ان دارید ممنون میشم بگید
    مرسی
    بابرنامه هایی مثل سی دی بوت ابل paragon یا acronis تست کن. چون بیرون از ویندوز معمولا بهتر جواب میدن.

داره خودمونی میشه massoudmail's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    اكنون تهران

پيش فرض يك راه حل هميشگي

روشي رو كه عرض ميكنم ميتونيد حتي براي زماني كه ميخواي فلشتون آلوده به ويروس نشه استفاده كنيد

1-يه سيستم غير ويروسي پيدا كنيد
    2--فلشتون رو در حالي كه كليد شيفت رو براي مدت حدود 10 ثانيه نگه داشتين به يو اس بي بزنيد(براي اينكه از حالت Autorun جلوگيري بشه)
    الان ميتونيد روي فلشتون راست كليك كنيد و فورمت...
    ولي اگه بخواين واردش بشين بدون اينكه سيستم سالمتون رو ويروسي كنه مراحل بعدي رو انجام بدين
    3-يك فولدر جديد روي دسكتاپ بسازيد و اون رو كپي كنيد
    4-حالا روي Task bar راست كليك كنيد و به ترتيب Toolbars=>New Toolbar رو بزنيد حالا روي My computer كليك كنيد و Ok رو بزنيد
    5-حالا از اون فلشي كه سمت چپ Task bar تون اضاف شده ميتونيد روي فلشتون راست كليك كنيد و فولدري كه تو مرحله 3 گفتم و ساختيد رو Paste كنيد
    اين فولدرو به اين دليل ساختيم كه شما مطمئن باشيد وقتي وارد فلشتون ميشيد اين فولدر سالمه و ميتونيد بازش كنيد
    6-حاالا از طريق همو منويي كه توي تسك بارتون ساختيد وارد فلش و سپس اون فولدر مورد نظر بشيد و بازش كنيد
    7-كليد Backspace رو بزنيد
    8-هر فايلي كه بهش مشکوکین Delete كنيد! معمولا مخفي سيستمي هستند و حتما يه فايل Autorun.ini هم بينشون هست

خوش بگذره

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

روشي رو كه عرض ميكنم ميتونيد حتي براي زماني كه ميخواي فلشتون آلوده به ويروس نشه استفاده كنيد

1-يه سيستم غير ويروسي پيدا كنيد
    2--فلشتون رو در حالي كه كليد شيفت رو براي مدت حدود 10 ثانيه نگه داشتين به يو اس بي بزنيد(براي اينكه از حالت Autorun جلوگيري بشه)
    الان ميتونيد روي فلشتون راست كليك كنيد و فورمت...
    ولي اگه بخواين واردش بشين بدون اينكه سيستم سالمتون رو ويروسي كنه مراحل بعدي رو انجام بدين
    3-يك فولدر جديد روي دسكتاپ بسازيد و اون رو كپي كنيد
    4-حالا روي Task bar راست كليك كنيد و به ترتيب Toolbars=>New Toolbar رو بزنيد حالا روي My computer كليك كنيد و Ok رو بزنيد
    5-حالا از اون فلشي كه سمت چپ Task bar تون اضاف شده ميتونيد روي فلشتون راست كليك كنيد و فولدري كه تو مرحله 3 گفتم و ساختيد رو Paste كنيد
    اين فولدرو به اين دليل ساختيم كه شما مطمئن باشيد وقتي وارد فلشتون ميشيد اين فولدر سالمه و ميتونيد بازش كنيد
    6-حاالا از طريق همو منويي كه توي تسك بارتون ساختيد وارد فلش و سپس اون فولدر مورد نظر بشيد و بازش كنيد
    7-كليد Backspace رو بزنيد
    8-هر فايلي كه بهش مشکوکین Delete كنيد! معمولا مخفي سيستمي هستند و حتما يه فايل Autorun.ini هم بينشون هست

خوش بگذره

بسیار روش نیکویی است اما برای همه ویروس ها جوابگو نیست. ویروسهایی دیده ام که به محض اتصال دستگاه به USB وشناسایی سیستم اجرا میشوند.(وبالعکس)

داره خودمونی میشه massoudmail's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    اكنون تهران

پيش فرض

بسیار روش نیکویی است اما برای همه ویروس ها جوابگو نیست. ویروسهایی دیده ام که به محض اتصال دستگاه به USB وشناسایی سیستم اجرا میشوند.(وبالعکس)
    اگه منظورتون انتقال ویروس از سیستم به مموری هست درست
    ولی مطئننا با این روش ویروس از مموری به سیستم منتقل نمیشه!،برای محکم کاری میشه مسیر زیر رو قبل از اتصال فلش به USB انجام داد
    توی Run تایپ کنید gpedit.msc
    Adminstrative Tamplates
    System
    Turn off Auto Play
    ٍٍEnabled
    از منوی پایین افتادنی All drives رو انتخاب کنید و Ok کنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •