تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: نوشتن مقاله با نظر استاد یا بدون آن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض نوشتن مقاله با نظر استاد یا بدون آن

سلام دوستان
    من یه سوالی دارم. من اگه قسمت بشه تا بهمن ماه تا 95 درصد پایان نامه ام تموم میشه و می خوام دفاع کنم. یه دونه مقاله هم برای همایش داخلی فرستادم که هنوز تایید نشده. حالا سوالم اینجاست: من می خواستم یک مقاله دیگه بفرستم که زمان برگزاریش سال آینده هست (1393) که اگه بتونم می خوام اونو هم همراه پایان نامه انجام بدم. حالا به نظر شما من اسم استادم رو هم بنویسم تو چکیده بفرستم یا ننویسم (چون همایش بعد از فارغ التحصیلی ام هست). اگه جوابتون مثبته یعنی بله بنویسم در اینصورت به خود استاد بگم یا نه؟ چون به خاطر پایان نامه شاید نتونم تو زمان موردنظر تمومش کنم. ممنون میشم راهنماییم کنین

Scientific Moderator farshidshd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ๑۩۞۩๑̴

پيش فرض

سلام دوستان
    من یه سوالی دارم. من اگه قسمت بشه تا بهمن ماه تا 95 درصد پایان نامه ام تموم میشه و می خوام دفاع کنم. یه دونه مقاله هم برای همایش داخلی فرستادم که هنوز تایید نشده. حالا سوالم اینجاست: من می خواستم یک مقاله دیگه بفرستم که زمان برگزاریش سال آینده هست (1393) که اگه بتونم می خوام اونو هم همراه پایان نامه انجام بدم. حالا به نظر شما من اسم استادم رو هم بنویسم تو چکیده بفرستم یا ننویسم (چون همایش بعد از فارغ التحصیلی ام هست). اگه جوابتون مثبته یعنی بله بنویسم در اینصورت به خود استاد بگم یا نه؟ چون به خاطر پایان نامه شاید نتونم تو زمان موردنظر تمومش کنم. ممنون میشم راهنماییم کنین
    سلام
    در کل اسم یه دکتر هم باشه توی مقاله ، مقاله بهتر پذیرفته میشه
    اگه هم میخوای اسم استادت رو بنویسی قبلش باهاش هماهنگ کن و بهش بگو

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •