تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: ساخت سرور از طریق روتر

اگه نباشه جاش خالی می مونه masood hashemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض ساخت سرور از طریق روتر

با سلام
    من چند کامپیوتر دارم که از طریق یک روتر همه به هم وصل شده اند اما میخواهم یکی از کامپیوترها را سرور کنم اما من روتر دارم و همه به صورت مستقل به روتر وصل شده اند میخواهم مثلا یک آی پی در روتر اضافه کنم و بگویم فلان کامپیوتر با این آی پی سرور است که از طریق کامپیوتر خودم بتوانم با نرم افزار بقیه کامپیوترها را کنترل کنم.

با تشکر

اگه نباشه جاش خالی می مونه Programer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سوال شما کمی گنگ هست
    ما من روتر دارم و همه به صورت مستقل به روتر وصل شده اند
    منظور شما از روتر سوئیچ نیست؟

کلا شما باید به خدمات گیرنده ها(client) بگید که از کدام کامپیوتر خدمات بگیره(Server) و سروریس هاتونو روی سرور ارائه کنید
    اگه کمی بیشتر توضیح دهید بهتر میشه راهنمایی کرد

اگه نباشه جاش خالی می مونه masood hashemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

سوال شما کمی گنگ هست

منظور شما از روتر سوئیچ نیست؟

کلا شما باید به خدمات گیرنده ها(client) بگید که از کدام کامپیوتر خدمات بگیره(Server) و سروریس هاتونو روی سرور ارائه کنید
    اگه کمی بیشتر توضیح دهید بهتر میشه راهنمایی کرد
    من یک روتر d-link دارم و چند pc که هر کدام از آنها به روتر وصل است و اینترنت هم به روتر وصل است و حالا میخواهم ببینم مثلا چه ای پی هایی در حال کانکت شدن هستند یا سرعت را بین pc ها تقسیم کنم.
    بسیاری از شبکه ها به این صورت است که اینترنت به یک کامپیوتر میرود و بعد از طریق یک سوییچ اینترنت بین کامپیوترها تقسیم میشود لذا کامپیوتر اصلی سرور میشود که این شبکه برای مدیریت مشکلی ندارد چون یک سرور و بقیه کلاینت هستند.
    ولی من میخواهم بر روی خود روتر عملیات انجام دهم چون در اینجا همه به روتر وصل هستند و هر کدام مستقلانه عمل میکنند یا باید به روتر بگویم که فلان ای پی سرور است و در روتر هم ست شود یا اینکه با نرم افزار بگویم آی پی و یوزر و پسورد روتر فلان است و روتر را در کنترل بگیر. ولی من نمی دانم که این کارها را باید چگونه انجام دهم!
    Last edited by masood hashemy; 29-03-2009 at 17:24.

اگه نباشه جاش خالی می مونه Programer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

من یک روتر d-link دارم و چند pc که هر کدام از آنها به روتر وصل است و اینترنت هم به روتر وصل است و حالا میخواهم ببینم مثلا چه ای پی هایی در حال کانکت شدن هستند یا سرعت را بین pc ها تقسیم کنم.
    بسیاری از شبکه ها به این صورت است که اینترنت به یک کامپیوتر میرود و بعد از طریق یک سوییچ اینترنت بین کامپیوترها تقسیم میشود لذا کامپیوتر اصلی سرور میشود که این شبکه برای مدیریت مشکلی ندارد چون یک سرور و بقیه کلاینت هستند.
    ولی من میخواهم بر روی خود روتر عملیات انجام دهم چون در اینجا همه به روتر وصل هستند و هر کدام مستقلانه عمل میکنند یا باید به روتر بگویم که فلان ای پی سرور است و در روتر هم ست شود یا اینکه با نرم افزار بگویم آی پی و یوزر و پسورد روتر فلان است و روتر را در کنترل بگیر. ولی من نمی دانم که این کارها را باید چگونه انجام دهم!
    خوب دوست عزیز من بازم متوجه منظور شما نشدم
    شما تعداد کامپیوتر ها و مدل روتر/سوئیچ خودتونو بنویسین و اینکه اینترنت چجوری وارد سوئیچ میشه(حدس میزنم adslباشه و اینکه حدس میزنم کامپیوترهاتون به مودم adsl که دارای چندین پورت لن هست وصل هست)

کلا برای این شبکه که شما احتیاج داربن باید یه سرور در نظر گرفت ولی در بعضی حالات خاص مثل کنترل سرعت کاربران میشه یه کارایی کرد که چه از لحاظ پایداری و چه از لحاظ امنیتی پیشنهاد نمیشه

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴

پيش فرض

منظورش واضحه اااااااااااا!

6. این کاربر از همراه اول بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •