تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 12

نام تاپيک: حدود 2 تا 2.5 چه تلوریونی بهتره

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض حدود 2 تا 2.5 چه تلوریونی بهتره

سلام به دوستان
    به قول همه آدم بین برند ها و مدل و تنوع تلوزون سه بعدی گیر میکنه
    میشه راهنمایی کنید که واقعا کدوم بهتره تلوزیون ال جی Lw65100 با سیستم سه بعدی پسیو که جدید تره و حدود 2 میلیون هست یا سامسونگ سه بعدی ؟ که اکتیو هست و پخش سه بعدی قدیمی تر محسوب میشه
    از طرفی به نظر فیلمها ی سه بعدی خیلی تو بازار نیستند و نمیشه براحتی تماشا کرد و باعث سر درد و ناراحتی میشه
    دوستانی که دارند واقعا سیستم سه بعدی به درد میخوره یا نه؟
    جایی خوندم تلوزیون ال جی به علت پسیو سه بعدی تصاویر دو بعدی را با کیفیت بد پخش میکنه ، آیا عملا کسی این مورد رو مقایسه کرده و دیده؟
    ممنون از راهنمایی دوستان

پروفشنال ئظا's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

سلام به دوستان
    به قول همه آدم بین برند ها و مدل و تنوع تلوزون سه بعدی گیر میکنه
    میشه راهنمایی کنید که واقعا کدوم بهتره تلوزیون ال جی Lw65100 با سیستم سه بعدی پسیو که جدید تره و حدود 2 میلیون هست یا سامسونگ سه بعدی ؟ که اکتیو هست و پخش سه بعدی قدیمی تر محسوب میشه
    از طرفی به نظر فیلمها ی سه بعدی خیلی تو بازار نیستند و نمیشه براحتی تماشا کرد و باعث سر درد و ناراحتی میشه
    دوستانی که دارند واقعا سیستم سه بعدی به درد میخوره یا نه؟
    جایی خوندم تلوزیون ال جی به علت پسیو سه بعدی تصاویر دو بعدی را با کیفیت بد پخش میکنه ، آیا عملا کسی این مورد رو مقایسه کرده و دیده؟
    ممنون از راهنمایی دوستان
    همینطور که تا حدودی خودتون بررسی کردید فعلا دو تکنولوژی برای
    پخش تصاویر 3D تو تلوزیونها استفاده میشه
    و چیزی که باعث سرگیجه و سر درد میشه خوده 3D نیست بلکه همون
    تکنولوژی هست, تکنولوژی اکتیو هست که به دلایل گوناگون هم آزار
    دهنده هست و هم تقریبا در حال منسوخ شدن
    من تلوزیون ال جی دارم که پسیو هم هست
    خیلی هم خوبه و ازش راضیم
    کیفیت تصاویر 3 بعدیش هم خیلی خوبه البته از فاصله خیلی نزدیک
    به علت فیلتری که این پنل ها دارن کمی تصویرش بده
    ولی فکر نکنم کسی از فاصله 30 سانتی بخواد تلوزیون تماشا کنه!
    انتخابی که کردی گزینه خیلی خوبی هست ( lw65100 )
    راستی اگر برای خرید فیلمهای 3D از لحاظ مالی مشکلی نداری
    تجربه بسیار عالی ای هست که پیشنهاد میکنم به هیچ وجه از دستش نده
    خیلی حال میده

sent from my xperia ray ST18i using tapatalk

3. این کاربر از ئظا بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض آیا فیلم بلو ری بر روی هارد را پخش میکنند

ممنون ومتشکر از دوست عزیز
    من توی چند سایت دیدم فیلم سه بعدی رو روی هارد میفروشند
    میخواستم بدونم آیا از طریق یو اس بی وصل به تلوزیون ال جی پخش میشه و سه بعدی هست؟
    چه فرمتهای رو ساپورت میکنه
    و ایا پسوند iso رو پشتیبانی میکنه؟
    ممنون میشم در این مورد راهنمایی کنید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    حوالی خلیج پارس

پيش فرض

اگه اکتیو بد بود سونی و سامسونگ استفاده نمیکردند. پسیو کیفیت تصویر خیلی ضعیفتر ی داره نسبت به سیستم اکتیو ولی ارزونتره

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض به براند ها خیلی اطمینان نکنید

ممنون از دوست عزیزمون.
    من از سونی و پاناسونیک یا برندهای معتبر از لحاظ کیفیت کار شکی ندارم
    اما اون چیزی که مشخص هست تکنولوژی اکتیو قدیمی تره و حتما میدونی که جدیدتر از تکنولوژی پسیو سه بعدی بدون عینک هست که روی مبایل داره رایج میشه ولی هنوز مونده جای به نقطه عطف برسه و جالبه که توی این زمینه هم اال جی داره تولید میکنه
    در آزار چشمی و ذهنی هم که مشخصا نوع اکتیو به شدت پیشرو هست و همه مصرف کنندگان نسبت به پسیو میدونند که دیدن فیلم به مدت کمی طولانی باهاش آزار دهنده است.
    همیشه تغیر برای یک براند معتبر تر به شدت سخت تر از دیگران هست. سونی و پاناسونیک هنوز این اطمینان رو ندارند که تکنولوژی پسیو ثابت شده و هزینه تغیر براشون خیلی سنگین تر تموم میشه تا شرکتهای کوچیکتر.
    براتون یک مثال میزنم:
    وقتی تازه تلوزیون ال ای دی اومده بود من برای پدرم به علت این که نوه هاش تو خونه توپ بازی میکردند یک تلوزون پاناسونیک پلاسما 42 اینچ گرفتم. میشه گفت بهترین کیفیت و مدل پاناسونیک ا دو براربر قیمت مشابه با سسینما خانواده و تکنولوژی پیشرفته ویرا لینک ( به قول خود پاناسونیک) از لحاظ کیقیت صدا و تصویر بد نیست اما چشمتون روز بد نبینه امکانات صفر فایلهای عکس اون هم با سرعت بسیار کم و فقظ جی پگ فایلهای تصویری حرکتی فقط نوع خاصی ام پک که نمیدونم چرا بعضی ام پگها رو پلی نمیکنه مثل این که به سبل ریت اون بستگی داره . فایلهای ام پی تری رو هم به زور پخش میکنه
    خلاصه میخوام بگم دستگاه دی وی دی من که 5 سال پیش از بابام گرفتم و نام و نشون نداره به جز تمام ورودی خروجی های صوتی تصویری از کمپوننت و فیبر و نوری و خلاصه همه چیز تا پخش همه نوع فایل صوتی تصویری حتی انتخاب افکت و تعین فاصله بلنگوهای 5.1 و کلی امکانات
    به همین دلیل برام قابل قبول نیست چون سونی تولید نکرده کیفیت پایین
    راستی یک مقاله جالب هم خوندم آدرسش یادم نیست پیدا کردم واسه دوستان میگذارم نوشته بود از لحاظ اندازه گیری درسته که تصاویر سه بعدی با کیفیت نصف عمودی پخش میشن اما این تصاویر در مغز باز سازی شده و همون کیفیت اصلی و تشکیل میدند که به نظر منطقی میومد
    ممنون ومتشکر خوشحال میشم باز هم راهنمایی کنید

پروفشنال ئظا's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

ممنون از دوست عزیزمون.
    من از سونی و پاناسونیک یا برندهای معتبر از لحاظ کیفیت کار شکی ندارم
    اما اون چیزی که مشخص هست تکنولوژی اکتیو قدیمی تره و حتما میدونی که جدیدتر از تکنولوژی پسیو سه بعدی بدون عینک هست که روی مبایل داره رایج میشه ولی هنوز مونده جای به نقطه عطف برسه و جالبه که توی این زمینه هم اال جی داره تولید میکنه
    در آزار چشمی و ذهنی هم که مشخصا نوع اکتیو به شدت پیشرو هست و همه مصرف کنندگان نسبت به پسیو میدونند که دیدن فیلم به مدت کمی طولانی باهاش آزار دهنده است.
    همیشه تغیر برای یک براند معتبر تر به شدت سخت تر از دیگران هست. سونی و پاناسونیک هنوز این اطمینان رو ندارند که تکنولوژی پسیو ثابت شده و هزینه تغیر براشون خیلی سنگین تر تموم میشه تا شرکتهای کوچیکتر.
    براتون یک مثال میزنم:
    وقتی تازه تلوزیون ال ای دی اومده بود من برای پدرم به علت این که نوه هاش تو خونه توپ بازی میکردند یک تلوزون پاناسونیک پلاسما 42 اینچ گرفتم. میشه گفت بهترین کیفیت و مدل پاناسونیک ا دو براربر قیمت مشابه با سسینما خانواده و تکنولوژی پیشرفته ویرا لینک ( به قول خود پاناسونیک) از لحاظ کیقیت صدا و تصویر بد نیست اما چشمتون روز بد نبینه امکانات صفر فایلهای عکس اون هم با سرعت بسیار کم و فقظ جی پگ فایلهای تصویری حرکتی فقط نوع خاصی ام پک که نمیدونم چرا بعضی ام پگها رو پلی نمیکنه مثل این که به سبل ریت اون بستگی داره . فایلهای ام پی تری رو هم به زور پخش میکنه
    خلاصه میخوام بگم دستگاه دی وی دی من که 5 سال پیش از بابام گرفتم و نام و نشون نداره به جز تمام ورودی خروجی های صوتی تصویری از کمپوننت و فیبر و نوری و خلاصه همه چیز تا پخش همه نوع فایل صوتی تصویری حتی انتخاب افکت و تعین فاصله بلنگوهای 5.1 و کلی امکانات
    به همین دلیل برام قابل قبول نیست چون سونی تولید نکرده کیفیت پایین
    راستی یک مقاله جالب هم خوندم آدرسش یادم نیست پیدا کردم واسه دوستان میگذارم نوشته بود از لحاظ اندازه گیری درسته که تصاویر سه بعدی با کیفیت نصف عمودی پخش میشن اما این تصاویر در مغز باز سازی شده و همون کیفیت اصلی و تشکیل میدند که به نظر منطقی میومد
    ممنون ومتشکر خوشحال میشم باز هم راهنمایی کنید
    منم با شما موافقم و ضمنا جهت اطلاع اون دوستمون هم میگم چند ماه پیش سونی با ال جی مذاکراتی انجام داد که براش پنل سه بعدی پسیو بزنه ولی تا الان که معاملشون نشده
    در ضمن خدمت شما هم عرض کنم کمتر از یک ماه هست که پاناسونیک هم اولین led پسیو خودش رو به بازار داده
    الان برند آمریکایی ویزیو فقط پسیو میزنه و فقط هم برای داخل آمریکا
    توشیبا هم پسیو داره
    اما به گفته اکثر مصرف کننده ها و سایتهای معتبر تا الان بهترین پسیو متعلق به ال جی هست که برندش هم ماله خودشه و اسمش هم cinema 3D هست
    من تجربیات و نتیجه مطالعاتم رو فقط برای راهنمایی دوستان میگم
    و هیچ پدر کشتگی هم با اکتیو ندارم و از پسیو هم حقوق نمیگیرم
    الباقیش هم به عهده خودتون که برید تحقیق کنید و انشااله انتخاب خوبی داشته باشید
    موفق باشید

sent from my xperia ray ST18i using tapatalk

پروفشنال mzy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

42ST30 پاناسونیک هم خوبه، قیمتش حدود 2تومنه.
    50 اینچش هم حدود 2700.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض آیا تلوزیون ال جی MKV را پشتیبانی میکنه؟

میخواستم از دوستانی که تلوزیون ال جی بخصوص سه بعدی دارند خواهش کنم
    ببینید که ایا فایلهای تصویری MKV که ظاهرا فشرده شده هستند رو پشتیبانی و پخش میکنهیا خیر
    بخصوص فایلهای سه بعدی رو
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    موفق باشید

آخر فروم باز mmf66's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

همون st30 از همه بهتره از اون بهتر پیدا نمیکنی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

st30 خوبه اما دو اشکال اساسی داره
    یکی این که اکتیو شاتر هست و من پسیو رو ترجیح میدم
    و دیگر این که پلاسما هست و من ال ای دی میخوام و ترجیحا فول ال ای دی
    بگذریم که st30 اسمارت تی وی نیست
    ممنون و متشکر

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •