تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: داوطلب کدام رشته در کنکور 94 هستید؟

راي دهنده
54. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • تجربی

29 53.70%
  • ریاضی

16 29.63%
  • انسانی

5 9.26%
  • هنر

2 3.70%
  • سایر رشته ها

2 3.70%
صفحه 1 از 47 1234511 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 465

نام تاپيک: ✔ کــنــکــور 94 ؛ مشاوره ، برنامه ریزی ، شیوه های برتر

Scientific Moderator farshidshd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ๑۩۞۩๑̴

پيش فرض ✔ کــنــکــور 94 ؛ مشاوره ، برنامه ریزی ، شیوه های برتر

سلام بر تمامی دوستان وکنکوری های گرامی سال 1393 و 1394

با آرزوی موفقیت برای شما

با توجه به اینکه پرونده ی کنکور 93 حدودا تا یک ماه دیگه بسته می شه و دوستان کنکوری بعدی باید برای کنکور 94 برنامه ریزی کنن ، این تاپیک رو ایجاد میکنم تا همه ی بحث های مربوط به کنکور 94 در اینجا مطرح بشه ( تاکید میکنم ، کنکور 94 )

برای بحث در مورد انتخاب رشته ی کنکور 92 (بعد از اعلام نتایج اولیه) به تاپیک [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مراجعه کنید

توجه مهم!!
    با توجه به بالا بودن فعالیت در این تاپیک و افزایش روزانه تعداد زیادی پست ، اون دوستانی که از لحن نا مناسب استفاده کنند یا به هر نحوی خارج از چارچوب قوانین انجمن فعالیت کنند در وهله ی اول اخطار دریافت می کنند و در صورت ادامه ی رویه دسترسی اونها به این انجمن محدود خواهد شد!

1- لطفا هر گونه سوال و تست رو با توجه به رشته ی تحصیلی در زیرشاخه ی مربوطه و در تاپیکی که در اون زیرشاخه برای این کار در نظر گرفته شده مطرح بفرمایید. (تست ریاضی در بخش ریاضیات و ...)

2- پرسش و پاسخ های شخصی رو فقط در پیغام خصوصی پیگیری بفرمایید.

3- پستهای پشت سر هم رو حتما در یک پست ارسال بفرمایید. در صورت مشاهده به دلیل بالا بودن تعداد پستها پستهای بعدی حذف خواهند شد.

4- برای معرفی و درخواست نمونه سوالات آزمون ها هم از تاپیک [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که به همین منظور در همین زیرشاخه قرار داره استفاده بفرمایید و این قبیل موارد رو در این تاپیک ارسال نکنید.

5-
    برای معرفی و درخواست منابع آزمون ها هم از تاپیک [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که به همین منظور در همین زیرشاخه قرار داره استفاده بفرمایید و این قبیل موارد رو در این تاپیک ارسال نکنید.

6-
    برای راهنمایی در مورد کتایها و جزوات کمک آموزشی هم از تاپیک [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که به همین منظور در همین زیرشاخه قرار داره استفاده بفرمایید و این قبیل موارد رو در این تاپیک ارسال نکنید.

7- برای بحث هاي فني در مورد درس هاي مختلف ، براي هر درس تاپيك جداگانه وجود دارد: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با آرزوی موفیت برای شما کنکوری های عزیز

با تشکر
    گروه مدیریت انجمن آموزش عالی

2. 8 کاربر از farshidshd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن آموزش عالی Alireza SM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

اطلاعيه مهم سازمان سنجش آموزش كشور در خصوص ميزان تأثير سوابق تحصيلي، تاريخ ثبت‌نام و برگزاري آزمون سراسري سال 1394

1393/07/27

نظر به اينكه ماه مبارك رمضان در سال 1394 ، از اواخر خردادماه 1394 آغاز مي‌شود، لذا براساس برنامه زماني پيش‌بيني شده: 1- آزمون سراسري سال 1394 در صبح و بعدازظهر روزهاي پنج شنبه 21، جمعه 22 و صبح شنبه 23 خردادماه 1394 در حوزه‌هاي امتحاني مربوط برگزار خواهد شد.
    2- بمنظور فراهم آوردن تسهيلات لازم، ثبت‌نام از داوطلبان آزمون سراسري سال 94، از روز يكشنبه 19/11/1393 از طريق شبكه اينترنتي اين سازمان آغاز و در روز سه‌شنبه 28/11/1393 پايان مي‌پذيرد.
    ضمناً به اطلاع مي‌رساند كه براساس مصوبه سومين جلسه شوراي سنجش و پذيرش دانشجو مورخ 23/7/1393، كليه ديپلمه‌هاي نظام جديد آموزش متوسطه رشته‌هاي رياضي فيزيك، علوم تجربي، علوم انساني و علوم و معارف اسلامي كه ديپلم نظام جديد خود را طي سالهاي 1384 لغايت 1393 اخذ نموده‌اند و امتحانات سال سوم دبيرستان آنان بصورت نهايي و سراسري برگزار شده است، مشمول سوابق تحصيلي بوده و سوابق تحصيلي آنان حداكثر به ميزان 25 درصد و با تأثير قطعي در گزينش نهايي آزمون سراسري سال 1394 اعمال خواهد شد
    Last edited by Alireza SM; 20-10-2014 at 09:25.

4. 3 کاربر از Alireza SM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Amin-Nasim's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Kerman

پيش فرض

واااااااى بالاخره نوبت من رسىد
    ارزوى موفقىت مىکنم براى همه على الخصوص خودم
    من تصمىم دارم از شنبه شروع کنم منتهى هنوز نمىدونم شنبه ى کدوم هفته

6. این کاربر از Amin-Nasim بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Arrowtic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

دوستان ، این خلاصه نویسی دقیق چه جوریه ؟ برای چه درسایی باید داشته باشمش ؟ ضروریه ؟
    برای زیست من فقط به صورت درختی خلاصه نویسی می کنم و بعدش نکات تستا رو می نویسم . اینطوری با مراجعه به خلاصه ، سریعا کلیات میان تو ذهنم ، ولی خوب جزئیات(کلمه های کوچیک و مهم) نه ! با هایلایت هم رابطه خوبی ندارم و طبق تجربه بدون هایلایت بهتره کارم ، وقتی هایلایت می کنم(حتی فقط کلمات مهم رو) نا خودآگاه بیشتر رو اونا تمرکز می کنم تا نکات دیگه و گاها نکاتی که قبلا هایلایت نکردمو نمی بینم یا به اون شدت روشون تمرکز نمی کنم .
    فیزیک و شیمی رو چه جوری میشه خلاصه نویسی کرد ؟ شیمی که خوب بخشای مفهومیشو وقتی میخونم یاد میگیرم و تمام ، چیزیم بخواد یادم بره یه نگاه بندازم به کتاب و تستایی که علامتا زدم یادم میاد . فیزیک هم که خوب 90 درصدباز مفهومیه و حفظیاتش هم اکثرا یه رگ مفهومی دارن !
    مشکلی که دارم با درس خوندنم ، اینه که با این که طبق یه برنامه جلو میرم ، اما هر لحظه احساس می کنم که بی برنامم و دارم راهو اشتباه میرم !

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

یه توصیه جامع برای بچه های متوسط البته شاید بدرد بچه های قوی هم بخوره,چون خودم پارسال در به در دنبال این اطلاعات بودم
    فقط اگه بدردتون خورد یه دعاییم مارو بکنید که رتبمون خوب بشه

ادبیات :
    ببینید ادبیات رو باید مبحثی خوند کلا شیش تا مبحث ادبیات کنکور سوال داره : قرابت(9تا تست) آرایه(3تا) تاریخ ادبیات(3تا) املا:یعنی همین کلمه های زبان فارسی شکل صحیحشون رو تشخیص بدید که ه هست یا ح و ...(2تا) و معنای واژه ها : اصلش کلمات ته کتاب های دوم و سوم و پیش هست و کلمات زبان فارسی و داخل متن درسها(3تا) و باقیشم زبان فارسی

کتاب های پیشنهادی من : قرابت: همین امروز برو یک کتاب تناسب مفهومی و قرابت هامون سبطی(انتشارات دریافت) بخر روزی حداقل پنج صفحه بخون باور کن یه قدم بزرگ رو برای کنکورت برمیداری.نکته: این کتاب رو باید تا ته بخونی و تمام تستاشم بزنی,تازه وقتی تمومش کردی مبینی استاد قرابت شدی,بعضی دوستام خریدن تا نصفه خوندن گفتن اینچیه بابا بعدشم ول کردن ولی من تا ته خوندم و از نه تا تست هشتا رو راحت زدم. کتاب کمکی تست هم فقط کتاب قرابت تست نشر الگو که من خودم اسفند خریدم یعنی وقتی که کتاب سبطی رو جویده بودم.
    توضیح :منظورم از جویدن اینه که روش مسلط بشی
    ببین من خودم از مرداد شروع کردم روزی 5 تا 10 صفحه ازش میخوندم و سعی میکردم بفهمم چی میگه بعد تمرینای داخل متنشم حل میکردم
    آخر هر فصل هم مینشستم کل تستاش رو میزدم میرفتم فصل بعد.(دیگه مثلا داشتم فصل بعد رو میخوندم برای فصل قبل تست نمیزدم) تا اینکه کلش رو توی مهر تموم کردم بعد تا اسفند یه مدت همینطوری از رو الگو هفته ای سی چهلتا تست میزدم نزدیک عیدم دوباره سرفصلاش و اون نوشته های کادرهاشون مرور کردم دوباره تست زدم
    در ضمن فصل اولش یکم وقتگیره,فصل های بعدی سریع پیش میرن

آرایه : نشر الگو هم تست کافی هم درسنامه کافی - روزی یه آرایه بخون بسه کل آرایه های مهم کنکوراینا هستن:تشبیه- استعاره- تشخیص ایهام و ایهام تناسب -جناس -مجاز-حس آمیزی- کنایه-تضاد-تناقض-تلمیح- حسن تعلیل-مراعات النظیر-واج آرایی بقیه رو که تو کتاب هست حذف کن چون مال رشته انسانی هست. کتاب کمکی هم کتاب همایش ادبیات نشر دریافت جلد اول که من خودم فروردین خریدم اونم واسه رفع ابهام بین آرایه ها

تاریخ ادبیات : آفاردئون تاریخ ادبیات فار(همون دوماه آخرم میشه خوند الکی الان وقت روش نذار) ---------- - معنای واژه ها : کلمات ته کتاب های درسی ادبیات دو و سه و پیش رو باید بخونی برای کلمات زبان فارسی و داخل متن درس ها هم کتاب املا و لغت نشر دریافت که همه رو یه جا نوشه راحت حفظشون میکنی (اینم باز هنوز زوده,کلا حفظی رو هرچی بخونه دوباره یادت میره بذار اول مهما رو بخون برا اینا وقت هست)-------- - املا هم همون کتاب املا و لغت نشر دریافت داره
    زبان فارسی هم کتاب نشر دریافت(همین تابستون کلکش رو بکن)

عربی : بنظر من عربی بهتره بری کلاس - ولی با اینحال اگه واقعا نمیتونی کتاب تخته سیاه عالیه
    اول قسمت آخر کتابو بخون که ترجمه هست - ترجمه هشتا سوال داره که میشه 30 درصد و خیالت از عربی کمی راحت میشه و در ضمن خوندنشم خیلی آسونه و راحت میفهمیش

دینی : گاج (اینم باز بنظرم زوده) --- زبان : کتاب از متن نترسیم انتشارات شبقره برای دوتا متن و یک کلوزی که تو کنکور میدن,و کتاب زبان جامع مبتکران شهاب اناری برای گرامر و کلمات.اولی خیلی مهمه حتما بخرش,نصف سوالای زبان از متن و کلوز هست

-------------------
    اختصاصی ها ماجراشون فرق میکنه,من خودم ریاضی بودم

اول فیزیک:ببین من خودم کلی کتاب آموزش فیزیک خریدم,کتابای خیلی سبز و ... کلاس نرفتم ها,و کل فیزیک رو از روی پاسخنامه تشریحی گاج نقره ای (هم پایه هم پیش) خوندم و همشم فهمیدم وتستاشم همه رو زدم ,ولی آخر بار رفتم همایش فیزیک یه استاد فیزیک خوب,باورم نمیشد خیلی فرق میکرد,مثلا تو گاج برای حل یه نوع مسئله فیزیک سه تا فرمول میگفت به کار ببر تا به جواب برسی ولی تو همایش استاده یه فرمول گفت با همون جواب بدست میود البته نه اینکه همش اینجوری باشه ولی خوب چندجا فرق میگرد.
    اگه میخوایی فیزیکت بهتر بشه به نظر من برو پیش یه استاد خوب(نری پیش یه نفر که از رو همون گاج درس میده ),من خودم خیلی اهل کلاس نیستم ولی اینو واقعا به چشم دیدم - برای تست گاج نقره ای هم پایه هم پیش که پاسخنامه تشریحشون هم درسنامه های خوبی هست برای کسایی که کلاس نمیتونن برن

نکته خیلی مهم : برای کلاس های کنکور مثلا اگه دوتا استاد خوب هست,جلسه اول و دوم همه کلاسا رایگانه برای معرفی,اول برو سر کلاس هر دوتاشون بشین,هر کدوم بنظرت بهتر بود برو سر همون,نری حول حولکی مث ما که قبل شروع کلاسا رفتیم پول دادیم آخرشم پشیمون شدیم از انتخابمون(سر کلاس ریاضی برام همین موضوع اتفاق افتاد)

ریاضیات : ببین من کتاب آموزش خوب برای دیفرانسیل و ریاضی پایه و گسسته و هندسه و دیفرانسیل نمیشناسم
    برای دیفرانسیل و ریاضی پایه که باید بری کلاس(منظور من از کلاس اینه که استادش خوب باشه یعنی اگه معلم مدرستون هم عالیه برید پیش همون تو کلاسای مدرسه حتما که نباید بری کلاس بیرون,اینهمه ملت میرن چرا نصف بیشترشون هیچی نمیشن) کتاب تست هم هرچی استادتون گفت

برای هندسه کلش (تحلیلی و پایه) و گسسته و جبر بشین اول فکرات رو خوب بکن,اگه در خودت میبنی که میتونی و استعدادش رو داری بنظر من از رو کتاب به جایی نمیرسی.من خودم چنتا کتاب آموزشی خریدم هیچی بدردم نخورد پولمو ریختم دور,نیاز یه یه استاد خوب داری حالا مدرسه باشه یا بیرون

برای شیمی: ببین شیمی دو قسمته به نظر من,قسمت آسونش که میشه شامل شیمی دو و شیمی پیش یک(فصل یک و دو) و فصل چهار شیمی پیش که میشه 50 درصد شیمی. برای شیمی دو مبتکران ,برای شیمی پیش یک خیلی سبز عالیه(یه عده میگن مبتکران ولی باور کن حتی اگه میخوایی بترکونی خیلی سبز کافیه) برای پیش دو فصل چهار اما مبتکران بهتره (میدونید که شیمی پیش هم مبتکران هم خیلی سبز دوجلدن که یکی پیش یک(فصل یکو دو )و یکی پیش دو(سه و چهار) )
    اما قسمت گیر دارش میشه شیمی سه و فصل سه شیمی پیش که نیاز به کار بیشتری دارن : برای هر دوشون مبتکران
    در مورد کلاس شیمی ببین اگه واقعا پیش آدم کاردرستی بری که خیلی خوبه مخصوصا برای قسمت سخت شیمی که گفتم یه استاد خوب خیلی کارسازه
    اصلا بذار یه چیزی بگم,فرق یه کلاس کنکور خوب با کتابای کمکدرسی اینه که تو کتابه هم چیز رو گفته ولی تو کلاس کنکور خوب اون اصل کاریا رو مفصل میگن و اون فرعی رو هم میگن ولی با تاکید کمتر,مثلا همین شیمی مبتکران,درسنامه هاش واقعا بعضی جاهاش اضافس

فقط تورو خدا جوگیر نشید یه مشت کتاب بخرید آخرش مث ...(من ) پشیمون میشید
    Last edited by botia; 27-06-2014 at 12:04.

9. 3 کاربر از botia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن علوم انسانی A/|\IR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ

پيش فرض

دوستان ، این خلاصه نویسی دقیق چه جوریه ؟ برای چه درسایی باید داشته باشمش ؟ ضروریه ؟
    برای زیست من فقط به صورت درختی خلاصه نویسی می کنم و بعدش نکات تستا رو می نویسم . اینطوری با مراجعه به خلاصه ، سریعا کلیات میان تو ذهنم ، ولی خوب جزئیات(کلمه های کوچیک و مهم) نه ! با هایلایت هم رابطه خوبی ندارم و طبق تجربه بدون هایلایت بهتره کارم ، وقتی هایلایت می کنم(حتی فقط کلمات مهم رو) نا خودآگاه بیشتر رو اونا تمرکز می کنم تا نکات دیگه و گاها نکاتی که قبلا هایلایت نکردمو نمی بینم یا به اون شدت روشون تمرکز نمی کنم .
    فیزیک و شیمی رو چه جوری میشه خلاصه نویسی کرد ؟ شیمی که خوب بخشای مفهومیشو وقتی میخونم یاد میگیرم و تمام ، چیزیم بخواد یادم بره یه نگاه بندازم به کتاب و تستایی که علامتا زدم یادم میاد . فیزیک هم که خوب 90 درصدباز مفهومیه و حفظیاتش هم اکثرا یه رگ مفهومی دارن !
    مشکلی که دارم با درس خوندنم ، اینه که با این که طبق یه برنامه جلو میرم ، اما هر لحظه احساس می کنم که بی برنامم و دارم راهو اشتباه میرم !
    سلام

در مورد زیست بگم خلاصه در واقع همون کتاب درسی میشه از اون خلاصه تر کنین خطرناکه!!
    برای شیمیمن نظرم اینه اگه مبتکران میخونین و فول شدین برای خلاصه کتاب های جمع بندی فیل شیمی های مبتکران رو مطالعه کنین(مولفش همون بازگانیه) تمام نکات رو پوشش داره و حجمش هم کمه و واقعا عالیه هیچی هم از زیر دستتون در نمیره
    در مورد فیزیک باید خوب درس جا بیفته و مثال ها و تست های فراوان حل کنین بعد از اون فرمولا رو یه گوشه یاداشت کنین و و حدود 20 تست منتخب و جامع هم انتخاب کنین که با زدن اونها تمام مطالب مرور بشه (تست های ترکیبی سخت توصیه میشه)

در مورد سر در گمی هم تقریبا اکثر بچه ها همینطورن! برنامه راهبردی قلمچی رو دانلود کنین و بهش اعتماد کنین و تا اخر با همون پیش برین. (ولی توصیه های مشاوریه قلمچی رو جدی نگیرین اصلا)

11. 2 کاربر از A/|\IR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

برنامه قلمچی سر عمومی هاش خیلی مشکل داره به نظرم ! من که ادبیاتو نمیام درس درس بخونم ، به قرابت ، املا ، زبان فارسی ، آرایه وقت جدا دادم و مثلا قصدی ندارم که تو تابستون بشینم تاریخ ادبیات رو بخونم !
    اختصاصی هاشو می ترسم با برنامه برم وقت نشه آخه بعضی هفته ها جوگیر میشه میگه تو این 2 هفته نصف کتابو بخون : دی
    الآن تا آزمون 10 مردادش من مطمئنم وقت اضافی زیاد میارم البته ، برای همین فکر کنم بتونم ازش جلو بیفتم نه ؟ یا بذارم دقیقا مطابق با قلمچی و اون وقت اضافی رو سر عمومی هایی که هماهنگ نیستن بذارم ؟

کاربر فعال انجمن علوم انسانی A/|\IR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ

پيش فرض

برنامه قلمچی سر عمومی هاش خیلی مشکل داره به نظرم ! من که ادبیاتو نمیام درس درس بخونم ، به قرابت ، املا ، زبان فارسی ، آرایه وقت جدا دادم و مثلا قصدی ندارم که تو تابستون بشینم تاریخ ادبیات رو بخونم !
    اختصاصی هاشو می ترسم با برنامه برم وقت نشه آخه بعضی هفته ها جوگیر میشه میگه تو این 2 هفته نصف کتابو بخون : دی
    الآن تا آزمون 10 مردادش من مطمئنم وقت اضافی زیاد میارم البته ، برای همین فکر کنم بتونم ازش جلو بیفتم نه ؟ یا بذارم دقیقا مطابق با قلمچی و اون وقت اضافی رو سر عمومی هایی که هماهنگ نیستن بذارم ؟
    سلام
    کلا برنامه عمومی همه ازمونا چرته نظر من اینه یه داوطلب خوب عمومی هاشو باید زود تموم کنه با برنامه آزمونا فقط یه دور مرور کنه!
    البته قرابت و آرایه املا اینچزا نبایدم با برنامه آزمون باشه چون در صد ها غیر واقعی میشه
    شما باید تو تابستون و کمی بعد از پاییز کتاب های ادبیات رو خونده باشین جوری که بدونین کتاب چی میگه (این تو قرابت کمک میکنه بیشتر تست های قرابت فقط حول چند موضوع میچرخه) بعد از فول شدن کتابا برین سر مبحثی، اگه از الان مبحثی بخونین یکم نچسبه براتون!
    دینی و زبان رو میشه مطابق با برنامه جلو رفت عربی هم جریانش مثل ادبِ تقریبا اگه عربی خوب نیستین از الان باید شروع کنین مشکلاتتون رو برطرف کنین تا از مهر (یا هر وقت که خودتون تعیین میکنین) تو آزمونا با برنامه پیش برین و رو درصدش حساب کنین -
    اون چند هفته که زیاد میدن حکم جمعبندی رو داره کاملا اصولیه و لازمِ در غیر این صورت حتما مبحثا اسونه
    هیچ وقت خودتونو جلو نندازین یوقت عادت میکنین یه آزمون که عقب بیفتین استرس میگیرین تا آخر سال چند بار پیش میاد که عقب بیفتین
    این وقت بزارین رو همون عمومی ها و بار رو سبک کنین.
    لازمه بگم آزمونای تابستون قلمچی زیاد مالی نیست! یعنی نصف سوالا سوالای قدیمیه و بعد از مهر زمین تا آسمون فرق میکنه - پس تابستون آزمونا فقط دستگرمیه خودتون بیشتر تلاش کنین.

14. این کاربر از A/|\IR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

جلو نزنم که باید فقط 2 هفته دوره کنم ! من الآنش به آزمون 10 مرداد کاملا رسیدم .(به جز زیست سوم)
    معنی بیتای ادبیاتا رو بلدم ، قبلا در طول سال کار کردم .
    خودم فعلا نظرم رو اینه که اول ، دومو برسونم به آزمون ، بعد سوم ، بعد اگه وقت اضافی اومد در جهت آزمون 1ماه بعدش حرکت کنم .(دوره اینا رو البته دارم مسلما و در زمینه دوره کردن دروسی که خوندم برنامه دقیق دارم تا چیزی به اون شدت یادم نره)
    مثلا من تا آخر این هفته زیست سوم دو درس اولش که 10 مرداد میادو تموم می کنم ، 2 فصل اول زیست دوم رو هم که تموم کردم . دیگه با نگه داشتن برنامه دوره هام هر وقت خواستم زیست بخونم خودمو به آزمون 24 مرداد می رسونم .
    عادتم اینه که هر وقت عقب بیفتم ، بیشتر میخونم تا دوباره برسم مشکلی نیست : دی
    دینی شده دردسر ! کی تو این شلوغی درسا اینو جا بده ! نیازه دینی دوم رو بخونم تابستون یا مطابق قلمچی فقط سومو بخونم ؟(اینطوری کی وقت میشه برم سراغ دینی دوم در طول سال ؟)

آخر فروم باز SA3EDLORD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

کسی اینجا هنر کنکور داده؟
    من دیروز کنکور دادم و از وضع خودم خبر دارم...... تهران قبول نمیشم . از همین الان میخوام دوباره شروع کنم پیش برم. کسی هست بگه من درک عمومی هنر چطوری بخونم؟
    یا خلاقیت موسیقی چطور بخونم که حداقل 10 20 درصد بزنم تو کنکور؟

صفحه 1 از 47 1234511 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •