تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: مادربورد stepping

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض مادربورد stepping

سلام
    یک بحثی رو دوست عزیزو ess 1362 در مورد استپینگ مادربورد وسی چی یو وانلاک و اور کلاک اتلون630 وفنوم550شروع کرد که سر آغازی شد واسه دوندگی بعضی ها منجمله کوچیکتون.
    من مدتیه دنبالGA-770T-UD3P هستم ولی تو شهرستانم که خود نمایندگی گیگا هم نداشت گشتیم تا یکی پیدا کردم میگفت 130ت گفتم گرونه گفت خرید قبل عیده وپیدا نمیشه و.... از نزدیک که نگاهش کردم فقط سریال نامبرشو دیدم نه استپینگ که با093 وچند عدد دیگه بدون حروف انگلیسی که ess 1362 گفته بود ادامه میافت.حال سوالم اینه؟همین استپینگه یا جای دیگه هست چطوری پیداش کنم.همینطور بایوسش.
    راستی این مادر بورد تو تهران با اون استپها راحت گیر میاد.همیطور اون سی پی یوها.
    ظاهرا این مادربورد 6 هسته ای هم ساپورت میکنه و ساتا3 ویو اس بی3 هم هست درسته یانه؟
    مادر بورد هم ردیفش تو این رنج قیمت چیه که توانایی اون وقابلیت اور داشته باشه البته واسه اتلون وفنوم فعلی و ساپورت 6 هسته ای
    ممنون میشم هر کی میدونه راهنمایی کنه
    ضمننا ممنون میشه هر کی میتونه پیام خصوصی بده تو تهران کجا اینا رو بخرم و اسمبل کنم

آخر فروم باز amd>intel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005

پيش فرض

مادربرد ریویژن داره . این چیپ پل جنوبی مهمه . SB 710 به بالا باید باشه . این پردازنده هست که استیپنگ داره

---------- Post added at 08:35 AM ---------- Previous post was at 08:33 AM ----------

تو این فروم میتونی اطلاعات خوبی پیدا کنی .
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

3. این کاربر از amd>intel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

همان طور که دوستمون گفتن مادربورد اصلا استپینگ نداره. فقط در هنگام خرید سی پی یو باید به استپینگ توجه کنی. بایوس مادربورد هم زیاد مهم نیست که از اول چی باشه، بعدا می شه از طریق اینترنت آپدیتش کرد.

ضمنا در نوشتن اسم مادربوردها باید خیلی دقت کنی، یه حرفش که کم و زیاد بشه اصلا یه مدل دیگه می شه. اون مادربوردی که Sata3+USB3 داره، بعد از حرف T یه دونه A هم داره.

مثلا این مدل USB3+SATA3 داره:
    GIGABYTE 770TA-UD3

ولی این مدل نداره:
    GIGABYTE 770T UD3P

5. این کاربر از 3jokes_x بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •