تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: يك فايل از كلك

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض يك فايل از كلك

با سلام.من دو مشكل با برنامه كلك دارم كه توضيح داده وخواستار كمك از طرف دوستان هستم و .بايد بگويم من اين برنامه رابدون هيچ مشكلي نصب وسپس ان راريجستري كردم.{توسط همان kelk kg ودادن سايت كد}...اما مشكل اينجاست كه وقتي روي ايكون (متن صفحه)درنواربالا كليك ميكنم errror داده كه فايلي بنام K2KRMT.dll وجود ندارد..حالا از دوستاني كه اين برنامه را بر روي كامپيوتر شان دارند تقا ضا دارم اين فايل را برايم اپلود كنند تا مشكلم حل شود .توجه داشته باشيد كه فقط همان يك فايل را ما خواهم .مرسي... نكته ديگر اينكه برنامه در خروجي فقط باپسوند klk سندي راsave ميكند وپسوندimage كار نمي كند .مي شود علت ان را تو ضيح دايد .مرسي ......منتظر اپلود فايلم هستم..موفق باشيد

داره خودمونی میشه zodiac's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    In other Heart

پيش فرض كلك

سلام
    اين نرم افزار در ويندوزXp فايل را بصورت Imag ضبط نمي كنه
    ضمنا شما به دوتا فايل نياز داريد تا بتوانيد در Xp با كلك كار كنيد .
    اگر جايي سراغ داريد بگوييد تا آپلود كنم در غير اينصورت ايميل تان را بفرستيد تا برايتان با ايميل ارسال كنم .
    موفق باشيد . من دوسال است با اين كلك كار مي كنم - اگر سئوالي داشتيد و قادر به پاسخگويي باشم . در خدمتم .

تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط zodiac
    سلام
    اين نرم افزار در ويندوزXp فايل را بصورت Imag ضبط نمي كنه
    اگر جايي سراغ داريد بگوييد تا آپلود كنم در غير اينصورت ايميل تان را بفرستيد تا برايتان با ايميل ارسال كنم .
    موفق باشيد . من دوسال است با اين كلك كار مي كنم - اگر سئوالي داشتيد و قادر به پاسخگويي باشم . در خدمتم .

با عرض سلام
    zodiac جان يعني اگه اين دو تا فايل را داشته باشي ميشه تو XP فايل را به صورت اميج ذخيره كرد .
    اگه اينطوره به اميل من بفرست
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    با تشكر

داره خودمونی میشه zodiac's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    In other Heart

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط mahdi1535
    با عرض سلام
    zodiac جان يعني اگه اين دو تا فايل را داشته باشي ميشه تو XP فايل را به صورت اميج ذخيره كرد .
    اگه اينطوره به اميل من بفرست
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    با تشكر
    سلام
    نه عزيزم
    اين دوفايل يكي DLL است و يكي kelk2000.exe كه كرك نسخه اصلي است و شما را قادر مي سازد تا در ويندوز XP از قابليت هاي كلك 2000 استفاده كنيد .
    عملا در نسخه كرك شده تنها از راه منوي Edit و گزينه Copy to Clipboard تهيه فايل تصويري امكان پذيراست .
    براي اينكار بايد بعد ازاينكه متن را نوشته و نقطه گذاري و تنظيم نموديد با كليك راست موس Properties را فعال كرده و خط كرسي و كادر دور زمينه را حذف و با راست كليك مجدد در زمينه متن نوشته شده گزينه Scale را انتخاب كرده و اندازه كلي صفحه به حد معقول افزايش داده و از منوي اديت گزينه كپي در كليپ بورد را انتخاب مي كنيم .
    حالا اين تصوير موجود در كليپ بورد را در ورد مايكروسافت يا فايل جديد فتوشاپ Paste كنيد و به دلخواه تغييرات را اعمال و ضبط فرماييد .
    موفق باشيد

تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

zodiac ممنونم

پروفشنال shvalaie's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط zodiac
    سلام

من دوسال است با اين كلك كار مي كنم - اگر سئوالي داشتيد و قادر به پاسخگويي باشم . در خدمتم .

سلام دوست عزيز
    ببخشيد من يه سوال دارم.
    كلك رو نصب كردم سايت كي و سريال نامبر هم بهش دادم اما وقتي كه ميخوام برنامه رو اجرا كنم ميگه فايل k2k.ocx رو نداره. بايد چكار كنم؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •