تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 17

نام تاپيک: بازی Hero of Three Kingdoms

در آغاز فعالیت mohsen.2211's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

4 بازی Hero of Three Kingdoms

سلام دوستان
    دیدم تاپیکی در مورد این بازی نیست.تصمیم گرفتم این تاپیک رو که اولین تاپیکمه ایجاد کنم.

بازی hotk ساخت شرکت perfect world که بازیهایی مثل Jade Dynasty , PWI رو ساخته.بازی همانطور که از اسمش مشخصه مربوط به دوره تاریخی سه امپراطوری چین در اوایل قرن دومه.(انیمه اش رو که دیدین...افسانه سه برادر)نمیدونم کسی اینجا hotk رو بازی کرده یا نه چون اواخر 2010 نسخه NA ریلیز شده.

تو این بازی 12 نوع سلاح وجود داره که هر کدوم نماینده یه کلاس خاصن.بعضی از این سلاح ها در PvP موثر ترند و برخی مناسب PvE هستند. در این بازی هر کارکتر میتونه دو کلاس داشته باشه . یکی اصلی(main) و دیگری ثانویه(secondery\sub) که کلاس دوم رو از لول 60 بعد میشه انتخاب کرد.من خودم اسلحه اصلیم شمشیر بلنده (Saber),سلاح دوم کمانه,هیچکدوم هم بدرد pvp نمیخورن:(

کارکترم تو این بازی : Mohsendeh lv76 , عضو Clan: Virtue و Legion : Pride . از همه مهمتر عضو امپراطوری شو(لیو بی)هستم.دوست دارم شما هام بیان تا با هم یه خانواده ایرانی تشکیل بدیم

اینم چندتا اسکرین شات از کاراکتر خودم و برادرم:

2. 2 کاربر از mohsen.2211 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال مشاوره خرید گوشی موبایل Iloveu-ALL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

حجم بازی+ آپدیت چندمگه؟
    چه کلاس هایی داره؟
    مکس لول چنده؟
    PvE و PvP چه طوریه؟

تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

حجم بازی 3gig که من خودم با تورنت توی چند روز دانلود کردم.آپدیتش زیاد طول نمیکشه.

کلاسهاشم که گفتم 18تا بر اساس نوع اسلح ای که اتخاب می کنی بعضی هاشون مثل اسلحه warfan کاراش مثل کلاس healerو نیزه و چند اسلحه دیگه شبیه کلاس warrior اند.بازم میگم کلاس بندی اش مثل اون چیزی که تو بازی های انلاین رایج شده نیست18 اسلحه برای 18(قبلا اشتباه نوشته بودم 12 اسلحه )کلاس.کلاسای من شمشیر = Warrior , کمان = support

pvp در دو بخش نبرد تن به تن(duel) , جنگ هفتگی بین سه امپراطوری که درش legion های هر امپراطوری بر اساس سیاست خودش یا به دفاع ا یکی از شهرهاش می پردازه یا به شهری از امپراطوری دیگر حمله میکنه.که این جنگ که بهش میگن (Conquest) شنبه ها اتفاق میفته.در ضمن بخش Arena داره .

pve مثل سایر بازی های این مدلی مربوط کشتن mob ها میشه.وقتی که عضو legion بشید .باید ماموریت های مربوط به باس های legion رو انجام بدید که خیلی سختند.چیزهای دیگی مثل daily event ها که هروز انجام میدیم و...

مکس لول دقیقا نمی دونم ولی نفر اول در رتبه بندی لولlv.Hero 46 یعنی lv.126 .در ضمن بعد از لول 80 ,لول Hero آغاز میشه(hero 1 = 81)

من همین الان دارم بازی میکنم و چیزی نمونده لول 77 بشم.دوست دارم سریعتر به لول hero برسم,چون وسایل و مناطق و quest های ویژه خودش رو داره و یه نبرد که هر شب حدود 200 نفر با هم میارزه میکنن
    Last edited by mohsen.2211; 13-09-2011 at 02:24.

پروفشنال AMIR_TO's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

حدودا چند ملیون پلیر داره
    لطفا برای بازار گرمی رقم الکی نده

تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

]چند میلیون نفر یعنی چه , بازی های پولی هم اینقدر گیمر ندارن...منم که گفتم حدود دویست نفر منظورم لول های Hero بود که اینقدری بودن , خودم از روی لیست شموردم شاید برای شما زیاد نباشه ولی برای من کافیه.
    بازی یه سالی هست اومده player base نسبت به بازی های جدید کمتره.
    من از این بازی خوشم اومد خواستم به شما پیشنهاد کنم بازیش کنید دیگه خود دانید.

7. این کاربر از mohsen.2211 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال مشاوره خرید گوشی موبایل Iloveu-ALL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

دویست نفر؟
    بازیش همچین مال نیست!

تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

ای بابا من که نگفتم کل بازی دویست نفره گفتم دیدم 200 نفر دارن اون نبرد رو انجام میدن.حالا چه کم یا زیاد مهم اینه که من عضو یه گروهم و با هم گروهیام دارم از بازی لذت میبرم.

10. 2 کاربر از mohsen.2211 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال AMIR_TO's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

خوب چند هزار نفر حدودا پلیر فعال داره کلان

آخر فروم باز MR.CART's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

همش دویست نفر؟

تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

شما انگار نگرفتین من چی گفتم. کل بازی که دویست نفر نیست فقط اعضای گرو ه خودم 75 نفرن.بازم میگم 200 نفر مال یه نبردی بود.توی رنکینگ خود بازی برای هر امپراطوری نام 500 گیمر برتر رو داده(سه امپراطوری داریم میشن 1500 نفر گیمر برتر),تازه اگر قرار بود دویست نفر توی این بازی آنلاین باشن که perfect world تا به حال باید سرور بازی رو از کار می انداخت.

14. 2 کاربر از mohsen.2211 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •