تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: طولانی شدن نصب ویندوز

اگه نباشه جاش خالی می مونه ارمغان جنون's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض طولانی شدن نصب ویندوز

سلام,من چند وقته وقتی می خوام ویندوز نصب کنم چه ایکس پی چه ویستا وقتی که می خواد وارد صفحه ست آپ ویندوز بشه و نصبش کنه چه تو اون مرحله ای که باید پارتیشن بندی کرد چه قبل از مرحله نصب نهایی خیلی با تاخیر وارد این مراحل میشه و چند دقیقه طول میکشه مخصوصا توی ویستا .البته من با سی دی های ویندوز مختلف امتحان کردم فرقی نکرد مشخصات سخت افزاری سیستمم هم همون قبلیاس مثل دی وی دی,هارد,رم,سی پی یو و مادربورد و غیره .ولی نمیدونم چرا نصب ویندوز ایکس پی که همیشه بیشتر از 30 دقیقه نمیکشید الان بین 40 تا 45 دقیقه میکشه تا نصب بشه.
    البته خودم حدس مس زنم ممکنه تو تنظیمات bios تغییراتی داده باشم ولی نمیدونم کدومه تا درستش کنم شایدم دلیل دیگه ای داشته باشه اگه راهنماییم کنید ممنون میشم.

داره خودمونی میشه classiquecrime's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Tehran-Esfahan

پيش فرض

1-اول از همه ببین که فن cpu به خوبی کار میکنه یا نه(سیم زیاد یا گرد و خاک نمیزاره cpu به خوبی خنک بشه)، دمای CPU رو در بایوس چک کن
    2- بایوس رو در حالت defaults قرار بده ( حالت پیش فرض) - فکر کنم این کارو تو قسمت tools بایوس میتونی انجام بدی
    3- هارد شما IDE یا SATA ؟
    اگه IDE داری، IDE معمولا سرعت bandwidth حدود 164mb/s اما SATA حدود 1.5 یا 3.0GB/s - پس اگه تا 1 ساعت طول میکشه مشکلی نداره
    4-و اما مهمترین دلیل کند شدن نصب ویندوز این میتونه باشه که شما خیلی فرمت میکنید و تعویض ویندوز زیاد انجام میدید و از برنامه های Registery Cleaner خیلی استفاده میکنید

3. این کاربر از classiquecrime بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه ارمغان جنون's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

1-اول از همه ببین که فن cpu به خوبی کار میکنه یا نه(سیم زیاد یا گرد و خاک نمیزاره cpu به خوبی خنک بشه)، دمای cpu رو در بایوس چک کن
    2- بایوس رو در حالت defaults قرار بده ( حالت پیش فرض) - فکر کنم این کارو تو قسمت tools بایوس میتونی انجام بدی
    3- هارد شما ide یا sata ؟
    اگه ide داری، ide معمولا سرعت bandwidth حدود 164mb/s اما sata حدود 1.5 یا 3.0gb/s - پس اگه تا 1 ساعت طول میکشه مشکلی نداره
    4-و اما مهمترین دلیل کند شدن نصب ویندوز این میتونه باشه که شما خیلی فرمت میکنید و تعویض ویندوز زیاد انجام میدید و از برنامه های registery cleaner خیلی استفاده میکنید
    دمای سی پی یو چقدر باید باشه؟
    تعویض ویندوز و فرمت زیاد انجام نمیدم ماهی حداکثر یک بار ویندوز عوض می کنم
    هاردم هم ide هست.
    Last edited by ارمغان جنون; 05-03-2009 at 14:48.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •