تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 20

نام تاپيک: کمک برای بازکردن قفل برنامه قفل گذاری FolderEncrypt

اگه نباشه جاش خالی می مونه bomberman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    آمل

پيش فرض کمک برای بازکردن قفل برنامه قفل گذاری FolderEncrypt

سلام به همگی
    خیلی وقته که بیش از پنجاه گیگ از فیلمهام رو توسط یه نرم افزار پرتابل قفل گذاری به اسم FolderEncrypt که از شرکت KaKaSoft هست قفل گذاری کردم ولی الان اصلا یادم نمیاد که چه رمزی براش گذاشتم و نمیدونم الان چی کار کنم.
    اینطوری که من امتحان کردم فایل های قفل شده فقط توسط اکسپلورر Eset smart Security قابل مشاهده هستند و در حین اسکن هم میشه اونا رو دید
    الان مشکل من اینه که نه میتونم این فیلمها رو ببینم و نه میتونم پاکشون کنم
    اساتید اگه راهی بلدن ارائه بدن
    در ضمن یادآور بشم که این برنامه قفل گذاری واقعا برنامه فوق العاده ایه و هر جا اونو کپی کنین میتونین اون پوشه رو باهاش رمز گذاری کنین,براتون آپلود کردم تا هم اگر خواستین ازش استفاده کنین و هم ببینین چطوری میشه رمزشو باز کرد تا کمکم کنین
    حجم : کمتر از 400 کیلوبایت
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخر فروم باز hamed29's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    سیاره زمین

6

سلام ، دوست عزیز با نرم افزار FolderSizes مشکلتون حل میشه.
    Folder Sizes در اصل برای تحلیل و مدیریت فضای هارددیسک هست.مثل حجم و... . ولی یه قابلیتی که خودم ازش استفاده کردم،اینه که میتونه فایلی که توسط نرم افزار رمز گذاری شده رو هم نشون بده. من خودم از winmend folder-hidden برای مخفی کردن فایلهام استفاده میکردم.یه روز داشتم با FolderSizes ور میرفتم که متوجه شدم پوشه ای که روش رمز گذاشتم رو با تمام فایلهای داخلش نشون میده! الان هم FolderEncrypt رو تست کردم بازم وضع همین بود!
    پس وقتی نرم افزار رو نصب کردید اول از طریقFolder size به محل پوشه یا درایو رمزگذاری شده برید.

وارد پوشه Thumbs.db شده و روی Sis کلیک راست کرده و Explorer را انتخاب کنید.

فایل هایی که رمز گذاری کرده بودید رو در همین پوشه پیدا میکنید(Thumbs.db) .(اگه در این مرحله بعضی فایلها اجرا نشدن،نترسین!) حالا اگه توی اکسپلورر ویندوز Thumbs.db رو جای دیگه ای مثلا تو یه درایو دیگه کپی کنید مشکلتون حله !

اینم لینک دانلود(11mb)
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    اگه نسخه ای که دانلود میکنید ریجستر نیست این رو امتحان کنید:(از منوی Help ، Register رو انتخاب کنید)
    Name : RICCARDO PEPE
    Serial : 000014-M135C7-WP8H40-T31BYH-ZXET53-R5JHC6-MUCPAY-BWG289-6E0U16-8T7RBE

3. 2 کاربر از hamed29 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    آمل

پيش فرض

سلام داداش
    بابت معرفی نرم افزار ممنونم
    کارهایی که گفتی رو کردم ولی فایلها فقط از داخل خود برنامه قابل مشاهده هستند و هیچ کاری نمیشه باهاشون کرد.نه کپی و نه دلیت
    پوشه ی اصلی که فایل ها داخلش هستند رو اصلا نمیشه اکسپلور کرد
    ارور میده که وجود نداره یا قابل خوندن از دیسک نیست
    میتونی راهنماییم کنی؟دمت گرم

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    آمل

پيش فرض

یعنی توی پی سی ورلد به این بزرگی با این همه کاربر یه نفر پیدا نمیشه مشکل مارو بتونه حل کنه؟بابا دمتون گرم دیگه
    یه کمکی بکنین
    خیلی ممنون

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    آمل

پيش فرض

ما همچنان منتظریم یه نفر بیاد و یه کمکی بکنه

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    آمل

پيش فرض

واقعا کسی بلد نیست؟هنوز منتظرم یه نفر بیاد و یه کمکی بکنه
    آقایون قضیه برام خیلی مهمه،بیشتر از 50 گیگ از بهترین فیلمهامه که از دست دادم،کم چیزی نیست که

پروفشنال P‌C's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    اگر نمیتونید اون برنامه رو به هر طریقی حذف کنید ویندوز رو در حالت safe mode بالا بیارید و ببینید شاید برنامه در این حالت اجرا نشه . اگر جواب نداد بهترین راه باقی مونده که بیشترین شانس رو برای دیدن فایلها بهتون میده بوت شدن سیستم از طریق یک سیستم عامل دیگست. اگر ویندوز دیگه ای نصب ندارید میتونید Erd commander 2008 رو بگیرید و اونرو روی cd رایتش کنید. وقتی که بوت شد میتونید با اکسپلورر داخلش هرگونه فایل یا فولدر مخفی شده (و نه رمز گذاری یا کد شده) هاردتون رو ببینید و اونرو کپی کنید.

تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    سیاره زمین

پيش فرض

سلام مجدد. همون راهی که گفتم باید جواب بده .من حتی با نرم افزار های دیگه هم تست کردم. با اون برنامه ای هم که خودت گفتی تست کردم.جواب هم داد.

شما در واقع رفتی تو همون پوشه.اونجا نمیشه اکسپلور کرد.

اول باید از طریق Folder size به محل پوشه یا درایو رمزگذاری شده برید.

وارد پوشه Thumbs.db شوید .داخل این پوشه یه فولدر به اسم "Sis هست.روش کلیک راست کنید.تو منوی کلیک راست ،گزینه Explore from folder رو انتخاب کنید.اون رو که بزنید یه پنجره باز میشه .توش یه فولدر هست به اسم Thumbs . تمام فایل هاتون تو این پوشه ست.

حالا اگه روش یه بار کلیک کنین و کلیدهای ترکیبی control و C رو با هم فشار بدین کپی میشه.الان حالا باید یه جا پیست کنین.

اصلا برین تو یه درایو دیگه paste کنید((Ctrl+V .درست نشد بگو

ضمنا از من میشنوی هیچ وقت 50GIG اطلاعاتت رو به یه نرم افزار 300kb بند نکن.

منخودم هر چند وقت یه بار یه restore point درست میکنم تا اگه مشکلی پیش اومد .اطلاعاتم روبتونم بازیابی کنم

تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    سیاره زمین

پيش فرض

با ‏Foldesizez ‎‏ برید تو همون درایو.
    پوشه ی ‏Recycler‏ رو چک کنید.حجم این پوشه در واقع همون حجم فایلهای مخفی و ... هست.روش کلیک راست کن--> ‏Explore from folder

دیگه بایدبه فایلهاتون تو همین پوشه بدون دردسر دسترسی داشته باشین

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    آمل

پيش فرض

سلام مجدد. همون راهی که گفتم باید جواب بده .من حتی با نرم افزار های دیگه هم تست کردم. با اون برنامه ای هم که خودت گفتی تست کردم.جواب هم داد.

شما در واقع رفتی تو همون پوشه.اونجا نمیشه اکسپلور کرد.

اول باید از طریق Folder size به محل پوشه یا درایو رمزگذاری شده برید.

وارد پوشه Thumbs.db شوید .داخل این پوشه یه فولدر به اسم "Sis هست.روش کلیک راست کنید.تو منوی کلیک راست ،گزینه Explore from folder رو انتخاب کنید.اون رو که بزنید یه پنجره باز میشه .توش یه فولدر هست به اسم Thumbs . تمام فایل هاتون تو این پوشه ست.

حالا اگه روش یه بار کلیک کنین و کلیدهای ترکیبی control و C رو با هم فشار بدین کپی میشه.الان حالا باید یه جا پیست کنین.

اصلا برین تو یه درایو دیگه paste کنید((Ctrl+V .درست نشد بگو

ضمنا از من میشنوی هیچ وقت 50GIG اطلاعاتت رو به یه نرم افزار 300kb بند نکن.

منخودم هر چند وقت یه بار یه restore point درست میکنم تا اگه مشکلی پیش اومد .اطلاعاتم روبتونم بازیابی کنم
    سلام داداش
    بابت راهنماییت ممنونم
    ولی من که اون پوشه رو اکسپلور کردم و دیدم حجم اون پوشه رو صفر نشون میده و کپی هم کردمش و تو یه داریو دیگه میخاستم پیست کنم این ارور رو میده

وقتی حجم پوشه رو صفر نشون میده دیگه کپی کردنش فایده ای نداره که

---------- Post added at 09:14 AM ---------- Previous post was at 09:13 AM ----------

با ‏Foldesizez ‎‏ برید تو همون درایو.
    پوشه ی ‏Recycler‏ رو چک کنید.حجم این پوشه در واقع همون حجم فایلهای مخفی و ... هست.روش کلیک راست کن--> ‏Explore from folder

دیگه بایدبه فایلهاتون تو همین پوشه بدون دردسر دسترسی داشته باشین
    این راه حل هم جوابی نداد

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •