تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: کمک!!! مشکل در Recover کردن لپ تاپ vaio-sz

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض کمک!!! مشکل در Recover کردن لپ تاپ vaio-sz

با سلام
    من می خواستم از روی DVD ریکاوری که از لپ تاپم گرفته بودم، سیستمم رو ریکاور کنم ، اما دوتا error داد و دیگه جلو نرفت :
    error 310 و error 320 ، الان هاردم فرمت شده و سیستم عامل نداره !! هر بارم که DVD ریکاوری رو run میکنم ، error میده ، لطف کنید بگین چیکار کنم ...
    در ضمن من Recover complete system رو انجام دادم ، چون برای Recover Drive C هم یه error دیگه میداد ...
    مرسی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

سلام خوبی
    زیاد حرص نخور چون دو حالت داره
    یا خودت دستی زدی فرمت کردی که در این صورت باید ببریش خیابان سمیه ما بین خیابان شهید قرنی و حافظ البته اگر از ایران رهجو خریده باشیش. اونا میتونن اطلاعات ریکاوری رو که در یک پارتیشنی که در دسترس تو نبوده که فرمت کنی استفاده کنن تا ریکاور بشه

اگر هم اونطور که از نوشته ت بر میاد بوسیله ی برنامه ی مخصوص سونی این کار رو کرده باشی اون پارتیشن در دسترس تو هم هست و میتونی دی وی دی ها رو در بیاری و وقتی کامپیوتر رو روشن می کنی اف چند رو بزنی (منظورم کلیدای بالای کیبورده یادم نیست کدوماشه) تا همون نرم افزار مخصوص سونی از روی پارتیشن مذکور از روی هارد اجرا بشه. اگر اینطوری هم ایراد داشت که معلومه کلا مشکل داره و سونی باید پاسخگو باشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

سلام
    دلیل این مشکل که، با سی دی و یا از روی هارد ریکاوری نمیشه و error 310 , error 320 , error 330 رو میده اینه که به احتمال خیلی زیاد خودتون پارتیشن بندی کردین و اسم درایو D که مخصوص ریکاوریه به یه درایو دیگه دادین .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سلام
    من هم موقع recover کردن لپ تاپم با dvd های recovery مشکل دارم. موقع کپی کردن فایل sony4.sys پیغام خطا می ده و دیگه کار نصب رو ادامه نمی ده. و چون بعدا win رو به win 7 تغییر دادم حالا دیگه نمی تونم از پارتیشن ریکاوریش استفاده کنم.
    کسی هست بتونه کمکم کنه؟ به کمکتون نیاز فوری دارم.
    مدل لپ تاپم vaio sz-48GN . اگر کسی هست که sz سر 4 داره شاید بتونم با کمک dvd های ریکاوریش کامپیوترمو زنده کنم؟!!!

Thanks in advance

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •