تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 9 از 9

نام تاپيک: يه سوال ساده: اين سايت صفحه لاگين مي خواد؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه samaram's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    آنجا که دلم خوش به هوایش باشد

14 يه سوال ساده: اين سايت صفحه لاگين مي خواد؟

سلام دوستان. مي خوام يه سايت شخصي برا خودم طراحي كنم. فرض كنيد سايتم قراره شامل يه سري ايده هام باشه. يه چيزي مثل وبلاگ. من بايد برا اين سايت صفحه ي لاگين ايجاد كنم ديگه. درسته؟ يعني يه لينكي براي لاگين بايد داشته باشم. يعني خودم كه بخوام اطلاعاتم رو در هر روز يا هر چند وقت اضافه كنم بايد وارد قسمت لاگين بشم و اونا رو وارد كنم يا اينكه مستقيم توي بانك هاي سرورم كاري انجام بدم؟! مثلا اين سايت شخصي رو ببينيد:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    اين چطور هر روز يادداشت هاي شخصيشو وارد مي كنه؟ من كه هر چي گشتم صفحه ي لاگيني پيدا نكردم. چيكار كرده؟

حـــــرفـه ای Bill Gates's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    @ Company

پيش فرض

خوب یعنی چی که نمیدونید؟ خودتون مگه نصب نکردید؟ یا از نصاب و طراحش سوال کنید میگه دیگه

حـــــرفـه ای taia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    چو ایران نباشد تن من مباد

پيش فرض

ببینید اصولا شما باید یک صفحه ی با دو فیلد مثلا یوزرنیم و پسورد طراحی کنید و بعد حالا یا با CGI ها و یا یک صفحه ی عادی php اصلاعات وارد شده را با اطلاعاتی که در دیتابیس دارید مقایسه کنید و در صورت صحت اطلاعات شما به صفحه ی مدیریت سایتتون راهنمایی بشید، اصولا این کار یک طراحی می خواد و با یک وبسایت html خالص تفاوت داره.

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت

پيش فرض

ببینید اصولا شما باید یک صفحه ی با دو فیلد مثلا یوزرنیم و پسورد طراحی کنید و بعد حالا یا با CGI ها و یا یک صفحه ی عادی php اصلاعات وارد شده را با اطلاعاتی که در دیتابیس دارید مقایسه کنید و در صورت صحت اطلاعات شما به صفحه ی مدیریت سایتتون راهنمایی بشید، اصولا این کار یک طراحی می خواد و با یک وبسایت html خالص تفاوت داره.
    ممنونم. اين چيزي كه شما مي فرمائيد رو خودم مي دونم و منظور سوالم اين نيست. منظورم بيشتر به زمان آپلود مربوط ميشه. ببينيد مثلا يه سايت انتخاب واحد يا يه سايتي مثل اين فروم "توي صفحه ي اولش" يه قسمت لاگين داره كه هم مدير و هم كاربر عادي از همون طريق وارد ميشن و بعدش اعتبار سنجي ميشه و بر اساس ادمين يا يوزر بودن امكان مديريت هاي خاصي براشون فراهم ميشه. اما وقتي من مي خوام يه سايت شخصي طراحي كنم (مثل هموني كه لينكشو اون اول گذاشتم-راستي اون مال خودم نيست ها. يه سرچ زدم و به عنوان نمونه مد نظرمه-)مدير اون فقط خودم هستم. يعني فقط يه نفر مي تونه مديريت كنه. سوال من همينجاست كه قسمت لاگين چنين سايتي رو بايد كجا قرار بدم؟ توي همين صفحه ي اصلي سايتم باشه كه همه هم ممكنه ببيننش؟!! يا اينكه بايد يه صفحه ي لاگين بايد يه صفحه ي مجزا طراحي كنم و اونو توي يه آدرس ديگه يا يه جاي ديگه آپلود كنم. كلا موندم ديگه! نمي دونم چنين لاگيني رو بايد كجاي سايتم بذارم؟!

حـــــرفـه ای eAmin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Node.js

پيش فرض

ممنونم. اين چيزي كه شما مي فرمائيد رو خودم مي دونم و منظور سوالم اين نيست. منظورم بيشتر به زمان آپلود مربوط ميشه. ببينيد مثلا يه سايت انتخاب واحد يا يه سايتي مثل اين فروم "توي صفحه ي اولش" يه قسمت لاگين داره كه هم مدير و هم كاربر عادي از همون طريق وارد ميشن و بعدش اعتبار سنجي ميشه و بر اساس ادمين يا يوزر بودن امكان مديريت هاي خاصي براشون فراهم ميشه. اما وقتي من مي خوام يه سايت شخصي طراحي كنم (مثل هموني كه لينكشو اون اول گذاشتم-راستي اون مال خودم نيست ها. يه سرچ زدم و به عنوان نمونه مد نظرمه-)مدير اون فقط خودم هستم. يعني فقط يه نفر مي تونه مديريت كنه. سوال من همينجاست كه قسمت لاگين چنين سايتي رو بايد كجا قرار بدم؟ توي همين صفحه ي اصلي سايتم باشه كه همه هم ممكنه ببيننش؟!! يا اينكه بايد يه صفحه ي لاگين بايد يه صفحه ي مجزا طراحي كنم و اونو توي يه آدرس ديگه يا يه جاي ديگه آپلود كنم. كلا موندم ديگه! نمي دونم چنين لاگيني رو بايد كجاي سايتم بذارم؟!
    سلام.

در همین باره قبلا بحث شده دوست عزیز.

لطفا جستجو کنید

حـــــرفـه ای Bill Gates's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    @ Company

پيش فرض

هم مدير و هم كاربر عادي از همون طريق وارد ميشن
    در Vb اینطور نیست بستگی به سیستمت داره ... خوب باشه مگه ایراد داره؟ من نمیدونم سیستمت چیه ولی اگر ماژول یا بلاکی داره برش دار یا با دستکاری کد کلا برش دار و یه جا دیگه تو یه صفحه خالی قرار بده !!

تشکر///

کاربر فعال انجمن موسیقی David.Jn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

نمیدونم به جواب رسیدی یا نه.
    حالا من هم نظرمو میگم
    به نظر من نباید صفحه Login شما جوری باشه که همه ببیننش یعنی تو صفحه اصلی سایت نباید باشه.
    باید اونو یه جای دیگه آپلود کنی و وقتی Login شدی باید یه صفحه دیگه برات بیاد یا در همون صفحه اجازه درج مطلب برات صادر بشه و شما بتونی مطالبتو درج کنی و تو صفحاتی که برای کاربران هستش مشاهده بشه.
    نمیدونم شاید روشهایی از این بهتر هم باشه.

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت

پيش فرض

در Vb اینطور نیست بستگی به سیستمت داره ... خوب باشه مگه ایراد داره؟ من نمیدونم سیستمت چیه ولی اگر ماژول یا بلاکی داره برش دار یا با دستکاری کد کلا برش دار و یه جا دیگه تو یه صفحه خالی قرار بده !!

تشکر///
    شما چرا همش منظور منو اشتباه برداشت می کنینننننننننننننننننننننن ؟

-----------------
    میشه بگید کجای سایت روش بحث شده که من هر چی میگردم نیست؟

حـــــرفـه ای taia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    چو ایران نباشد تن من مباد

پيش فرض

شما چرا همش منظور منو اشتباه برداشت می کنینننننننننننننننننننننن ؟

-----------------
    میشه بگید کجای سایت روش بحث شده که من هر چی میگردم نیست؟
    بحث که ۱۰۰٪ شده کمی بگردید پیدا خواهید کرد.
    ولی در کل ببینید شما مطالبتون رو با دسترسی فقط مشاهده برای همه قرار بدید بعد مثلا یک صفحه بسازید به نام adminpanel.php و در اونجا فیلدها رو بگزارید‌(یعنی نیازی نیست که کاربران دیگه از این آدرس با خبر باشند و یا قسمت لاگین مدیر رو ببینند چون قرار نیست کسی غیر از شما لاگین کنه)
    دقیقا مثل نمونه ای که دادید، توجه کنید شما حتی شاید نام صفحه ی لاگین او وب سایت رو هم نتونید حدس بزنید، چون نیازی ندارید.

10. این کاربر از taia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •