تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: سي دي كه بعدازورودبه هر pc بايدبه فروشنده ميل بزنيم چيه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض سي دي كه بعدازورودبه هر pc بايدبه فروشنده ميل بزنيم چيه؟

سلام به دوستان.ميدونم احتمال زيادجوابم توي اين انجمن هست.ولي چه كنيم سايت ماشاا...پرحجم وانبوه هستش.ناچارا تاپيك ميزنيم.يك cd خريدم به محض ورود به هرسيستم يك پنجره خيلي كوچيك درست ميكنه با يك كد.اين كدروبايد ميل بزنيم به فروشنده تاكداصلي رو بگيريم.وبعد استفاده ميكنيم البته فقط باهمون كامپيوتر.بدبياري اينكه اين كارروپنج بار ميتونيم فقط انجام بديم.يعني دوبار به دوستان بديم دو بارهم ويندوز عوص كنيم بايد دوباره سي دي رو بخريم.آيا راهي براي خلاصي هست يانه؟درضمن گزينه آلپروگرام هميشه آلارم ميده كه چيزي نصب شده وديلت هم نميشه(ايكون آلارم).احساس ميكنم علاوه برمشكل كد ايميلي يك عنصر نامحر م هم توي سيستمه!البته مطلب خاصي نيست اين سي دي.فقط يك تكست حرفه اي آموزش برق ومدارات است.ممنون هستم يه توضيحي بفرماييد.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    مازندران

پيش فرض

شدنش که میشه ولی شما به خاطر اینکه بیشتر استفاده کنی می خوای دورش بزنی ؟ الان ببینم من درست متوجه نشدم یعنی هر باری که نصب می کنی کد می خواد دیگه نه ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

من تا اونجایی که می دونم همچین چیزی که شما گفتید کاملا بعیده
    چون سی دی که خودش به انیترنت وصل نمی شه اطلاعاتش رو جدید کنه
    پس شما یک بار که اطلاعات رو بگیرید کافی هست و روی یک پی سی می شه چندین بار نصب کرد و در مورد 5 بار منظورشون اینه که فقط می شه روی 5 تا پی سی با اطلاعات سخت افزاری مختلف و یا 5 سیستم عامل مختلف نصب کرد ولی روی همون 5 تا می شه چندین بار دیگه نصب کرد

4. این کاربر از hamed_danesh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض سی دی وابسته فقط به یک سیستم.

سلام.این سی دی اصلا نرم افزارنیست.وکاری به اینترنت نداره.الان مشکلی نیست وهمیشه بالا میاد.چون یک بارکد رووارد کردم.ولی مثلا اگه دوستم استفاده کنه باید یک میل به فروشنده بزنیم تا بعد ازچند روز یک کد جدید بفرسته(برای سیستم دوستم)وخودم هروقت ویندوز عوض کنم دوباره این سی دی کامپیوترمن رو نمیشناسه.یک کد چهاررفمی میسازه و باید دوباره این کدرو بفرستم برای سایت فروشنده(نه آن لاین بلکه هروقت خواستم)این کارهم پنج بارفقط میتونه انجام بشه.من میخوام ازاین آقا سی دی های زیادی بگیرم ولی مکافات دارم چه کنم؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض ادامه

سلام.من نميدونم توي توضيح دوم كه سوالم رو بيشتر بسط دادم چه نكته اي بود كه مديريت نمايش نميدهد.آيا عجيب بودن يك سوال دليل خذف اون ميتونه بشه؟

آخر فروم باز tajrobenik's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

سی دی چی هست؟ (نام نرم افزار)

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •