تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: مشگل با دانگل بلوتوث USB

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض مشگل با دانگل بلوتوث USB

سلام
    من بتازگی یک دانگل USB بلوتوث گرفتم. وقتی به PC میزنم هیچ اتفاقی نمی افته. سیستم عاملم XP 32 بیتیه. آیا دانگل خرابه یا باید کار خاصی کنم؟

با تشکر

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

وقتی به سیستم میزنید آیکون بلوتوث باید بیاد کنار ساعت و چراغ دیوایس هم باید روشن بشه اگه هیچ اتفاقی نمیفته به usb های پشت کیس بزنید ممکنه usb های جلو وصل نباشن اگه به پشت کیس هم میزنید و اتفاقی نمیفته و چیزی شناسایی نمیشه ممکنه درایورها درست نصب نشده باشند یا usb های عقب از تو بایوس غیرفعال باشند
    اگه این موردها هم نبود از تو device manager یو اس بی ها رو یک دور unistall کنید و مجددا نصب کنید درست نشد باوتوث رو روی یه سیستم دیگه امتحان کتید کار نکرد و چراغش روشن نشد ایراد از دانگل بلوتوثه

3. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

وقتی به سیستم میزنید آیکون بلوتوث باید بیاد کنار ساعت و چراغ دیوایس هم باید روشن بشه اگه هیچ اتفاقی نمیفته به usb های پشت کیس بزنید ممکنه usb های جلو وصل نباشن اگه به پشت کیس هم میزنید و اتفاقی نمیفته و چیزی شناسایی نمیشه ممکنه درایورها درست نصب نشده باشند یا usb های عقب از تو بایوس غیرفعال باشند
    اگه این موردها هم نبود از تو device manager یو اس بی ها رو یک دور unistall کنید و مجددا نصب کنید درست نشد باوتوث رو روی یه سیستم دیگه امتحان کتید کار نکرد و چراغش روشن نشد ایراد از دانگل بلوتوثه
    خیلی ممنونم
    پورت های جلو و پشت را امتحان کردم، روی هیچ کدوم کار نمیکنه در حالیکه روی اونها فلش مموری کار می کنه. با توجه به این موضوع فکر کنم مشکل از درایور هم نباشه. در ضمن چراغ دانگل هم روشن نمیشه، فکر کنم خرابه.

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

خیلی ممنونم
    پورت های جلو و پشت را امتحان کردم، روی هیچ کدوم کار نمیکنه در حالیکه روی اونها فلش مموری کار می کنه. با توجه به این موضوع فکر کنم مشکل از درایور هم نباشه. در ضمن چراغ دانگل هم روشن نمیشه، فکر کنم خرابه.
    اگه به اون پورتب که مبزنبد و فلش کار میکنه و بلوتوث کار نمیکنه و چراغش روشن نمیشه پس بلوتوث ایراد داره

6. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •