تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: راهنمایی در مورد نرم افزار پخش موسیقی

اگه نباشه جاش خالی می مونه Faraz_sm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

14 راهنمایی در مورد نرم افزار پخش موسیقی

درود بر دوستانم
    من مثل خیلی ها که از قدیم با کامپیوتر موزیک گوش می کنند از نرم افزار WINAMP استفاده می کنم و گزینه های بعدیم هم JetAUDIO و REALPLAYER هست.
    قبلا تفاوت زیادی تو این پلیر ها حس نمی کردم ولی الآن با هدفون Panasonic RP-HTX7 خیلی جززییات جدیدی رو می شنوم. مشکلی که پیدا کردم اینه که با وجود اینکه winamp خیلی صدای موزیک رو زنده تر خش می کنه و دیتیل فوق العاده زیاده ولی وقتی موزیک کمی شلوغ می شه صدا رو دیستورت می کنه و یه گِز خفیف تو موزیک شنیده می شه. اول فکر کردم ایراد از هدفون باشه ولی وقتی به همون آهنگ با تبلت گوش می دم هم دیتیل رو دارم و هم صدای گز شنیده نمی شه. با نرم افزار های دیگه مثل جت آودیو از شفافیت صدا به شدت کم می شه ولی حتی تو صدای بلند هم صدای گز نمی آد.
    می خواستم بپرسم دوستانی که موسیقی رو حرفه ای تر از من گوش می دن از چه نرم افزاری و با چه ستینگی استفاده می کنند؟!
    در مورد کیفیت موزیک هایی هم که باهاشون تست کردم همه MP3 320 بود که بیشترشون رو خودم از سی دی اورجینال ریپ کردم.

2. این کاربر از Faraz_sm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Doctor.Freeman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    مــــ شــــ هــــ د (ع)

پيش فرض

این قضیه مربوط به نرم افزار نیست . برمیگرده به کارت صدای شما .

حـــــرفـه ای rave-87's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

درود بر دوستانم
    من مثل خیلی ها که از قدیم با کامپیوتر موزیک گوش می کنند از نرم افزار WINAMP استفاده می کنم و گزینه های بعدیم هم JetAUDIO و REALPLAYER هست.
    قبلا تفاوت زیادی تو این پلیر ها حس نمی کردم ولی الآن با هدفون Panasonic RP-HTX7 خیلی جززییات جدیدی رو می شنوم. مشکلی که پیدا کردم اینه که با وجود اینکه winamp خیلی صدای موزیک رو زنده تر خش می کنه و دیتیل فوق العاده زیاده ولی وقتی موزیک کمی شلوغ می شه صدا رو دیستورت می کنه و یه گِز خفیف تو موزیک شنیده می شه. اول فکر کردم ایراد از هدفون باشه ولی وقتی به همون آهنگ با تبلت گوش می دم هم دیتیل رو دارم و هم صدای گز شنیده نمی شه. با نرم افزار های دیگه مثل جت آودیو از شفافیت صدا به شدت کم می شه ولی حتی تو صدای بلند هم صدای گز نمی آد.
    می خواستم بپرسم دوستانی که موسیقی رو حرفه ای تر از من گوش می دن از چه نرم افزاری و با چه ستینگی استفاده می کنند؟!
    در مورد کیفیت موزیک هایی هم که باهاشون تست کردم همه MP3 320 بود که بیشترشون رو خودم از سی دی اورجینال ریپ کردم.

از اونجا که اون نرم افزار ها رو روی 1 سیستم امتحان کردی ( براساس چیزی که گفتی) پس عامل کارت صدا نمی تونه تعیین کننده باشه

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    پست 165 و 166 رو ببین، حتماً بدردت می خوره
    اون لینکی هم که اونجا دادم، لااقل پست اولش رو بخون

من خودم خیلی کم با لپ تاپ آهنگ گوش می دم ( هم به دلیل نوع کاربریم و هم به دلیل نداشتن آمپلی فایری که بتونم از dac زپرتی ایی که تهیه کردم استفاده کنم-چونکه خروجی هدفون لپ تاپم بیش از حد نویز داره، استفاده از خروجی هدفونش کاملاً برام بی معنی هستش- ) ولی قدیم ها با foobar هم داشتم؛ فوبار اگر اشتباه نکنم برنامۀ رایگانی هست و یکی از علل محبوبیتش همینه که در عین اینکه رایگان هستش، امکان اضافه کردن پلاگین های خیلی خوبی هم داره
    Last edited by rave-87; 23-02-2012 at 01:30.

5. 2 کاربر از rave-87 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •