تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: نصب ویندوز

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

9 نصب ویندوز

سلام تورو خدا کمک کنید من هر بار که ویندوز نصب میکنم نه تنها ویندوز قبلی حذف نمیشه بلکه به ویندوز جدید اظافه میشه.الان 5 تا ویندوز 7 دارم چجوری میتونم بقیه حذف کنم؟چون موقع نصب ویندوز درایو ویندوز که ویندوز c فرمت میکنم اما نمیدونم دیگه چرا این جوری شده چجوری ویندوز اظافی ها را پاک کنم؟

پروفشنال akpa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

این ویندوز ها رو موقع بوت انتخاب میکنید بالا میان یا فقط اسمشون هست؟
    فک کنم منوی بوتتون دچار مشکل شده اگه از نرم افزار easy bcd استفاده کنید منوی بوت رو میتونید ترمیم کنید
    اگرم حوصله سر و کله زدن با نرم افزار رو ندارین موقع فرمت کردن هنگام نصب ویندوز یه پارتیشن حدودا 300 مگابایتی هم هستش اونم فرمت کنید تا مونوی بوت رو ترمیم کنه
    یه راه دیگه هم rapier کردن سیستم هستش که دقیق یادم نیست چجوری ولی موقع بوت شدن فک کنم باید f8 رو بزنید و گزینه rapier رو انتخاب کنید اونجا یه پنجره باز میشه که چند تا گزینه داره که اگه بخونید متوجه میشید کدوم یکی رو باید بزنید! خودش منوی بوت رو درست میکنه

3. 2 کاربر از akpa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

با سلام
    من خواستم ویندوز 7 نصب کنم.cd بوت میشه و start windows انجام میشه و inestalling windows رو میزنم و 32 یا 64 بیتی را انتخاب میکنم و درایو c رو هم فرمت میکنم و next میزنم و مراحل نصب آغاز میشه.
    اینجا coping windows file صد در صد میشه و Expanding windows file صفر در صد میمونه و بعد مدتی error میده.با چند تا سی دی ویندوز 7 امتحان کردم 32 و 64 را جداگانه امتحان کردم اما همش error زیر را میده.آخرش هم مجبور شدم ویندوز xp 2007 رو نصب کردم.خواهشمندم بهم کمک کنید تا بتونم ویندوز 7 را نصب کنم.
    خطا هم اینه
    windows connot install required file.the file may be corruptor missing.make sure all file required for instahhation are available.and restart the installation.Error cod : 0x80070017

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام تورو خدا کمک کنید من هر بار که ویندوز نصب میکنم نه تنها ویندوز قبلی حذف نمیشه بلکه به ویندوز جدید اظافه میشه.الان 5 تا ویندوز 7 دارم چجوری میتونم بقیه حذف کنم؟چون موقع نصب ویندوز درایو ویندوز که ویندوز c فرمت میکنم اما نمیدونم دیگه چرا این جوری شده چجوری ویندوز اظافی ها را پاک کنم؟
    همونطور که دوستمون هم گفتن یه درایو با حجم کم هست تو هارد اون رو هم فرمت کنید. مال من ۱۰۰ مگابایت هست.

6. این کاربر از joofer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن گنو / لینوکس
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با سلام
    من خواستم ویندوز 7 نصب کنم.cd بوت میشه و start windows انجام میشه و inestalling windows رو میزنم و 32 یا 64 بیتی را انتخاب میکنم و درایو c رو هم فرمت میکنم و next میزنم و مراحل نصب آغاز میشه.
    اینجا coping windows file صد در صد میشه و Expanding windows file صفر در صد میمونه و بعد مدتی error میده.با چند تا سی دی ویندوز 7 امتحان کردم 32 و 64 را جداگانه امتحان کردم اما همش error زیر را میده.آخرش هم مجبور شدم ویندوز xp 2007 رو نصب کردم.خواهشمندم بهم کمک کنید تا بتونم ویندوز 7 را نصب کنم.
    خطا هم اینه
    windows connot install required file.the file may be corruptor missing.make sure all file required for instahhation are available.and restart the installation.Error cod : 0x80070017
    موقع نصب ویندوز xp هیچ مشکلی نداشتین؟

8. این کاربر از vahidmir2000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن مباحث عمومی نرم افزار و ویندوز
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    شـهــرکــرد

پيش فرض

با نرم افزار زیر می توانید ویندوزهای اضافی را پاک کنید.(ویندوز اصلی را اشتباها پاک نکنید!)

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برای 64بیت
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by vissoto; 12-07-2014 at 20:37.

ناظر انجمن مباحث عمومی نرم افزار و ویندوز
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    شـهــرکــرد

پيش فرض

با سلام
    خطا هم اینه
    سلام
    شما هنگام نصب درایو Cرا deleteکنید و فضای unallucated را برای نصب انتخاب کنید و بگذارید خود ویندوز 7 درایو C را بسازد ؛ ببینید مشکل حل نمشه ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

-در منوی run تایپ کنید msconfig
    2-تب boot.iniانتخاب کنید.

3-هر کدوم یکی از ویندوزهات که اضافی هستند deleteکرده دقت کنید اصلی رو پاک نکنید بقیه رو می توانید پاک کنید

سربلند وپیروز باشید .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •