تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 31

نام تاپيک: کمک برای انتخاب شغل مناسب(نظر شما برام خیلی مهمه)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض کمک برای انتخاب شغل مناسب(نظر شما برام خیلی مهمه)

سلام.

من آرش هستم 23 سالمه یه مدرک کارشناسی هم در یه زمینه بیخود دارم.می خوام یه کار راه بندازم برای خودم حداکثر بودجه ای هم که دارم 5 میلیون هست.

از اونجایی که (((قبلا(1 سال پیش) با 2 تا از دوستام در یکی از شهرستان ها به صورت قانونی و مجوز دار یه شرکت برای فروش قطعات مکانیکی و صنعتی زدیم و بعد از 1 هفته
    30 میلیون تومان به عنوان حق صنعت و مالیات(با اینکه مالیات رو بعد از یکسال مالی و با توجه به سود حاصله میدن)مجبور شدیم بدیم که برای پرداختش محل شرکت رو فروختیم و با قرض از فامیل تونستیم 30 میلیون رو پرداخت کنیم.
    )))دوست دارم شغلی باشه که نیازی به ثبت شرکت و نمی دونم پرداخت از این دست پول ها نداشته باشه.

کار هایی که خودم به ذهنم رسیده:

1)تعمیر کامپیوتر و لپ تاپ و ... منتها نه اینکه مغازه بزنم یه سری تراکت چاپ کنم بندازم در خونه ها.

2)راه اندازی فروشگاه اینترنتی برای فروش مثلا لوازم ورزشی مثل دستگاه های دراز نشست و انواع توپ فوتبال و ..... .

3)برم دنبال گرفتن کارت بازرگانی و واردات و فروش یه محصول.(نمی دونم الان با این وضع دلار و اینا ارزش داره یا نه.)

4)تو این تاپیک ها شروع کنم به فروش گیم و فیلم روی هارد.

بازم اگر کار دیگه ای به ذهنتون می رسه کمکم کنید.
    انتظارت من از کارم اینه که:

1)یه موقع مالیات و پول غیرمنطقی و. .... ازم نخوان.

2)ماهی 1 میلیون درآمد رو داشته باشه.(همین که پول ماشینم و داروهام دربیاد کافیه برام(یه بیماری بدجور دارم که داروهاش گرونه.))

3)تا جایی که میشه نیاز به ثبت شرکت نداشته باشه و غیرقانونی هم نباشه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

لطفا علاوه بر اینکه آقایون نظر میدن خانم ها هم شرکت کنند در چند تاپیکی که در انجمن مربوط به کاریابی هست دیدم خانم ها خیلی راهنمایی های خوبی کرده بودن و نکاتی رو گفته بودن که متفاوت بود.

در ضمن اگر کمکی می کنه من تهران زندگی میکنم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

بچه های این فروم کسی تجربه ای در مورد کارهای بالا نداره؟

من فکر میکردم چون فروم بیشتر مربوط به مباحث کامپیوتری هست بچه ها خیلی تجربه های مفیدی داشته باشند.

کاربر فعال بورس کاربر شماره ی یک's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

شروع کن تراکتهات رو پخش کن ، اگه از الان شروع کنی ، یه مدتی طول میکشه که مشتری های ثابتت رو پیدا کنی ...

توی مدتی که مشتری های زیادی واسه تعمیرات نداری ، برو سراغ همون کارت بازرگانی ... (واسش نیاز به ثبت شرکت داری ، مالیات شاملش میشه گمانم اما اگه حرفه ای بشی درآمدش اینقدر هست که اصن سایر مسائلش مهم نیست )

اگه بازم وقت اضافه آوردی برو سراغ خرید و فروش اینترنتی ...

واسه این تعمیر رو اول از همه گفتم که ، بازرگانی و خرید و فروش اینترنتی ... امروز واسه تو درآمد نمیشه ، حداقلش هرکدوم به دو سه ماه زمان نیاز داره تا قشنگ بتونی جا بیافتی تو کار یا مشتری پیدا کنی ...

اگه بتونی توی یه شرکتی چیزی خودت رو جا کنی و یه درآمد ثابت پیدا کنی فعلا تا گرفتن کارت بازرگانی و راه افتادن تجارت الکترونیکت ، خیلی خوبه .

+

جدا از اینایی که خودت گفتی میتونی سراغ کارهای تولیدی هم بری ،مثلا تولید کمپوست بدک نیست ...

5. این کاربر از کاربر شماره ی یک بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

شروع کن تراکتهات رو پخش کن ، اگه از الان شروع کنی ، یه مدتی طول میکشه که مشتری های ثابتت رو پیدا کنی ...

توی مدتی که مشتری های زیادی واسه تعمیرات نداری ، برو سراغ همون کارت بازرگانی ... (واسش نیاز به ثبت شرکت داری ، مالیات شاملش میشه گمانم اما اگه حرفه ای بشی درآمدش اینقدر هست که اصن سایر مسائلش مهم نیست )

اگه بازم وقت اضافه آوردی برو سراغ خرید و فروش اینترنتی ...

واسه این تعمیر رو اول از همه گفتم که ، بازرگانی و خرید و فروش اینترنتی ... امروز واسه تو درآمد نمیشه ، حداقلش هرکدوم به دو سه ماه زمان نیاز داره تا قشنگ بتونی جا بیافتی تو کار یا مشتری پیدا کنی ...

اگه بتونی توی یه شرکتی چیزی خودت رو جا کنی و یه درآمد ثابت پیدا کنی فعلا تا گرفتن کارت بازرگانی و راه افتادن تجارت الکترونیکت ، خیلی خوبه .

+

جدا از اینایی که خودت گفتی میتونی سراغ کارهای تولیدی هم بری ،مثلا تولید کمپوست بدک نیست ...
    خیلی ممنون که انقدر وقت گذاشتی و این توضیحات مهم رو برام نوشتی.

فعلا نمی تونم تو هیچ شرکتی کار کنم چون مریضم ممکنه 1 روز حالم خوب باشه 2 روز بد و اینه که نمی تونم مرتب سرکار برم.متاسفانه فامیل هم با اینکه کلی شرکت دارن اما دوست ندارن من دور و برشون باشم و هیچ حمایتی نمی کنن.

در مورد تولید کمپوست : من تا حالا نمی دونستم چیه الان که شما گفتی تو نت تحقیق کردم ولی فکر نکنم امکان تولیدش برای من فراهم باشه.چون هیچ زمین و جایی برای فرآوریش ندارم.

بعد برای ثبت شرکت حتما باید یه مکان داشت دیگه درسته؟من ندارم.

نظرتون راجع به ایجاد بنگاه معمالات املاک چیه؟ نمی دونم چه تخصص ها و شرایطی می خواد؟ می تونین یه لینک بدین راجع بهش یا تجربه خودتون رو بگید.

بقیه دوستان هم لطفا بهم کمک کنن به کمک و تجربه همتون نیاز جدی دارم.

تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

خیلی ممنون که انقدر وقت گذاشتی و این توضیحات مهم رو برام نوشتی.

فعلا نمی تونم تو هیچ شرکتی کار کنم چون مریضم ممکنه 1 روز حالم خوب باشه 2 روز بد و اینه که نمی تونم مرتب سرکار برم.متاسفانه فامیل هم با اینکه کلی شرکت دارن اما دوست ندارن من دور و برشون باشم و هیچ حمایتی نمی کنن.

در مورد تولید کمپوست : من تا حالا نمی دونستم چیه الان که شما گفتی تو نت تحقیق کردم ولی فکر نکنم امکان تولیدش برای من فراهم باشه.چون هیچ زمین و جایی برای فرآوریش ندارم.

بعد برای ثبت شرکت حتما باید یه مکان داشت دیگه درسته؟من ندارم.

نظرتون راجع به ایجاد بنگاه معمالات املاک چیه؟ نمی دونم چه تخصص ها و شرایطی می خواد؟ می تونین یه لینک بدین راجع بهش یا تجربه خودتون رو بگید.

بقیه دوستان هم لطفا بهم کمک کنن به کمک و تجربه همتون نیاز جدی دارم.
    خب دریافت مجوز بنگاه هم مکان میخواد دیگه . باید تجربه هم داشته باشین .

من تنها چیزی که با این وضعیت که شما میگی به ذهنم میرسه ، فعالیت توی بازار ارز و طلا ، یا بورسه .

8. این کاربر از کاربر شماره ی یک بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

اگه رشته ی کارشناسیت رو بگی بزرگترین کمک برای راهنمای کردنت به ما کردی .

کار توی نت رو زیاد جدی نگیر

10. 2 کاربر از sharpy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

خب دریافت مجوز بنگاه هم مکان میخواد دیگه . باید تجربه هم داشته باشین .

من تنها چیزی که با این وضعیت که شما میگی به ذهنم میرسه ، فعالیت توی بازار ارز و طلا ، یا بورسه .
    اتفاقا خودم هم تو فکر بورس بودم.ولی نمی دونم چجوری هست اصلا باید از تو خونه و با یه کامپیوتر رفت تو کارش یا باید رفت تو ساختمون بورس.

بعد یادمه یه دفعه شاید 8 سال پیش بود که یکی از فامیل اونجا کار داشت منم با هاشون رفتم تو ساختمون بورس هرچی آدم کلاش دزد کلاهبردار با قیافه های جانی و روانی اونجا بود اکثرا هم به عنوان کارگزار بورس(در حالی که به نظر سواد تا 5 دبستان هم نداشتن)مشغول کلاهبرداری بودن و مردم که ازشون گله و شکایت می کردن یه کیپ از لات و چاقو کش ها می اومدن و می بردنشون بیرون.خلاصه جو خیلی بدی حاکم بود درسته که همینایی که به اسم کارگزار اونجا هستن پول درمیارن ولی مردم عادی فکر کنم فقط سرشون کلاه بره.

دقیقا یه زوجی رو یادمه که 7 تومن سرمایه گذاری کرده بودن بعد سهامشون بعد 8 ماه رشد کرده بود رسیده بود به 10 تومن اومده بودن سهامشون بفروشن که بعد از فروش کارگزاره حدود 5 میلیون حق دلالی برای خودش برداشته بود که اینا هم داد و بیداد کردن و چاقوکش ها و لات های کارگزاره اومدن اینا رو انداختن بیرون.یکی از بدترین خاطرات من در مورد بازار بورس بود.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

اگه رشته ی کارشناسیت رو بگی بزرگترین کمک برای راهنمای کردنت به ما کردی .

کار توی نت رو زیاد جدی نگیر
    دوست عزیز می دونم که قصدتون راهنمایی به بهترین شکل هست ولی من اصلا دوست ندارم در زمینه تحصلیم کار کنم.(به رشتم علاقه دارم ولی فعلا شرایط کار مناسب من نیست.)

من کارشناسی عمران دارم ولی به خاطر شرایط سخت کاری و نیاز به سرمایه بالا و مریضی که دارم فعلا نمی تونم تو این زمینه فعال باشم.

حدود 1.5 سال پیش هم تو یه کارگاه ساختمون سازی با همه سختیش برای من مشغول به کار شدم ما 6 تا مهندس تازه کار بودیم و 2 مهندس با تجربه ما رو هدایت می کردن.حقوق من و یکی دیگه از مهندس ها 300 تومن بود و 4 مهندس دیگه که یه 2 سالی اونجا مشغول بودن بین 500 تا 800 تومن.مهندس اصلی ها هم که تجربه 15 و 5 ساله داشتن 3 میلیون و 1.5 میلیون می گرفتن.خدا شاهده روز حقوق گرفتن همین کارگرا یه جوری نگاه می کردن به آدم که نگو.
    همونجا کارگرهایی که کار میکردن حقوقشون از ماهی 1 تومن بود تا سرمعمارا(همونایی که بهشون میگن اوستا)که روزی 100 تا 150 تومن می گرفتن.کاشی کارا و گچ برا حتی از این هم بیشتر بود ولی یادم نیست چقدر بود.

اینه که میگم دوست ندارم تو رشته خودم فعالیت کنم چون نه سرمایشو دارم و نه فعلا آمادگی بدنیشو.

تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

اتفاقا خودم هم تو فکر بورس بودم.ولی نمی دونم چجوری هست اصلا باید از تو خونه و با یه کامپیوتر رفت تو کارش یا باید رفت تو ساختمون بورس.

بعد یادمه یه دفعه شاید 8 سال پیش بود که یکی از فامیل اونجا کار داشت منم با هاشون رفتم تو ساختمون بورس هرچی آدم کلاش دزد کلاهبردار با قیافه های جانی و روانی اونجا بود اکثرا هم به عنوان کارگزار بورس(در حالی که به نظر سواد تا 5 دبستان هم نداشتن)مشغول کلاهبرداری بودن و مردم که ازشون گله و شکایت می کردن یه کیپ از لات و چاقو کش ها می اومدن و می بردنشون بیرون.خلاصه جو خیلی بدی حاکم بود درسته که همینایی که به اسم کارگزار اونجا هستن پول درمیارن ولی مردم عادی فکر کنم فقط سرشون کلاه بره.

دقیقا یه زوجی رو یادمه که 7 تومن سرمایه گذاری کرده بودن بعد سهامشون بعد 8 ماه رشد کرده بود رسیده بود به 10 تومن اومده بودن سهامشون بفروشن که بعد از فروش کارگزاره حدود 5 میلیون حق دلالی برای خودش برداشته بود که اینا هم داد و بیداد کردن و چاقوکش ها و لات های کارگزاره اومدن اینا رو انداختن بیرون.یکی از بدترین خاطرات من در مورد بازار بورس بود.
    آره باکامپیوتر میشه ، فقط یه کارگزاری خوب توی شهرت پیدا کن ، معتبر باشه . بری توی اونجا بگی میخوام معامله آنلاین بورس انجام بدم بهت میگن قضیه چیه .

بیا اصن اول برو [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

میتونی مجانی چندتا معامله انجام بدی ببینی چطوریه ...

یه سری فرق ها بورس مجازی داره با بورس عادی ، مثلا گمانم بورس مجازی درصدی توی خرید و فروش کم نمیکنه ولی توی حالت عادی ، شما یه درصد توی خرید و نیم درصد توی فروشت کم میشه از پولت...
    یعنی اگه توی همون قیمت یه سهام رو بخری و باز توی همون قیمت بفروشی ، ضرر کردی ، چون حق خرید و حق فروش میدی ...
    دامنه ی نوسان بورس عادی هشت درصده یعنی چهاردرصد مثبت و چهار درصد منفی نسبت به قیمتی که قیمت پایه ی اون روز محسوب میشه ، (البته توی حالت عادی و بعضی مواقع خاص فرق میکنه )

خطرات بورس الان اون چاقو کش هایی که شما میگی نیست ، بیشتر خطر اینه که مثلا یه سهم متوقف بشه و پول شما اونجا میمونه تا دوباره سهام آغاز به کار کنه (حالا کی شروع کنه خدا میدونه )

حتما اون آقا و خانم موقع بستن قرارداد با کارگزاری نخونده قرار امضا کردن و کلاهبرداری شده ازشون ...

من خودم انقدرا اطلاعات ندارم راجع به بورس ، اما فقط میتونم بگم ، اگه میخوای شروع کنی برو شروع کن تو نت سرچ کن یا یه کتاب بخر و شروع کن با مفاهیم ساده ی بورس آشنا شو تا بعد ...

ساختمان بورس کدوم شهر اینجوری که گفتید بود ؟

بیخیالش الان هشت سال پیش نیست.

14. این کاربر از کاربر شماره ی یک بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •